Weird Al Yankovic - Polka Face

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:735
Počet zobrazení:11 179

Zajímalo vás někdy, jak by mohly znít populární hity v rytmu polky? Známý komik Weird Al vám to dnes předvede. Tato nejnovější směska pochází z roku 2011 a Al si v ní vzal na paškál například písně od Katy Perry, Britney Spears, Justina Biebera a samozřejmě Lady Gaga, jejíž Poker Face dal vzniknout názvu celé skladby. Celou hudební show vás provede značně psychotropní videoklip.

Přepis titulků

Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz Neprokoukne, neprokoukne, neprokoukne mou polkovou tvář. Nikoho milovat nebude. Neprokoukne, neprokoukne, neprokoukne mou polkovou tvář. Nikoho milovat nebude. Po-po-po-polková tvář, po-po-polková tvář! Po-po-po-polková tvář, po-po-polková tvář! Sukničkář!

Sukničkář! Jsi jen sukničkář! Ou, sukničkář! Ou, jsi jen sukničkář, zlato! Jsi jen, jsi jen... jsi jen, jsi jen... Sukničkář! Sukničkář! Sukničkář! Sukničkář! Nesnaž se zapírat! Já dobře vím, jaký seš! Nesnaž se zapírat! Já dobře vím, jaký seš! Říkáš, že jsem blázen? Já ti ukážu blázna! Nejsi nic než sukničkář! Točí se mi z tebe hlava, kolem dokola.

Když se svíjíš, když se svíjíš na parketu. Točí se mi z tebe hlava, kolem dokola. Když se svíjíš, když se svíjíš na parketu. Dnem i nocí. Osamělý hulič si hlavu vyčistí jen v noci. Je pořád sám, dnem i nocí. Dnem i nocí. Osamělý samotář si hlavu vyčistí jen v noci. Jen v noci. Je čtvrt na dvě, jsem trochu opilá a potřebuju tě. Říkala jsem, že ti nezavolám, ale už se neovládám a potřebuju tě.

Nevím, co si bez tebe počít. Moc tě potřebuju. A byla jsem jak... děcko, děcko, děcko! Děcko, děcko, děcko! Děcko, děcko, děcko! Myslel jsem, že budeš navždy má. No a co! Jsem rocková hvězda! Pařím jako rockerka! A už tě nepotřebuju.

A víš ty co? Dobře se bavím. A teď, když jsme spolu skončili, ti to večer dokážu! Jsem v pohodě, nic mi není. A ty jsi blbec! No a co! Jsem rocková hvězda! Pařím jako rockerka! A už tě nechci! Políbila jsem holku a líbilo se mi to. Ochutnala jsem její třešňový lesk na rty.

Políbila jsem holku, chtěla jsem to zkusit. Snad se můj kluk nebude zlobit. Cítila jsem se hrozně, ale zároveň krásně. Ale to neznamená, že jsem se zamilovala. Políbila jsem holku a líbilo se mi to. A líbilo se mi to. A rád bych uvěřil, že se Země točí pomaleji. Těžko říct, jestli bych radši zůstal vzhůru, když spím, protože nic není takové, jaké se zdá.

Sveď to na whisky, chtěl ses uvolnit. Sveď to na tequilu, chtěl ses dostat do ráže. Sveď to na a-a-a-a-a-alkohol. Sveď to na a-a-a-a-a-alkohol. Sveď to na vodku, sveď to na skotskou, sveď to na šáňo, zamotala se ti hlava. Sveď to na a-a-a-a-a-alkohol.

Sveď to na a-a-a-a-alkohol. Ta kočka mi v hlavě hraje jako melodie, kterou nedostanu ven a zpívám: na na na na, každý den, jako by se mi zasekl iPod. Zasekl iPod. Zasekl iPod. Zasekl. Zasekl. Zasekl. Zasekl. Zlato, cítíš se mizerně? Zlato, cítíš se mizerně?

Já ti jen zlomím, zlomím, zlomím srdce! Já ti jen zlomím, zlomím, zlomím srdce! Já ti jen zlomím, zlomím, zlomím srdce! Já ti jen zlomím srdce! Nepřestávej, ať to lítá! DJi, vohul to na maximum! Dneska budu pařit až do východu slunce. Tik tak, dělají hodiny, ale polka ještě nekončí! Jódly-jódly-jódly-jó!

Jódly-jódly-jódly-jó! Po-po-po-polková tvář, po-po-polková tvář! Po-po-po-polková tvář, po-po-polková tvář! Vím, že neprokoukne mou polkovou tvář! Tu mou polkovou tvář! Jo, moji polkovou tvář!

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Já mam nejraději tuto verzi :-)
http://www.youtube.com/watch?v=Ag2mFpS4IEg

1819

Odpovědět

to jo já na to taky koukal a tam je dobrý jak to udělaly úplně přesně

180

Odpovědět

No polka... jako zní to tak ,ale tančit polku by na to moc nešlo :D
Ale jinak samozrejme super :)

210

Odpovědět

aspon ste mohli napsat jake pisnicky tam paroduje :)

1913

Odpovědět

To už tu napsal Smile. Je to o pár diskusních příspěvků níž.

190

Odpovědět

Tak to je super tokonce i když si to člověk zpiva česky tak to je dobre.

180

Odpovědět

Spíš mi to připadá jako SKA :)

204

Odpovědět

:D parádní ale co to muselo být práce s autorskými právy.

194

Odpovědět

On dělá cover verze a trochu upravené Poker face - Polka face
To je legální

190

Odpovědět

mě se nejvíc líbí Polkorama http://www.youtube.com/watch?v=JCAt9WcCFbM :))

200

Odpovědět

Dobré, ale což takhle přeložit někdy v budoucnu animovaný kraťas La Luna?

182

Odpovědět

Nádherný příklad videa, kdy si člověk říká: "Co jsem to teď do pr**** viděl?!" :D Super

213

Odpovědět

geniální, jinak to nazvat ani nejde :-)

182

Odpovědět

Už nic, pardon, když sem si to pouštěl, nezaktualizoval jsem si to a nebyl tam Smilův koment,...

181

Odpovědět

prosimvás, jak se jmenuje ta písnička, která je předposlední myslim (po jejím zkončení tam začne joodlovat, slova: Nepřestávej ať to lítá, Dji, vohul na maximum,...

187

Odpovědět

dole to někdo vypsal... ale je to tik tok od ke$hy

180

Odpovědět

+buloshea já taky nečtu jak koukam :D

180

Odpovědět

dafuq did I just see? :D

204

Odpovědět

Hah, ještě mě tak napadá, tohle by měli pouštět na maturitních plesech, místo klasické polky... :D

180

Odpovědět

to jo to by bylo na maturáku tancovačka

180
Další