Hvězdné války: Návrat JediůBadLipReading

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:109
Počet zobrazení:8 473

Po dvou muzikálních číslech se podíváme na staré dobré mluvené slovo. Dozvíte se, co to Jabbovi teče z pusy, jakým neduhem trpí Landovy kejty a proč je Palpatine taková osina v zadku.

Přepis titulků

Překlad: Maty www.VideaČesky.cz Před dávnými časy, v jedný krutopřísný galaxii... ŠPATNĚ ODEZÍRANÝ NÁVRAT JEDIŮ - Fakt nemám tucha, kudy se jde dovnitř, je to... - Hej! Hledáte něco? No, taky tě zdravím, ty nechutná šeredo! Co to, co to? Neseme vzkaz pro toho rozplizlýho typa.

- Kámo, chovej se slušně! - No co, fakt je strašně rozplizlej! Tiše, mrňousi! - Téda, ty seš vostrej... - Prosím, nesahat! Ježíšku na křížku, ježíšku na křížku... Dvakrát nemusí, když na něj nějaká příšera vztáhne ruku. Do tance! Ukradls tu omáčku? Jo...

Moh sis aspoň dát mentolku. Tadá! Hane! Jak se ti líbí moje záclony? Čau, buřte. Ta žába ti přišla? A co mi to asi teče z pusy? - Jogurt?

- Ne. Zrovna ji žeru! Tak to mi visíš pískomila, dvacet kapradin a starej megafon! - A sedmnáct žab! - Tak tohle je ta šťastná. Musíš mít čas na lásku, další šance nepřijde... Já se mám! Tohle bude tvoje poslední pusa v životě. Hane?

Ty už nejsi socha! Jsi tady! Jo! Jo! - Potřebuju tamale! - Ale fuj. Co? Ne... Myslím to kuře! Chápeš? Mizím odsud. Koukej mě pustit! - Ty řehtačko. - Tuli tuli, tuli tuli! Mám fakt hlad!

Han chce papu! - A teď mě nauč kouzlo! - Bacha! Hlavně mě nestřel do sedýnky. Dělej! Zaklej mě! Chewie, zapiš to, jo? Dobře... K vinylu se nechci vracet. Protože to nemyslíš vážně. Já hudbu zbožňuju!

Jasně. Určitě posloucháš tu kapelu z filmu Proutníci. Ne, ne, radši Dooky Buttons. Za patnáct vteřin se tě pokusím uškrtit. Radši zdrhej. Moc pěknej svetr. Tenhle úbor mi zaplatila moje milovaná babička Da Bootha. Určitě si myslí, že se ji chystáš odrbat o důchod. Měl by sis ty prachy prostě vzít.

Jsem wrestler, žádná čórka. Jo, a proto mi visíš za to štěně. Takže ti z vás, co jsou single, momentálně... na tom nejsem zrovna nejlíp. Kočka. Jasný? Nech mě si ty egyptský kejty aspoň pomačkat!

Jsou samý kuří oko. Nic bys z toho neměl. To já mám právě rád! Pořádnou krustičku. Tak to je humáč! Dobytku. Jo jo. Kde je dřez? Proč, ty se chceš umejt? Ne asi, jsem jen zvědavej, kde se mejou oni!

Hele, buchta. - Copak, prdelko? - Hej, 3PO! Když teď už víme, že jsi magor, co kdybys zkusil pirátskej přízvuk? Jistě, nevidím důvod proč ne! Arrr, já chci zmrzlinu! Ne? Nikdo? Ani ty? Pirát chce zmrzlinu!

No tak, lidi! Zejtra dodělám tu osušku pro tvýho holuba. Vader je blízko. Jako duch? To, že je blízko, neznamená, že je duch. Jasný? Nicméně. Má moje pírko. Tvý pírko? - Jo. - Co je to za pírko? Nějaký hnědý, nebo jen divný špičatý?

Určitě je to pírko? Moje pírko totiž... není pravý. Ono je... z plastu a sýra. Tak já půjdu. Kam? Kamkoli od tebe.

Dobře... - Pořád někam jdeme, a furt jsme nikam nedošli. - Ty vole! Hej, slyšíš? Něco se v něm uvolnilo. Mám na sobě nový boty, a ty sis ani nevšiml! Takže já jdu pryč. A teď se hezky opřu. Podle mě to bude šroubek.

Určitě bys chtěl holku, viď? A aby měla hodně kamarádů, jináč to bude pěkná mrcha! Rozumím ti. Asi bych chtěl raperku. Raperku? Ta ti akorát zasmradí povlečení po babičce. Nosil bych jí kafe a sóju. Tak si najdi holku sám. Udělej to ještě!

Ještě jednou, žeru to. To je ono! Kéž bys to dělal pořád. Hele, proč seš tak cejtit po krupici a levným motelu? Kvůli manželce, kámo. Každý ráno řve: "Zlato, nedáš si krupici, než půjdeš?!" Francouzskej přízvuk ti teda nejde. To neměl být přízvuk!

Naučím tě krocaní cval, ale nejsem žádnej tanečník, jasný? Jsem jenom chlap... Aha, já myslel, že chceš ještě něco říct. No, asi to neklapne. Já už si platím instruktora. Tady máš. Už jsem to tu zaplatil, dokonce mám i nábytek.

Stačí už jen najít dobrou posilovnu. Hele, stejně nebudeš cvičit, a ona se k tobě nevrátí. Vrátí! Tak jo, hybaj na kutě! Ták, šupky dupky, mrzoute! Promiň, takovej je vždycky, když ponocuje. Trošičku si schrupnem! Ráno moudřejší večera.

Ať nechytíš spalničky! Zatáhni mi za prst!

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Prosim prosim o Bushes of Love -> https://www.youtube.com/watch?v=RySHDUU2juM

20

Odpovědět

Určitě budou. ;-)

00

Odpovědět

Sice je Jay(Deep Space 69) podle Han Sola, ale v 3:37 je Han celý Jay.

00

Odpovědět

Chápu, že překlad BadLipReading je těžká a nevděčná práce... ale přesto jsem musel po minutě titulky vypnout a užít si dokonalost originálu (a to jsem velice mizerný angličtinář).

00

Odpovědět

Tak takhle můžeš řešit situaci takřka u čehokoliv. :-D Já sám mám taky radši originál a český titulky k něčemu zapínám výjimečně. Ale v tom případě je ti náš web (resp. titulky) k ničemu, takže můžeš klidně kliknout na ikonu "CC" a koukat na všechny zdejší videa bez titulků. Asi by to bylo v tvém případě pochopitelnější, pokud rozumíš.

10

Odpovědět

Text ucházející, dabing hodně nepříjemný na poslech...

03

Odpovědět

Nejlepsi byl stredovekej park :D

30

Odpovědět

Pro připomenutí ostatním fanouškům GoT: Středověký zábavní park :-)

10

Odpovědět

Pre mňa top. Prosím pokračujte ďalej :) hlavne bushes of love :D

40

Odpovědět

najlepšie je nadabovaný Nien Nunb ako sa rozpráva s Landom :D

20

Odpovědět

ackbar uplne top :D

100