Weird Al Yankovic - Smells Like Nirvana

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:667
Počet zobrazení:10 676

Další videoklip od zpěváka Weird Al Yankovice ve kterém paroduje kapelu Nirvana a jejich píseň Smells Like Teen Spirit a hlavně styl jejich zpívání. Vřele doporučuji poprvé zhlédnout bez titulků.

Přepis titulků

O čem je vůbec tahle písnička? Nemůžu si vzpomenout na žádný text. Jaká tam vůbec patří slova? Chci abys mi to řekl, já nemám páru. A teď mumlám. A teď vřískám. Pořád nevím, co to zpívám. Přidej hlasitost. Uši krvácí. Pořád nevím, co to zpívám. Jsme hlasití a nesouvislí. Páni, to musí tvé rodiče pěkně štvát. Je to nesrozumitelné. Prostě mi to nejde do hlavy. Je těžké brglad noble flohy   Je těžké brglad noble flohy???

Se všema kuličkama, co mám v puse. Tak nezníme jako Madonna. Tak nás tu máte, jsme Nirvana. Zpívat zřetelně? To nechceme. Kupte naše album, jsme Nirvana. Garážová kapela ze Seattlu. Pořád lepší, než pást dobytek. A já jsem zapomněl další sloku.

Hádám, že se vyplatí si opakovat. Zapsanou píseň je těžké najít. Jak byl ten text? To je jedno. Tak já ječím a dál hrajeme. Ale pořád nevím, co to říkám. Jakou zprávu to předávám. Můžeš mi říct, co to zpívám? Tak co, máš nějaký nápad? To pochybuju. Tak nazdar. Sayonara! Sayonara! Překlad: Zikato Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (68)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Naprosto perfekti parodie, Sayonara - dsadfhk...dda

281

Odpovědět

Bože tady je lidí, co nechápou, že kvalitní parodie je největší pocta... Jakkolli Weirda mám rád střídavě, tohle se mu excelentně povedlo!
A nic to nemění na tom, jak Nirvanu miluju.

401

Odpovědět

Silence pozeri :-D vzdycky kdyz se objevi parodie na nejakou vele oblibenou osobu nebo pisen radoby zaprisahli fandove zacnou hned vykrikovat jak je to urazlive.....Takhle se hned pozna rozdil mezi opravdovym fandou a pozerem.....uvedomte si hnupove ze ve vetsine pripadu samotni autori maji tyhle kvalitni parodie sami radi

300

Odpovědět

Zendy: když to říká sám Cobain ;)
Nirvanu mám taky hodně rád a nedám na ní dopustit, ale u tohohle jsem se nemohl přestat smát :D

240

Odpovědět

Krtek: sám Kurt Cobain o tom tvrdí že je to super
MTV: What about Weird Al's "Smells Like Nirvana"?
Cobain: Oh, I laughed my butt off. I thought it was one of the funniest things I ever saw. He has some good people working for him. Those people really know how to... I mean, I'm sure he has a lot to do with it, but they really know how to reproduce things to the T. He had the exact same setup. It's the same video with him in it. It's great.
MTV: Do you go along with the idea that imitation is the sincerest form of flattery?
Cobain: Sure. Yeah.
rozhovor Cobaina na MTV ;)

280

Odpovědět

Weird Al Yankovic nikdy nezklame :D

212

Odpovědět

krtek: to s tebou nemůžu souhlasit, Nirvanu mám rád, ale při tomhle jsem se málem udusil smíchem :D

201

Odpovědět

všichni budou potrestáni. na Nirvanu a Kurta Cobaina nesmí člověk vztáhnout ruku ani parodií. Božstvo se neparoduje..

2050

Odpovědět

No nemel ten song rad ale vydelal a porad vydelava slusny prachy ..
Uz sem videl hodne predelavek , nektere horsi jine zas lepsi .. tohle je ale vrchol trapnosti protoze kdyz uz delam naky cover tak se ho naucim zahrat nebo alespon spravne zpivat :D

1913

Odpovědět

Všimli jste si jak mu na 1:04 uletí ta hlava :D?

180

Odpovědět

Pokud máte rádi Kurta, tato písnička vám nemůže vadit- on s ní souhlasil a měl ji radši než originál- ten přímo nenáviděl a chtěl ho sprovodit ze světa.

231

Odpovědět

Trapné zprznění originálu.... 0/10 (-1)

1921

Odpovědět

Nejhorší parodie,jakou jsem kdy viděla.Uráží styl hudby,to je jako já bych začala komentovat RnB nebo Hip-Hop a jejich "smysluplné " texty.Mě jakožto zapřísáhlému zástanci Kurtovi hudby (narozena v den jeho smrti),se tohle fakt hnusí.Děs.

1822

Odpovědět

docela trapná parodie--nechápu jak se tohle někomu může líbit

1812

Odpovědět

Hrozně líbí ta narážka na Nevermind :D

200

Další