Deadpool vs Boba FettEpické rapové bitvy historie

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 17
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:181
Počet zobrazení:7 769

Autor prohrál se svým výtvorem, aneb Deadpool porazil Stana Lee jako čtvrtou zeď. Proto dnes uvidíme střet psychicky nestabilního hrdiny a nejlepšího lovce odměn v Galaxii. Kdo vyhrál? A kdo přijde příště? Vy rozhodnete! Poznámky: Ve videu proběhla trocha cenzury, takže některé vysvětlivky jsou 18+. Byli jste varováni!

  • Zubatej červ je v originále zubatá vagína.
  • Fakt, že je Deadpool vždycky druhej, je popsán trochu ostřeji. Jako chlápek, co si jde užít s ženskou, se kterou si chvíli předtím užil někdo jiný a následky jsou stále vidět a cítit (viz urbandictionary.com a výraz sloppy second).
  • Deadpool na začátku omlouvá svou neznalost SW univerza, ale nakonec o něm ví docela dost. Herec Temuera Morrison, který v prequelech hrál Jango Fetta (tedy předobraz jeho klonovaného "syna" Boby), je novozélanďan. Těm se hanlivě říká Kiwi. Zkaženou minulostí a vymazáním toho nejlepšího naráží na fakt, že kánon Boby Fetta byl v prequelech úplně změněný.
  • Cable a Domino jsou další charaktery od Marvelu, které se během let objevily po Deadpoolově boku.
  • Dva různé hlasy - Temuera Morrison ve speciální edici SW předaboval herce z původní trilogie.
  • Star Wars Holiday special je film z roku 1978, který nechcete vidět. :D Zahrnuje mimo jiné Žvejkalova dědu sledujícího hologramové porno a zpívající princeznu Leiu.
  • Chimichanga je Deadpoolovo oblíbené jídlo.
  • Sexy párty je film, ve kterém hrál Ryan Reynolds, představitel Deadpoola.
  • Zahákuj si Jar Jara - Boba Fett má v brnění na předloktí vystřelovací hák s lanem. Deadpool mu říká, aby společně s Jar Jarem táhli někam, protože jsou stejně zbytečné postavy.
  • Fetty Wap je raper, který kvůli nemoci nemůže otevřít jedno oko.

Kdo přijde příště?

Jim Henson vs Stan LeeVýchodní vs. Západní filosofové

 

Přepis titulků

EPICKÉ RAPOVÉ BITVY HISTORIE Čau, jsem to já? A první problém mám. Skoro nic o tobě nevím, tak jak hejtovat tě mám? Copak jste si mysleli, že bych tenhle souboj zjebal a prohrál s týpkem, kterýho zubatej červ sežral? To je blbost jako kráva, já zabíjím katanama. Rozříznu tě, a pak vypadnu ve svým beruškovým pyžamu. Jsem jedinečný, ty kopírák svýho fotra, děláš u Vadera brigády a pro Jabbu poskoka.

Jsem šik, ty nemáš vkus, mám svaly, ty sádla kus. A máš vztek, že Jam Jackson ti fotra zapíchl, šlus! Někdo by měl vypsat odměnu na tu pelerínku, až napíšu dopis, tvůj xicht použiju jako schránku. Ještě že vozím ve svý lodi Kinedryl, z tvýho rapování by totiž jeden blil. A tvůj rytmus jak tvůj kámoš Cable, zkurvenej paskvil. Žoldák dostane přes držku, jestli nesklapne honem, sám jsi kopie Deathstroka, tak koho nazýváš klonem?

Máš Spíďovy oči a zbraně od Snake Eye, Wolverinovy schopnosti, vždycky jseš druhej, jéje. Tvůj doktor Killbrew asi zaspal ve škole, protože právě teď jsi k ničemu, Deadpoole. Jů, co to je? Baťoh lítací? Doufám, že to zvládneš, až tě přepadnou ptáci. Nejvíc přeceňovaná postava jakou kdy svět viděl, v celé trologii celkem pět vět a v té poslední jsi ječel.

Stačí mi jen pár slov, jsem totiž hezoun, panáčku. Zatímco ty máš místo xichtu boloňskou omáčku. Až přinesu tvou mrtvolu, tak dostanu jmění, za schýzáky platí víckrát, každá osobnost se cení. Komu říkáš schizofrenik, sám máš dva různý hlasy! Za účast ve Svátečním speciálu si můžeš rvát vlasy. Chimichanga je ostrá, ale ty jsi bez chuti, jako tvůj výkon v Sexy párty, kdo tě k tomu donutil?

Ty nejlepší věci na tobě byly vymazaný hned jak Kiwi vzal tvou zbraň a zkazil tvou historii. Takže filmy nechme stranou, co bychom k nim dodali? Zahákuj si Jar Jara a zmizte spolu do dáli! Já jsem legenda, ty dočasný hype, neumíš půlku toho, co já. Nakopu ti prdel s přivřeným okem jako Bobba Fetty Wap! A až s tebou skončím, zavolám Domino, která dává přednost durasteelu před kanadskou slaninou.

Tak se uč od pravýho zabijáka, kterej nepřátele střílí, přišel jsem vyzbrojenej, mám hustý mandalorianský skilly. Všichni ví, že máš schopnost uzdravení, tak utíkej domů a hoj se z tohodle rozložení. Kdo vyhrál? Kdo přijde příště? Vy rozhodnete! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Durasteel se v oficiální CZ literatuře překládá normálně jako Duraocel :)
Jinak super Boba jasný vítěz. Hlavně ten konec :D

61

Odpovědět

Bob Fett ho rozšrouboval jak malé děcko :DD

49

Odpovědět

Bob Fett ho rozšrouboval jak malé děcko :D

36

Odpovědět

K Holiday special bych jen dodal, že zde se Boba Fett objevil poprvé ve světě Star Wars (až potom následovalo Imperium vrací úder), což byla pro tohle "dílo" polehčující okolnost (slovy Chrise Stuckmana kamínek v hromadě hoven), ale pro Fetta v této rapové bitvě pochopitelně achillova pata.

71

Odpovědět

ráda bych řekla že to vyhrál Deadpool ale ta poslední věta :D takže Boba Fett :D

76

Odpovědět

Jak jsem viděl první poznámku, tak jsem si hned vzpoměl na vaginu dentatu.

102

Odpovědět

to je ostuda nevedet, ze Boba Fett neumrel..

327

Odpovědět

Ale Boba Fett umřel.
To že někdo v nějaký knize píše něco jinýho je úplně nepodstatný.
Souhlasí se mnou i samotní tvůrci Star Wars, kteří řekli, že veškeré knihy a videohry, jakoby se nestaly.

272

Odpovědět

+ArnierMyslím, že už většinu z nich zařadili zpátky do kánonu, jen to co se jim přímo křížilo s jejich nápady (obecně asi potomstvo Leiy, Hana a Lukea (???omlouvám se, fakt nevím jak to skloňovat)), navíc plánují Boba Fettův spinoff (který se na druhou stranu může odehrávat i před OT, že...)

04

Odpovědět

+ArnierAle oni prave v kanonu zmenili to, ze neumrel.

03

Odpovědět

Cenzura jakéhokoliv typu mi připadá směšná. Stačí nálepka 18+ a lidi byli varováni.

211

Odpovědět

Těžko by se mi to zkracovalo, aby se to vešlo do titulků. :-)

712

Odpovědět

Boba Fett ho znicil :D

539

Odpovědět

Deadpoola nevymyslel Stan Lee .

131

Odpovědět

Už jsem byla poučena kamarády v hospodě. :-D Pardon, nejsem nikterak komiksový geek, proto pro mě Stan Lee = Marvel. :-D

234