Sága začíná

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:982
Počet zobrazení:14 258

Děj původní trilogie Hvězdných válek už známe. Pojďme se podívat, co se dělo v 1. díle Skrytá hrozba. Weird Al Yankovic předělal písničku Dona McLeana American Pie a jako Obi-Wan Kenobi nám zazpívá, jak to vlastně všechno začalo...

Přepis titulků

Před dlouhými časy v jedné předaleké galaxii, planeta Naboo byla obklíčena. A já si myslel, že mohu s Qui-Gon Jinnem přemluvit Federaci, aby možná zrušili blokádu. Ale jejich reakce nás nepřekvapila, protože nás zavřeli a snažili zabít.

Ale my tomu jedovatému plynu unikli a potkali Jar Jara a Boss Nasse. Vzali jsme si bongo a jeli jsme do Theedu za královnou. Pak jsme se ocitli na planetě Tatooine a tam jsme našli chlapce. Panečku, tenhle Anakin bude možná jednou Vader,ale teď je to jenom malý prcek.

Opustil domov a mamce dal pusu na rozloučenou. A řekl: "Už brzo budu Jedi." "Už brzo budu Jedi." Věděli jste, že je tenhle otrok příliš mladý na to, aby se holil? Ale říká se, že už ovládá Sílu. Ach, vidíte, jak flirtuje s královnou? I když je mu teprve devět a jí čtrnáct.

Jo, jednou si ji stejně asi vezme. Vím, že sestrojil C-3PO. A taky jsem slyšel,že je jeho kluzák nejrychlejší. Byli jsme nahraní, to je pravda. Tak jsme uzavřeli sázku či dvě. Byl prostě letecké eso a hned co Jabba ten závod odstartoval, bylo mi jasné, kdo vyhraje.

Ano, byl to náš kluk. Zpívali jsme: Panečku, tenhle Anakin bude možná jednou Vader,ale teď je to jenom malý prcek. Opustil domov a mamce dal pusu na rozloučenou. A řekl: "Už brzo budu Jedi." "Už brzo budu Jedi." Tak jsme se konečně dostali na Coruscant.

Už jsme věděli, že rada Jediů bude chtít vidět toho nadějného chlapce. Tak jsme ho k nim vzali a řekli jim příběh o jeho vysoké hladině midichlorianů. A že by mohl naplnit proroctví. Rada byla samozřejmě ohromena, protože by mohl nastolit rovnováhu Síle. Ale hned po výslechu zakázali jeho výcvik.

Protože v něm Yoda vycítíl příliš mnoho strachu. Ale Qui-Gon řekl: "Tak to pozor!" "Zapiš si to za ty své špičaté uši, protože já tohohle chlapce stejně vycvičím." A zpíval: Panečku, tenhle Anakin bude možná jednou Vader,ale teď je to jenom malý prcek.

Opustil domov a mamce dal pusu na rozloučenou. A řekl: "Už brzo budu Jedi." "Už brzo budu Jedi." Tak jsme letěli zpět na Naboo, jak si přála královna Amidala. I když já bych raději zůstal... Bojovali jsme v té ohromné bitvě. Netrvalo to moc dlouho a ten malý hrdinase svou stíhačkou všechny zachránil.

V boji padlo pár Gunganů, pár lodí vybouchlo a pár pilotů bylo sestřeleno. Mnoho našich přátel zahynulo, ale bitevní droidi byli nakonec přemoženi. A Jedi, kterého nejvíc obdivuju, potkal Darth Maula a teď je na škvarek. Já pořád žiju, ale z něj je duch.

Takže myslím, že tohohle kluka vycvičím já. Zpíval jsem: Panečku, tenhle Anakin bude možná jednou Vader,ale teď je to jenom malý prcek. Opustil domov a mamce dal pusu na rozloučenou... A řekl: "Už brzo budu Jedi." "Už brzo budu Jedi." Zpívali jsme: Panečku, tenhle Anakin bude možná jednou Vader,ale teď je to jenom malý prcek.

Opustil domov a mamce dal pusu na rozloučenou. Říkal: "Už brzo budu Jedi." Překlad: vlocka5555 a serkmuswww.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vzali jsme si bongo... :D

321

Odpovědět

Tak tohle je fakt povedené :D

301

Odpovědět

Jedna z nej parodií :-)

260

Odpovědět

nechci nic říkat ale ten pán co dělá tyto vide je fakt talentovanej a opravdu se bavím

231

Odpovědět

Video opět funkční.

190

Odpovědět

Kryshtov: Mam pocit ze v ty dobe net jeste nebyl asi xD

198

Odpovědět

LEGENDA!! uzas ten text :) dokonala praca:) chvalim autora!

210

Odpovědět

Díky, tohle je jedna z mých Alových nejoblíbenějších. Skvělý překlad, opravdu se povedl :D

220

Odpovědět

Dick: A proč by ne? Ta fotka mohla klidně "uniknout" na net dlouho před vydáním filmu. To se přece stává běžně.

191

Odpovědět

Ale ta písnička klidně mohla vyjít ještě před filmem a klip mohl dodělat pozděj...

200

Odpovědět


Odpovědět

Tak ten klip rozhodně neudělal dřív než vyšla epizoda 1...už jen kvuli tý fotce co ukazuje....jinak uplně pecka song

191

Odpovědět

Úžasnej je originální song aji tato "parodie" ale titulky jsou strašný

1815

Odpovědět

tak tohle je mrtě píseň :-d

190

Odpovědět

je to uplne genialne:D on je genialny..a SW je genialne:D milujem to:D

200

Další