Hvězdné války v 99 vteřinách

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:307
Počet zobrazení:4 703

Mladého kreativního a-capella zpěváka Jona Cozarta už na VideaČesky dobře známe. V coverech známých melodií nám pověděl něco o Disenyho princeznách i filmových padouších a s blížící se premiérou Epizody VII Hvězdných válek pro nás má shrnutí epizod předchozích. Poznámka: V části "Anakine, zlomils mi srdce" druhý Jon zpívá: "Anakin vs Obi Wan a Yoda versus Sidius a Grievous versus Obi Wan, zlomils mi srdce."

Přepis titulků

Před dávnými časy v předaleké galaxii.... Byl, nebyl malý otrok předurčený k záchraně vesmíru. Vyhrál závod kluzáků a balil královnu. Padmé je kočka. Qui-Gona zabije Darth Maul, toho přeseknou vejpůl, Obi-Wan musí trénovat vyvoleného z Tatooinu. Nastala éra klonů, píseční lidé zuří, mamču stáhli ti z kůže, a tak randíš s Padmé.

Anakine, zlomils mi srdce. Nastolení řádu byl konec Jediů, zabil všechny malé padawany. Sith urval trůn, sláva klonům, spálíme Aniho a bude z něho robot. Leia schová plány, Vader škrtí chlapy, Alderaan je fuč a Han střílel první! Jsi má jediná naděje, Obi-Wane. Hele, malý měsíc! To je stanice! Vysokoblahorodí, chodící koberec, princezna si to schytá. Použij Sílu, Luku, zavři oči a střílej! Lando zradí Hana a přátele v oblacích, Luke odletí.

Udělat, nebo ne, žádné zkusím. (Zkus Temnou stranu.) Ne! Ne, ne! Ne! Luku, tady máš tatíka, tvá mamča líbala Aníka. Han je mraženej. Miluju tě. Já vím. Otec, syn a dcera. Konečně sjednocená dynastie. Galaxie osvobozená od zla, díky dobrotě Dartha z minulosti.

Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přidáte prosím další jako třeba: Lord of the Rings in 99 Seconds nebo Harry Potter in 99 Seconds.
Prosím

00

Odpovědět

Odpovědět

DISKUZE ZABLOKOVÁNA, PROTOŽE NĚKDO SI TY SPOILERY NEUMÍ ODPUSTIT.

16218

Odpovědět

Ten týpek má naprosto úžasnej hlas, chtěl bych od něj slyšet nějakej regulérní song #nohomo :D

5612