Špatně odezírané Hvězdné války: Křoviska láskyBadLipReading

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:122
Počet zobrazení:7 239

Po hitech jako Racci, sklapněte! a Kdepak budoucnost vám přinášíme v pořadí již třetí chytlavý song z dílny kanálu BadLipReading inspirovaný Star Wars univerzem. Tentokrát se bude text točit kolem Luka Skywalkera a Obi-Wana Kenobiho, který ho chce varovat před nebezpečím číhajícím v křoviskách lásky...

Kanál BadLipReading je celý postavený na tom, že jeho tvůrci vystřihnou vybrané scény ze známých filmů a videí a postavy předabují tak, aby se jim co nejlépe trefovali do úst nehledě na to, jestli dávají výsledné věty smysl, takže berte jejich videa i naše překlady, prosím, s rezervou. :-)

Přepis titulků

KŘOVISKA KŘOVISKA LÁSKY Překlad: Překlad: BugHer0 Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Jak vlastně zemřel můj otec? Devětačtyřicetkrát... jsme s tou zrůdou zápolili.

Tvůj fotřík a já. Na hlavě hřebínek, plovací blány... ale ženskou tvář. To je maras! Číhala na nás v křoviskách... a tvýmu tátovi skalpovala ksicht. Hrozně přitom ječel. Byl to fakt masakr, takže jsem musel popojet.

Popojet? Jo, jeho krev totiž byla všude kolem, tak jsem musel vzít roha. Taková kachno-slepice čeká každýho z nás. Den co den se děsím toho, co mě v křoví lásky čeká za špás. Cosi čeká v onom křoví na nás.

Cosi v křoví lásky čeká na špás. Den co den se děsím toho, co mě v křoví lásky čeká za špás. Cosi čeká v onom křoví na nás. Cosi v křoví lásky čeká na špás. Tátu svýho neznám, byl jsem mu pěkně volnej. Dalekohledem vidím to samý co slepej. Od malička makám jak šroub, věčně propocený tílko.

Furt teta, strýček, dvojitý slunce, bleděmodrý mlíko. Teta, strýček, dvojitý slunce, hnusný modrý mlíko. Pak přišel houmlesák z pouště a řekl mi: Taková kachno-slepice čeká každýho z nás. Den co den se děsím toho, co mě v křoví lásky čeká za špás. Cosi čeká v onom křoví na nás. Cosi v křoví lásky čeká na špás.

Den co den se děsím toho, co mě v křoví lásky čeká za špás. Cosi čeká v onom křoví na nás. Cosi v křoví lásky čeká na špás. Obejmi mě a otevřu se jako poupě. Ale fest. Už nějakej pátek jsem pro žádnou buchtu nic nepek. Nic nepek.

Já jsem skvělej kuchtík. V dodávce mám nějakou její fotku. Ha ha, jeď dál bomby. Jo, ta by si zapařila. Ta by si zapařila. To jsem teď řek. Čeká na nás. Dřív jsem brázdívával poušť křížem krážem, šinul si to na kluzáku jak pán.

Snad nenajdu, co najít stopro nemám. Co to číhá za rohem... No to snad ne. Čeká na nás. Dřív jsem brázdívával poušť křížem krážem, šinul si to na kluzáku jak pán. Snad nenajdu nic, co nikam nedám. Sežehlý mrtvoly na zápraží.

Devětačtyřicetkrát... Jo, devětačtyřicetkrát... Teď dost možná čeká na tebe zas. Nevykukuje za tamhletou fůrou? To je jen kráva. Vím, že bys chtěl od někoho obejmout. Taková kachno-slepice čeká každýho z nás. Den co den se děsím toho, co mě v křoví lásky čeká za špás.

Cosi čeká v onom křoví na nás. Cosi v křoví lásky čeká na špás. Den co den se děsím toho, co mě v křoví lásky čeká za špás. Cosi čeká v onom křoví na nás. Cosi v křoví lásky čeká na špás. Den co den se děsím toho, co mě v křoví lásky čeká za špás.

Cosi čeká v onom křoví na nás. Cosi v křoví lásky čeká na špás. Den co den se děsím toho, co mě v křoví lásky čeká za špás. Cosi čeká v onom křoví na nás. Zdál se mi sen. Jedna hezká holka mě v něm neustále líbala.

O té ti budu muset něco povědět. Pak mi to připomeň. No to snad ne. Čeká na nás. Dřív jsem brázdívával poušť křížem krážem, šinul si to na kluzáku jak pán. Snad nenajdu, co najít stopro nemám. Co to číhá za rohem... No to snad ne.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Můj nejoblíbenější song z BLR vůbec. Ta část se speederem je hrozně vlezlá, občas si to broukám celé dny... Ale teď si místo toho budu prozpěvovat "...co mě v křoví lásky čeká za špás. Cosi čeká v křoví lásky na nás." :D Povedený. :D

101

Odpovědět

Proč je slovo „floors“ přeloženo jako „popojet“ ? Podle mě se tam zpívá něco jako, že z něho byl takovej nepořádek (mess) , až se změnila podlaha jak jeho krev prokapávala dřevem a proto byly podlahy zasviněný a musel je vyměnit (ty podlahy) , ne :) ?

81

Odpovědět

Zrovna u BadLipReading videí nemá moc smysl hledat tam nějaký jednoznačný a jasný význam. Je to o dost volném překladu, který by tam seděl nebo se rýmoval apod. Dost často ty věty ani moc nedávají smysl. Tady mi to přišlo taky jako tak podivná formulace, že jsem se rozhodl to překopat a odnést si z toho jen, že to byl masakr a bylo to nechutný. :-)

79


Odpovědět

+BugHer0Skvělý překlad! Znám to již dlouho, a překlad jsem neřešil, protože jsem věděl, že je to prostě jen bad lip reading - takže slova volená jen ať jim to jde do huby. Každopádně co mě v křoví lásky čeká za špás :D Fakt dobrý.

51

Odpovědět

+BugHer0BLR davaji smysl... krom toho že se trefují perfektně do rtů, dokážou taky vymyslet celkem smysluplný text...

31

Odpovědět

Zatiaľ najlepší Bad Lip Reading je na Stranger Things. Určite odporúčam. :)
STRANGER THINGS: A Bad Lip Reading

10

Odpovědět

Z tohohle se stala takova sracka..

19

Odpovědět

Song chytlavej, akorát toho lip readingu tam moc nebylo :D

20

Odpovědět

Pro mě osobně vážná konkurence Racků. Zase zcela perfektní překlad, díky kterému jsem se smál, i když jsem video viděl už poněkolikáté. Díky moc za prodloužení života :-)

150