Rhett & Link – Rozchodová píseň

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:94
Počet zobrazení:5 539

Rhett se rozchází se svou přítelkyní formou písničky a Link ho v tom jako správný kamarád podporuje.

Přepis titulků

- Dobře, myslím, že jsem připraven. - Samozřejmě, že jsi. - Ahoj. - Ahoj. - Trochu jsem přemýšlel... - Chce ti něco říct. Podej kytaru. Dobře. - Tohle jsem ti napsal. - Cože? Není to tebou, je to mnou. A mnou tě nemá rád. Nejsi to ty, jsem to já.

A já se s tebou rozcházím. Počkej, fakt mi dáváš kopačky přes videohovor a tvůj kámoš dělá křoví? Přísahalas klidně na smrt, že Stmívání je nejlepší trilogie ze všech. Nějak jsi mě přesvědčila, abych šel na Halloween za Edwarda. Koukni, cos mu provedla. A teď, když jsem konečně upřímný, zaprvé je Stmívání kvadrilogie. A ten opálenej vlkodlak není hodnej ani toho utírat wookiemu zadek.

Je to vejš. Trochu víc vzadu v krku. To je nejhorší imitace Žvejkala, co jsem kdy slyšela. Má to znít takhle: Není to mnou, je to tebou. Čím dýl o tom přemýšlím, rozhodně je to tebou. Ale možná je to mnou, protože mnou se rozhodl chodit s tebou.

- Rozchází se s tebou formou písničky? - Jo. A ani to není gramaticky správně. Když jsme byli na prvním rande, řekla jsi, že nejíš nic, co má obličej. A dalších 18 měsíců - jsem jedl klobásy z rýže a ořechů. - To nejsou klobásy. - Dáš mi ten recept? A teď, když se loučíme, novinka, ryby mají obličej.

A pokud to není zrovna sušenka, nic sušenýho už nechce. Dneska si dám krákakukrosrse. To je králík v kachně, v kuřeti, v krocanovi, v srnci, v praseti. - Smažený. - S omáčkou. Hovězí omáčkou. - To je nechutný.

- A taky nemožný. Je to tebou, je to tebou. Nepochybně. Vždycky to bylo jenom tebou. A teď je to na mně a mně ti teď dává kopačky. Nemůžeš mi dát kopačky. Jo, ona už dala kopačky tobě před měsícem. Ale stejně dávám kopačky já tobě, že jo? Ne, v tomhle maj asi pravdu.

Sušenku? Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Koho by zajímalo, jedná se o Tessu Violet, extrémně inteligentní zpěvačku a bloggerku https://www.youtube.com/user/meekakitty

21

Odpovědět

A někdy i hezkou :)

21

Odpovědět

A možná ani netušíte, že je i režisérka a tenhle videoklip vznikl díky ní - Family Force 5 - Chainsaw Official Music Video (Feat. Tedashii)

00

Odpovědět

+RohlajzD******e, to je ale hrozná s****a =D Jak reklama na Hornbach, akorát míň vtipná a víc gay

00

Odpovědět

relationships... how pathetic

30

Odpovědět

Co vím tak na kanále těch lepších videí asi už moc nemá, ale nemáte v plánu od ní přeložit ještě něco? :)

10

Odpovědět

tady je ta zrzka též
SAIL - AWOLNATION (Unofficial Video)

62

Odpovědět

I ta bruneta...

30

Odpovědět

Volal rok 2011, chce svoje video zpátky.

104