Big Box Mart

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:107
Počet zobrazení:3 347

Další povedený klip od Jib Jabu ukazuje jak levná pracovní síla, spolu s velkými korporacemi, může zničit životy normálních občanů. Klip má opět známou, chytlavou melodii a typickou animaci. Bystřejší z vás si mohou všimnout pokusů o rým.

Přepis titulků

Big Box Mart Peking, Čína Začíná to lopotou v zahraniční továrně, pak se naloží na loď a doplaví za moře. Nakládá se to do přívěsů a rozveze po mapě. Big Box-Mart je místo, kde šunt kupuju výhradně. - Ó Big Box-Marte. - Čím dnes překvapíš mne? Naše vozíky jsou prázdné a na nákup vyrážíme. Chodím do Big Box-Martu, protože jsem velmi náročný.

A prodávají šunt nejlevněji, se slevou jak se patří. Když procházím uličkami, jsem jak zhypnotizován. S peněženkou plnou kreditek se necítím omezován. - Ó Big Box-Marte. - Děkuji za obsloužení. Ale můj dům býval prázdný a teď je plný smetí. Příštího dne v továrně, kolovala zpráva zlá. Do slumů východního Pekingu se má práce předává. Vedení zefektivnilo náš firemní řád.

Náš šunt musí být tak levný, aby ho koupil Big Box-Mart! - Ó Big Box-Marte. - Podívej cos mi to proved. Teď musí začít od znova ve věku padesátitří let. Pořád chodím do Big Box-Martu. Ano, jsem tam skoro všechen čas. Tyto dny mě najdete vytírat uličku devět zas. Jako papír shořely mé sny o důchodu. Teď budu drhnout hajzlíky, než hodí mě do hrobu. - Ó Big Box-Marte.

- Co jsi mi to prodal? Dřív býval jsem tvůj zákazník, teď jsi mě zaměstnal. - Ó Big Box-Marte. - Má výplata připomíná mi, že byla zaplacena daň za tvé... nízké... ceny. Papír nebo igelit? Překlad: Zikato Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pripomina mi to dil ze South Parku -809 Something Wall-Mart This Way Comes :)) Jinak pecka :P

180

Odpovědět

no je to trefne no co s duchodcema co tricet let od skoly jen kalili nez je zamestnat v bigboxmartu ale nedavame jim jen iluzi este neco navic a proto pujdou nejen na smrt ale i na rekvalifikacni kurz protoze to je jejich sen :) a kdyz neni tak je pro ne misto na ulici :D
ale stale je to preziti silnejsiho a i slaby duchodce bude posilen staci jen kdyz okusi co to je a na vlastni kuzi okusi jak to chutna delat to co pro nej lidi doposavad delali kdyz byl reditel co si hrabal na svym pisecku a jen kalil :) nejenze mu to zlepsi osobnost ale ucini ho to na stare kolena uzitecnym nejen sobe !

180

Odpovědět

hyper,super markety prodavaji jen co zakaznici zadaji. cokoli hlavne levne. ze je dik cene kvalita v nedohlednu si zakaznici musi spocist. ti chytrejsi

180

Odpovědět

AAA :) melodie z Oh Sussana! Pěkně chytlavý, tohle si ještě párkrát pustím :)

180

Odpovědět

:-D jojo, ale stejně tam budu chodit, supermarkety nás zavalí

180