32 písni v 8 minutách

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:817
Počet zobrazení:9 463

Kdo by tušil, že recept na stvoření YouTube hitu je tak jednoduchý. Vezměte 32 známých písní různých žánrů, přidejte akustickou kytaru a webovou kameru a 5 milionů zhlédnutí vás nemine. Pozn. Několik vět jsem ponechal ve videu v originálním jazyce a to v moldavštině, švédštině a španělštině.

Přepis titulků

www.videacesky.cz Překlad: Brousitch MICHAEL JACKSON - BILLIE JEAN Řekla mi, že se jmenuje Billie Jean, když ztropila tu scénu. Každý se pak otočil s očima, které snily o tom, že je ten pravý. Kdo tu bude teď dokola tancovat na parketu? THE LONELY ISLAND - JIZZ IN MY PANTS - Stříknul jsem si do trenek. SPICE GIRLS - WANNABE - Jestli chceš být mým milencem, musíš se dát dohromady s mými přáteli.

Udělej to tak navěky, přátelství nikdy nekončí. Jestli chceš být mým milencem, musíš dávat. Brát je příliš lehké, ale tak to prostě chodí. SAM HART - MARIO KART LOVE SONG - Budeš má princezna a já tvůj žabák. Budu tě následovat na duhové cestě a ochráním tě před červenými krunýři. To ti slibuji.

JUDY GARLAND SOMEWHERE OVER THE RAINBOW - Někde tam za duhou. Ve výšinách. AVRIL LAVIGNE - GIRLFRIEND - Hej, hej, ty, ty. Nelíbí se mi tvůj kluk. To teda ne, to teda ne, myslím, že potřebuješ nového. Hej, hej, ty, můžu být tvůj kluk, takže... BOB MARLEY - NO WOMAN NO CRY - Žádná žena, žádný pláč. RICK ASTLEY - NEVER GONNA GIVE YOU UP - Nikdy se tě nevzdám.

Nikdy tě nezklamu. Nikdy tě neopustím. Nikdy tě nerozbrečím. Nikdy ti neřeknu sbohem. Nikdy ti nezalžu a nezraním tě. DAFT PUNK HARDER, BETTER, FASTER, STRONGER Zapracuj na tom, zvládni to, udělej to, budeme pak tvrdší, lepší, rychlejši, silnější.

Zapracuj na tom tvrději, zvládni to lépe, udělej to rychleji, učiní nás to silnější. Více než předtím, hodinu poté, naše práce nikdy neskončí. WEIRD AL YANKOVIC - WHITE AND NERDY - Vidí mě, jak hraji na svůj nástroj. Já vím, že si všichni myslí, že jsem bílý šprt. Jsem bílý šprt. Podívejte na mě, jsem bílý šprt. Jsem prostě bílý šprt.

TENACIOUS D - TRIBUTE - Zahrál jsem první věc, která mě napadla a která se později stala tou nejlepší písni na světě. Byla to ta nejlepší píseň na světě. O-ZONE - DRAGOSTEA DIN TEI - Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei. Nu ma, nu ma iei. Nu ma, nu ma, nu ma iei. Chipul tau si dragostea din tei, Mi-amintesc de ochii tai.

ROLFE & JUSTIN - ANGRY VIDEO GAME NERD - Chystá se tě vzít zpět do minulosti, abys hrál debilní hry, které stojí za hovno. Raději by měl bizona a vysral se do vlastního ucha. Je to nejrozhněvanější hráč, o kterém si kdy slyšel. Je to rozhněvaný pařan video her. ABBA - MAMMA MIA Nechávám se od tebe podvádět, už ani nevím od kdy.

Takže jsem se rozhodl, že to musí skončit. Podívej se na mě, poučím se někdy? Nevím proč, ale najednou nad sebou ztrácím kontrolu. Uvnitř mé duše zaplál oheň. Stačí jeden pohled a už slyším zvonit zvony. Jeden jediný pohled a na všechno zapomenu. DEEP PURPLE - SMOKE ON THE WATER Dým nad hladinou.

Oheň na obloze. Dým nad hladinou. ALADDIN - A WHOLE NEW WORLD - Mohu ti ukázat svět. Zářivý, třpytící se, skvostný. Pověz mi, princezno, kdy jsi za sebe naposledy nechala rozhodnout srdce. THE BEATLES - LET IT BE - Když se ocitnu v nesnázích, přistoupí ke mně Matka Marie. Hovoří moudrými slovy...

Nech to být. SURVIVOR - EYE OF THE TIGER - Je to tygří oko, je to vzrušení z boje. Povstat a vyzvat svého rivala. A poslední známý přeživší stopuje v noci svoji kořist. Všechny nás sleduje svým okem. CHRIS CROCKER - LEAVE BRITNEY ALONE - Jak se kurva opovažujete dělat si z Britney legraci, po tom všem, čím si prošla.

Miluje svoji tetu, prošla si rozvodem a má dvě zasraný děti. Její manžel ji jen využívá, podvádí a ona se u soudu snaží získat děti do vlastní péče. Nechte Britney na pokoji. AC/DC - THUNDERSTRUCK - Udeřil hrom. Udeřil hrom. Udeřil hrom. GORILLAZ - FEEL GOOD INC.

Větrný mlýn, větrný mlýn pro tuhle zem točí se navždy ruku v ruce. Smiř se s tím po svém. Potápí se to, padá k zemi. DREAM THEATER - METROPOLIS PT.1 - Úsměv rozbřesku přicestoval na začátku května. Přinesl s sebou dar z domova. Noc uronila slzu, aby mu pověděla o strachu, smutku a bolesti, který nikdy nepřeroste.

Smrt je první tanec, věčný. Pokémon, všechny chytit máš. Můj osud nic nezmění. Pokemon, ah, min bästa vän. Vi räddar världen om igen. DRAGONFORCE THROUGH THE FIRE AND FLAMES - Cítíme bolest života, ztracenou v tisících dnech. Pokračujeme skrz oheň a plameny.

TAY ZONDAY - CHOCOLATE RAIN **Odklonil jsem se od kytary, abych se nadechl. - Čokoládový déšť. Někteří zůstávají suší a ostatní cítí bolest. Čokoládový déšť. Narozené dítě zemře ještě než zhřeší. ROXETTE - LISTEN TO YOUR HEART - Vím, že je tu něco, co probouzí tvůj úsměv. Mám takové tušení z pohledu tvých očí. SHAKIRA - HIPS DON´T LIE - Netušil jsem, že umíš takhle tancovat.

Kvůli tobě bych chtěl umět španělsky. Como se llama, bonita. QUEEN - KILLER QUEEN Nechává si Moët et Chandon ve své pěkné skřínce. "Ať si jedí koláče," říká přesně jako Marie Antoinetta. Zabudovaná pomoc pro Chruščova a Kennedyho. Ať je jakákoliv doba, její pozvání nemůžete odmítnout. MUSE - TIME IS RUNNING OUT Náš čas nám ubíhá.

Nemůžeš to strčit pod zem. Nemůžeš to přestat vykřikovat. RONAN KEATING WHEN YOU SAY NOTHING AT ALL - Je úžasné, jak dokážeš mluvit přímo k mému srdci. Už to skoro máme. RED HOT CHILI PEPPERS - ROAD TRIPPIN´ - Toulám se po cestách se svými oblíbenými spojenci. Jsme plně naloženi sušenkami a zásobami.

Do toho, Strážci vesmíru! Do toho, Strážci vesmíru! Do toho, Strážci vesmíru! Mocní morfující Strážci vesmíru. www.videacesky.cz Překlad: Brousitch

Komentáře (78)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Satan :D
A ti Power Rangers byli fakt best :D

190

Odpovědět

Díky za překlad,super video :) Jen si dovolim malou opravu...Bob Marley - No woman no cry ...je to fráze na Jamaice "neplač ženo neplač" né žádná žena žádný pláč :) detail.. :)

190

Odpovědět

Tohle je fakt totální pecka! Musim na to koukat pořád do kola! Fakt skvělý!

181

Odpovědět

ironicwomen: mocní asi vysvětlovat nemusím a morfující znamená, že přechází z jedné formy do druhé, i když v tom seriálu to používali i ve spojení morfujeme do velína což by asi měli nazvat teleportací. Jinak morf je zkrátka proměna: Např z humanoidní podoby do zvířecí.

180

Odpovědět

co znamená mocní morfující? :D

181

Odpovědět

MOOOOOC me potesilo harder better faster stronger od Daft Punk :D je to narocna pisnicka :D

180

Odpovědět

hrozne mi pripomina Tonyho z 1. a 2. serie Skins

180

Odpovědět

Líbi se mi, že to nazpíval podle sebe a taky, že mezi takové pecky vkládal nostalgicky známí znělky seriálů jako Strážci vesmíru nebo Pokémoni :)

180

Odpovědět

je snadný kritizovat kdyz nemate tadnej talent

181

Odpovědět

mnooo nelibi se mi... ma to opravdu hodne do tech písní :-/ jako ale uznavam snahu,to jo

1840

Odpovědět

Zas tak jednoduche to neni, ma dobre zpracovane prechody mezi pisnemi

180

Odpovědět

WTF? Sorry, to to těch písní má hodně daleko. Líbí se mi to, ale....

1841

Odpovědět

jak zahral ty dragonforce to me dostalo xDD je to hodne velkej rozdil oproti Hermanu Li a Samu Totmanovi xDD

180

Odpovědět

zakončit to strážcema vesmíru, to je neúcta ke všem písním co hrál :D

183

Další