Midichlorian Rhapsody

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:655
Počet zobrazení:8 172

Toto video zachycuje pád Anakina Skywalkera na temnou stranu Síly za doprovodu lehce upravené písničky Bohemian Rhapsody od skupiny Queen.Video je podle mě velmi vtipně zpracováno a rozhodně hezky ukazuje Anakinovu cestu novou trilogií.

Přepis titulků

Ne tak dávno v jednom ne tak předalekém kině... Nemám pořádný život. Žiju na Tatooinu. Pracuju pro Watta. On jen lítá jak brundibár. Otevřu oči. Na nebi vidím dvě slunce. Jsem jenom otrok, nemám kam odejít.

A tak jsem postavil kluzák, postavil droida, Obi-Wana to pěkně štve. Kam jen šel Qui-Gon Jinn? Záleží mi na světlé straně? Záleží? Mami, potkal jsem jednoho muže... Bodl mi do ruky jehlu. Zatvářil se zděšeně.

Mami, říká, že jsem Vyvolený. A teď říká, že musím odejít pryč. Mami! Nechtěl jsem tě rozplakat. Pokud zítra nevyhraju kluzákový závod, jdi dál, jdi dál, jako bych se nevymáznul. Příliš pozdě.

Viděl jsem její tvář. A i když jsem jen kluk. Rád budu její hračkou. Sbohem, Amidalo, už musím jít. Musím jít a srovnat Sílu s Qui-Gon Jinnem. - Jar-Jare. - Horší než C-3PO. Jistě jsi pýchou Naboo. Ale někdy si přeju, aby ses nikdy nenarodil.

Vidím malou droidí čajovou konvičku. Bobo Fette, Bobo Fette, jmenoval se tvůj otec Jango? Klony a Dookuovy blesky - moc a moc děsí mě. Mistře Yodo, mistře Yodo, mistře Yodo, odežeňte ho. Vyšlete klony. Trucuju jak dítě, proč mě miluje? Trucuje jak dítě, co na něm jen vidí? Ten tragický román je prostě nehoráznost.

Blastery, 3PO. Kenobi, nech mě růst. - Mace Windu! Ne! Nenecháme tě růst! - Nechte ho růst! - Mace Windu! Nenecháme tě růst! - Nech mě růst! - Nenecháme tě růst. - Nech mě růst! Nech mě růst! Ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne. - Mami, Schmi-o, mami Schmi-o! - Tuskeni nechte ji být! Lord Palpatine má pro mě stranou temný oblek.

Pro mě! Tak ty si myslíš, že mě dokážeš vycvičit jako normálního Jediho? Tak ty si myslíš, že mě můžeš popálit a nechat zemřít? Kenobi! To mi nemůžeš udělat, Obi! Musím na temnou, musím na temnou stranu, je to jasné. Na světlé straně nezáleží. Každému je to jasné.

Na světlé straně nezáleží. Na světlé straně nezáleží - mně ne. Kam jen šel Qui-Gon Jinn… Překlad: ScreaMaker www.videacesky.cz

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mace Windu!No!We dont let him grow let it grow!Let him grow! Best :D

200

Odpovědět

Co takhle přeložit tohle - http://www.youtube.com/watch?v=wrBJAWMbudw&feature=related ? je to na podobnou notu :D

190

Odpovědět

JEdno z najlepších a najúžasnejších videii ake som kedy videl:-D:-D:-D nechápem ako to môože mať tak nízke hodnotenie... :-C

190

Odpovědět

dobra prace :)

190

Odpovědět

krasne :)

190

Odpovědět

Tak tohle je sekec mazec :-D
Doufám že se dostane do top 10
Kombinace Queen a Star Wars rulezzzz

190

Odpovědět

Ach jo.. já toho Anakina prostě miluju :D a vždycky když vidim trojku tak na konci musim brečet, jak to skočilo.. Ale to video je skvělí :D smála sem se tomu, je to dost trefný :)

190

Odpovědět

To bylo velmi povedené. Docela to sedlo. Hm, ten herec, co hraje Anakina, je pěknej.

181

Odpovědět

Hodně dlouho jsem neviděl nic tak suprovýho jako je tohle :D

190

Odpovědět

blbost :D ale za tu snahu co s tím autor měl 8/10 :)
jinak kdyby někoho zajímalo něco podobnýho podívejte se na tohle:)
http://www.youtube.com/user/KortoBlairVos#p/u/12/Ltxf6SNuyg0
http://www.youtube.com/user/KortoBlairVos#p/u/10/2ab9EUtQ0t8
Jen škoda že většinou ty videa jsou česky takže není na tom moc co přeložit :(

190

Odpovědět

Tak to byla jedna z nejpovedenějších věcí, kterou jsem za poslední dobu viděl :D

180

Odpovědět

tak toto bola mimo moju misu :/

184

Odpovědět

mazec, ale stejne jsou nej 4,5,6 na tech jsem vyrustal :D

180

Odpovědět

@Sirius: Toho by se asi musel ujmout někdo jiný, protože ke své velké hanbě musím přiznat, že jsem BSG ještě neviděl.

180

Odpovědět

Super písnička, super překlad. Mohla by se tu také objevit Brohemian Rhapsody od Colege Humoru, taky má něco do sebe. http://www.collegehumor.com/video:1781938

180

Další