Špatně odezírané Hvězdné války: Můj klacík!BadLipReading

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:90
Počet zobrazení:6 388

Po obrovském hitu Racci, sklapněte! z roku 2016 se slavný zpěvák Master Yoda (alias šáhlej fracek a jeho klacek) vrací s novým singlem! 

Kanál BadLipReading je celý postavený na tom, že jeho tvůrci vystřihnou vybrané scény ze známých filmů a videí a postavy předabují tak, aby se jim co nejlépe trefovali do úst nehledě na to, jestli dávají výsledné věty smysl, takže berte jejich videa i naše překlady, prosím, s rezervou. :-)

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz MŮJ KLACÍK! Hej, kde to žije, synku? - Cože? Ach ne! - Kam valíš? - Na zahradní párty. - Supiš. - Co kdybych se přidal? - A co takhle ne? Synku. Vrať se. Hej! Říkal jsem stůj!

To je vatra! Poslouchej, synku. Přetáhnu tě svým klacíkem. Klacíkem. Budeš mít bouli od mýho klacíku. Klacíku. Můj klacík, můj klacík, můj klacík je lepší než slanina! - Nešahej na můj klacík. - Ani nechci! Ale chceš můj klacík. Bácnu tě přes kokos svým klacíkem.

Mrkej na něj! Pocítíš hněv mýho klacíku! Boj se ho! Můj klacík, můj klacík, můj klacík je lepší než slanina! - Nešahej mi na klacík. - Klacek! Můj fešnej klacík! Klacík je můj přítel zrozenej z kládičky, všichni jasně vidí, že je lepší než slanina! Proč jsi tak zaprděnej a zlej? Hele, klacík! Proč chlemtáš ten patok zelenej?

Fujtajblík! Můj klacík, můj klacík, můj klacík je lepší než slanina! - Nemůžeš použít můj klacík. - Klacek! - Copak se ti nelíbí? - Je to jen klacek! Můj fešnej klacík! Já a můj klacík chodíme na procházky kolem chuligánů až k oceánu. Když se mému klacíku posmívají, brzo zjistí, že můj klacík je tvrdší než slanina...

Koupil jsem prasátko a nechal ho běhat. Sladký. Ale pak mě prasátko budilo ze spánku. Prodal ho. Lidi se hádají, kteří ptáci jsou nejlepší. Vážně? Ale všichni ví, že racci jsou nejhorší. Líbám svůj klacík, je můj, nemůžeš ho zvednout, drž svý pracky od mýho klacíku. Na léta zmizím, pak se objevím, abych oslavil ten svůj klacík.

Když jsem byl malinkej Yodíček, neměl jsem svůj hustej klacíček. -Tvůj klacek můžu zlomit myšlenkou. - Můj klacík? - Budeš si přát necítit bolest. - Můj klacík ne! Můj klacík, můj klacík, můj klacík je lepší než slanina! - Nešahej na můj klacík. - Ani nechci! - Ale chceš můj klacík. - Klacek! Je to můj mocnej klacík.

Lituju, že jsem koupil pytel jedu. Ukázalo se, že... Není nutno vlastnit pytel jedu. Je otrávenej. Občas si mačkám modřiny, protože to bolí. Příjemně. A všichni ví, že racci jsou nejhorší. Líbám svůj klacík, je můj, nemůžeš ho zvednout, drž svý pracky od mýho klacíku. Všichni ví, že je lepší než slanina. Klacík je můj přítel zrozenej z kládičky. Všichni ví, že je lepší než slanina.
 

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tenhle kanál je velká srdcovka.

40

Odpovědět

Opravdu profici udelat spatne odezirani u animovane postavy nebo loutky ktera sova hybe pusou. Pro me osobene byl jejich nejlepsi kousek Game of Thrones zabavni park. Tam ukazali ze neco umi.

22

Odpovědět

Ale i Darth Vadera zvládli obstojně (i když jim ho dabuje JB).

00

Odpovědět

Na Racky to nemá.

140

Odpovědět

racci jsou nejhorsi

93