Špatně odezírané Hvězdné války: Kdepak budoucnostBadLipReading

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:174
Počet zobrazení:11 457

Po velkém úspěchu Yodova songu Racci, sklapněte jsem si nemohl odpustit překlad další Star Wars písně z kanálu BadLipReading. Tentokrát vám tvůrci vysvětlí, že Hvězdné války se neodehrávají v budoucnosti, natožpak na Zemi. Doufám, že se vám i tato písnička zalíbí. Sám nejsem absolutně fanouškem Hvězdných válek, ale musím říct, že mi její refrén zní v hlavě už několik týdnů a s chutí si ji tu a tam pustím znovu. Pokud se vám zalíbí, najdete ji například i na Spotify nebo iTunes.

Kanál BadLipReading je celý postavený na tom, že jeho tvůrci vystřihnou vybrané scény ze známých filmů a videí a postavy předabují tak, aby se jim co nejlépe trefovali do úst nehledě na to, jestli dávají výsledné věty smysl, takže berte jejich videa i naše překlady, prosím, s rezervou.

Přepis titulků

KDEPAK BUDOUCNOST Asi už bych měl pomalu odejít. Takže už radši odcházím, jen se naposledy ohlédnu, vidím smutnou paní a jdu nadobro pryč. I když je to jak vystřižené z budoucnosti, odehrává se to kdysi dávno v době rytířů přeci, co řešili všechny věci světelnými meči. Tak to měj na paměti.

I když ti něco může přijít povědomé, není to na Zemi, ale v galaxii předaleké, emzáky přelidněné, chodí tam v noci, ve dne. A nikoho to netrkne. Moje chyba. To jsem tomu dal. Nemůžu spát. Musím tě brzy najít. Můj krejčí je bůh. Všichni na mě civěj... jako bych byl z platiny.

Od tý doby, co jsme se poznali, to celý beru jinak. Radši se bavím s robotem, zatímco ty meleš co novýho. Už jsem na cestě. Holka, něco ti musím říct. I když je to jak vystřižené z budoucnosti, odehrává se to kdysi dávno v době rytířů přeci, co řešili všechny věci světelnými meči. Tak to měj na paměti.

I když ti něco může přijít povědomé, není to na Zemi, ale v galaxii předaleké, emzáky přelidněné, chodí tam v noci, ve dne. A nikoho to netrkne. Vesmírná stanice na cucky. Kdepak budoucnost. Plínkař si plave v akvárku. Kdepak budoucnost.

Vesmírný leprikón to zabalil. Kdepak budoucnost. Kyborg nemůže najít dost silná slova. Kdepak budoucnost. Odvaž, odvaž se. Odvaž, odvaž se. Jsem neřízená střela a zrovna jsem to schytal, sakra. Už nemám šanci zkoumat cizokrajnou lásku.

Prahnu po tvé lásce. A když si vzpomenu na naše hádky, sním o satanských rybkách. Tak to prostě nemá být, ale máš dobrej ohoz. Dobrá volba. Co to povídá? Nerozumím mu. Holka, doufám, že mě to zlomený srdce o víkendu přejde. I když je to jak vystřižené z budoucnosti, odehrává se to kdysi dávno v době rytířů přeci, co řešili všechny věci světelnými meči.

Tak to měj na paměti. I když ti něco může přijít povědomé, není to na Zemi, ale v galaxii předaleké, emzáky přelidněné, chodí tam v noci, ve dne. Je to místo, kde malí chlupáči, co nejsou medvídkové, tančí. Jsou to jakýsi mimozemšťané. Sice dělají pařby v povědomých stromech.

Ale fakt to není Redwood. Emzácký stromy na emzáckým měsíci. To bys nevěřil. Emzácký stromy na emzáckým měsíci. Tak to rozjedem, rozjedem-dem! V Japonsku jsem hrozně frčel, byl jsem král ping-pongu, ale neuměl jsem na trubku. Asi mám vysmahnout. Pane, jednoho chci, prodávají se vždycky tři?

Rád bych je pomazlil. V Japonsku jsem hrozně frčel, byl jsem král ping-pongu, ale neuměl jsem na trubku. Asi mám vysmahnout. Někdy si člověk přeje, aby se propadnul do země, třeba když zjistí, že potřebuje novej hyperpohon. Kdepak budoucnost. Někdy bys prostě nejradši zmizel. A když už to zkusíš...

Kdepak budoucnost. ...a schováš se v jeskyni, ujisti se, že to není obří vesmírnej had. I když je to jak vystřižené z budoucnosti, odehrává se to kdysi dávno v době rytířů přeci, co řešili všechny věci světelnými meči. Tak to měj na paměti. I když ti něco může přijít povědomé, není to na Zemi, ale v galaxii předaleké, emzáky přelidněné, chodí tam v noci, ve dne.

A nikoho to netrkne. I když je to jak vystřižené z budoucnosti, odehrává se to kdysi dávno v době rytířů přeci, co řešili všechny věci světelnými meči. Tak to měj na paměti. I když ti něco může přijít povědomé, není to na Zemi, ale v galaxii předaleké, emzáky přelidněné, chodí tam v noci, ve dne.

A nikoho to netrkne. Odvaž, odvaž se. - Odvaž, odvaž se. - Kdepak budoucnost. Odvaž, odvaž se. - Odvaž, odvaž se. - Kdepak budoucnost. Kdepak budoucnost.

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Seagulls jsou úžasný, ale tohle bohužel nic moc :( ... pustil jsem si i Bushes of love a taky nic moc...

1015

Odpovědět

dobrý, ale na Bushes of love to nemá...

132

Odpovědět

na Seaguls to nemá :D

262

Odpovědět

půjde do playlistu díky :D

91