Star Wars píseň

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:737
Počet zobrazení:8 978

Na YouTube má parodoxně tenhle chlapík víc zhlédnutí než originál od recesistické skupiny Moosebutter, která vzala několik filmových znělek od skladatele Johna Williamse a přetvořila jej podle svého. Corey Vidal (na videu) tomu ovšem dokázal nahodit velmi zajímavé provedení. Použité znělky: 00:00 - 00:37 Blízká setkání třetího druhu (1977) 00:38 - 01:13 Dobyvatelé ztracené archy (1981) 01:14 - 01:47 Superman (1978) 01:48 - 02:10 E.T. - Mimozemšťan (1982) 02:11 - 02:59 Čelisti (1975) 03:00 - 03:29 Jurský park (1993) 03:30 - 04:10 Dobyvatelé ztracené archy (1981)

Přepis titulků

Překlad: Ajvngou Korekce dle dabingu: xxENDxx www.videacesky.cz Musíš použít Sílu! Musíš použít Sílu! Musíš použít Sílu! Před dávnými časy, daleko, předaleko... Před dávnými časy, daleko, předaleko... Polib Wookie, nakopni droida, proleť Falconem skrz asteroid!

Dokud princezna nezačne být mrzutá, tohle je o vesmírných lodí, o mimozemštanech, tohle jsou Star Wars! A my je milujeme! Přijď mi pomoct, Obi-Wane, X-wing stíhačko a laserová pistole!

Tanec s Ewoky, to je něco! Tohle je o vesmírných lodích, o mimozemšťanech, tohle jsou Star Wars! A my je milujeme! Vlez tam, ty chlupatá potvoro a zacpi si ten tvůj čumák!

Já poslouchám jen sebe. Chcete snad zpátky do cely, Vaše Výsosti, Vaše Vysokoblahorodí, Vaše Výsosti, Vaše Vysokoblahorodí! A dráždit droida, to se snad smí? (Dráždit droida, to se smí!) Droid ti nevyrve ruce a nohy z kloubů!

(Každýmu je to fuk!) Navrhuji novou strategii: Nechme Wookie vyhrát. Protože droidi se dráždit smí! Slyšíme Luka tesknit: Ještě jednu sezónu... ještě sezónu. Ještě jednu sezónu... ještě sezónu. Chtěl jsem jet na Tosche ke stanici, kde mění proud.

Ale teď už asi nikam nepojedu. To je tak nespravedlivé. Woooooookiee. Woooooookiee. Woooooookiee. Woooooookiee. Woooooookiee.

Woooooookiee. Nemohl byste mi z cesty odstranit toho chlupáče? (Woo-kiee! Woo-kiee!) Nemohl byste mi z cesty odstranit toho chlupáče! (Woo-kiee! Woo-kiee!) Polib bratra, polib bratra! Princezna Leia! Ženy mají právo říkat a dělat, co chtějí!

Kdo je tvůj taťka? Kdo je tvůj taťka? Kdo je tvůj taťka? Kdo je tvůj taťka? Luku, já jsem tvůj otec. (To není pravda!) Vzpírat se je marné. (Moje ruka!) Pojď se mnou, můj synu.

Budeme vládnout společně! (Nikdy!) Nahlédni do své duše, uvidíš že je to pravda. To si dříve netušil, že máš sestru, kterou Obi-Wan kdysi dávno ukryl. (Je to Leia?) Když se k nám nepřidáš ty, možná to udělá ona.

Podlehni své nenávisti. Jsi můj! (Před dávnými časy, daleko...) daleko, předaleko... Před dávnými časy... daleko, předaleko... Polib Wookiee, nakopni droida, proleť Falconem skrz asteroid!

Dokud princezna nebude mrzutá! (Je mrzutá!) Tohle je o vesmírných lodích a mimozemšťanech, tohle jsou Star Wars! Milujeme je, je to tak!

Epizoda III se blíží Tak jdeme! (Jde se do kina!) Stoupnout si do fronty, (Kup kup kup si popkorn) protože to (Extra máslo navíc, prosím!) už brzy začne! (Přidej se k Temné straně!) Nechť tě provází síla.

John Williams je machr! Překlad: Ajvngou Korekce dle dabingu: xxENDxx www.videacesky.cz

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

xxENDxx: Geek ve mně má potřebu rejpat...
V těch titulcích sou vážně "laserové pistole"? Protože co pamatuji, ve star wars se používají blastery. Faktem ale je, že jsem to s českými titulky už nějaký čas neviděl, takže jestli to tak někdo vážně přeložil, asi si ho najdu.

181

Odpovědět

Lejzrové meče

00

Odpovědět

Znělky ze samých skvělých a klasických filmů s textem o dalším skvělém a klasickém filmu.. Prostě skvělé a klasické!

200

Odpovědět

pro vsechny nechápavce, rozhovor s Correy Vidalem...

http://www.youtube.com/watch?v=f6Xi5HoVky8

1:03

Im not singing in my video.
That is NOT my voice.

180

Odpovědět

Já nechápu ty ignoranty, kteří přes všechny důkazy pořád tvrdí, že to nazpíval sám. V popisu jeho videa je, že písničku napsala a nazpívala kapela Moosebutter a video udělal on.

183

Odpovědět

ale hovno to dal sám je sledovanější než původní, a májí všichni stejný hlas v původním byli 4 lidi

180

Odpovědět

parada

180

Odpovědět

ty jeho trička jsou geniální :-D

180

Odpovědět

Vážně? Mě zmátl ten text v popisu videa: "Performed by Corey Vidal Vocals by Moosebutter." Taky jedna kapela nenazpívá písničku pokaždé stejně.

180

Odpovědět

zikato: nazpíval to sám, schválně si to poslechni ještě jednou i původní verzi, jsou tam odchylky...

182

Odpovědět

Sakra, proc mam vzdy ten konec ukouslej??

180

Odpovědět

Udělal jen video, hlas je pořád té skupiny.

182

Odpovědět

suprovej soong..jen by mně zajímalo jestli to taky sám nazpíval nebo jestli použil hlas tý skupiny co to původně nazpívala :-/

180

Odpovědět

to nazpival a sestrihal jednotlive, pochybuju ze mel naky dvojniky

180

Odpovědět

až na to, že sa to seklo 10 sekúnd pred koncom dobréé

180

Odpovědět

no horní 2 "obrázky" nemají nohy, jsou tam poze nějak ukotvena zpívajíci těla :)

180

Další