Muse - Unsustainable

Thumbnail play icon
49 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:389
Počet zobrazení:5 053

S novým albem britských Muse přichází první oficiální videoklip, který za pomoci hardrockově-dubstepových melodií pomůže všem těm, kteří zápolí na základní, střední nebo vysoké škole s fyzikou.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Všechny přírodní a technologické procesy probíhají takovým způsobem, že dostupnost zbývající energie klesá. Pokud během energetických výměn energie nevstupuje nebo nevystupuje ze systému, míra neuspořádanosti tohoto systému narůstá. Koncentrovaná energie neustále proudí a stává se rozptýlenou a nepoužitelnou. Nová energie nemůže být vytvořena a ta přeměnitelná je zničena. Ekonomika založená na nekončícím růstu je neudržitelná.

Základní zákony termodynamiky stanoví fixní limity technologické inovace a lidského pokroku. V izolovaném systému může míra neuspořádanosti jen narůstat. Druhy založené na neustálem růstu jsou neudržitelné. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (45)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Muse je jedna z mých nejoblíbenějších kapel, ale tohle nejde nazvat jinak než "hnus"...

197

Odpovědět

na Muse, které nemusím (když byli na RfP, tak jsem radši byl ve stanu), je to zajímavé, netradiční.. ale čekal bych trošku více.. nicméně líbí se mi to

184

Odpovědět

Podle hodnocení se dá poznat jaká věková kategorie sem chodí.
(jděte si poslechnout a dát 5 hvězdiček beatles důchodci :))

1828

Odpovědět

Tebe bych tak vylískal ty cucku

186

Odpovědět

+Zlopánhaha :d by tě někdo nevystřelil z bot

181

Odpovědět

+Zlopánaa...croden je další internet hero :D....bych chtěl vidět tvoje řeči v realu

180

Odpovědět

+Zlopánmůžem na sparing .d

181

Odpovědět

To je spiš pro nějake vyhulence :D

187

Odpovědět

Sračka...

1814

Odpovědět

Tak pěkný začátek to má... ale pak to domršili s tím Dubstepem....

196

Odpovědět

Přiznám se, že jsem čekal něco horšího, ale můj šálek čaje to taky není...

183

Odpovědět

pokud vám přijde dubstep jako s****a tak málo hulíte :D hlavně jak můžete kriticky brát takovej styl jako hudbu, na to se prostě paří :D

1826

Odpovědět

Když už překládáte nové videoklipy, co takto fantastický Castle of Glass od Linkin Park? Prosííííím :)

183

Odpovědět

Brzy tu bude přeložený od Shial. :-)

181

Odpovědět

+BugHer0A čte vůbec někdo ty návrhy u Vzkazy a požadavky? Když se koukám, kolik shlédnutí ta vlákna mají, tak docela pochybuju, kolik překladatelů se tam opravdu chodí rozhlédnout po zajímavých tipech. Mi přijde, že člověk má větší šanci prosadit svůj návrh, když ho bude vyřvávat dostatečně dlouho pod každým nesouvisejícícm videem v komentářích. A to je dost naprd, ne?

183

Odpovědět

+BugHer0Jo, to je. Bohužel jsem se snažil už x-krát nabádat překladatele, aby na to fórum pravidelně chodili a snažili se tam ty tipy sledovat, ale neúspěšně. Z velké míry je to způsobeno i tím, že je tam velká část tipů dost o ničem, takže to člověk proklikává a za chvíli ho to přestane bavit. Tím nás neomlouvám, ale bohužel nevím, jak na to lidi naučit. Ono je teď celkově blbý období, kdy moc lidí nemá na překlad čas a je v záloze míň videí než obvykle.

180

Odpovědět

+BugHer0To zase chápu, no, většina lidí tam ani nedodržuje předepsaný formát. Ale jedno řešení je jednoduchý - najít moderátora, aby to trochu čistil.

(BTW, za co ty dislikes? Někomu se nelíbí, že by měl přestat vyřvávat svoje tužby někde, kde nemaj co dělat? :D)

180

Odpovědět

Chudák dubstep, nadávat na Biebera už asi není in. :-)

187

Odpovědět

přesně to jsem si říkal... řekl bych že to není vůbec špatná písnička ale tak každej má rád něco jinýho(největší chybou je možná to že je to od Muse takže člověk by čekal něco jinýho :D)

181

Odpovědět

Už aby ze mě byl starý, nerudný dědek abych mohl nadávat na to, že dubstem je taková s****a. Vlastně ono to tak je.

187

Odpovědět

Axl Rose z Guns N' Roses byl u Jimmyho Kimmela. Byl bych moc rád, kdybyste to přeložili. Axl byl v dobrý náladě a bylo to interview po 20-ti letech. Moc bych to ocenil. Díky. Prosím.

182

Odpovědět

Zajímavá pointa/sdělení, ALE videoklip je o ničem no a co k tomu hraje...
hudebního mi na to není vůbec nic, hlavní motiv je samohrajka od firmy Skrilex - motorové 56k modemy s.r.o a odvaha s jakou se tam ukážou hudební nástroje mi příjde neuvěřitelná. Prosím znovu o Pearl Jam :) Kdybych v názvu nečetl Muse, tak se k tomu nebudu vyjadřovat, ale kluci šlápli hodně vedle.

187

Odpovědět

Koukni na tento odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=eJ_oP0Mn2_Q Making of Unsustainable. Elektronický je tam leda metronom při nahrávání dubstepové části, kterou hrajou na reálných nástrojích...

180

Odpovědět

Zvykol som mať rád "Muse" ako aj kvalitný "dubstep". Ale tu som nenašiel ani jedno z toho, len jednoduchú basovú linku s bicími v pozadí a nedotiahnutým videoklipom...vlastne, sériou nenaväzujúcich záberov.

182

Odpovědět

Vždyť je to skvělý!

1928

Odpovědět

Je fajn, že je to zatím první pozitivní komentář, ale myslím, že by si měla zvažovat fáze jako "myslím, že je to skvělý" "nebo "líbí se mi to".. Nebo nás (mě) můžeš přesvědčit, že je to "skvělý". Takhle tvůj komentář kypí naivitou. Videa se to moc netýká, ale jen sděluji svůj pocit.

1816

Odpovědět

+VoteForPinkyNení třeba tolik slovíčkařit. Prostě podle mě je to fakt povedené. Nejsem pravidelná posluchačka dubstepu a znám akorát Skrillexe (a ten se mi sakra líbí!)

1824

Odpovědět

WHAT A BITCH :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

186

Odpovědět

"Ekonomika založená na nekončícim růstu je neudržitelná." BS
Ekonomika založená na nekončiacom raste je nevyhnutná a jediná logická.

1810

Odpovědět

Nie, pretože raz narazíš na obmedzenie.

192

Odpovědět

+Rohiobmedzenia neexistujú. Existujú len prekážky

183
Další