Weird Al Yankovic - White & Nerdy

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:410
Počet zobrazení:7 563

Génius hudební zábavy - Weird Al, opět předvádí další skvostnou parodii, tentokrát na Ridin' od Chamillionairea a Krayzie Bonea. Tento platinový singl je z alba Straight Outta Lynwood a menší cameo roli zde má i Donny Osmond. Pod videem uvedu zajímavosti:

  • Zrzek co je ve scéně s akčníma figurkama je Seth Green - tvůrce Robot Chicken.
  • Yankovic zde paroduje známe video - Star Wars kid.
  • Oba herci tančí na pozadí Shrödingerovy rovnice.
  • Stránka Wikipedie, kterou edituje je o Atlantic Records - studio se kterým měl potíže.

Ve znalostní soutěži jsou otázky jako:

  • "Ve kterém městě je největší klubko motouzu" - což je narážka na Alovu písničku.
  • "Co všichni mají s Lindsay Lohanovou?"
  • "Na které straně zemře Harry Potter v další knize?" atd.

Přepis titulků

Vidí mě sekat trávník před domem. Vím, že si všichni myslí, že jsem tak bílej a šprt. Asi jsem příliš bílej a šprt. Copak nevidíš, že jsem bílej a šprt? Podívej na mě, jsem bílej a šprt. Chci válet s gangsterama. Ale zatím si myslí, že jsem příliš bílej a šprt. Asi jsem příliš bílej a šprt.

Jsem příliš bílej a šprt. Vážně bílej a šprt. Nejlepší ze třídy na MIT. Mám schopnosti, jsem šampión v D&D. MC Esher je můj oblíbený MC. Nech si svůj chlast, radši si dám čaj Earl Grey. Má kola se nikdy netočí, ba naopak, shledáš je docela nehybnými.

Všechny mé akční figurky jsou ve skvělém stavu. Mám Stephena Hawkinga ve své knihovně. Můj Myspace profil je úplně nabušený. Mám lidi, co žebrají, o mojí top osmičku. Jou, znám Pí na tisíc míst. Nemám grilly, ale pořád mám rovnátka. Všechny sendviče jím s majonézou. Frčím si v Hledání min, můžu to hrát celé dny.

Jakmile uvidíš moje pohyby, tak zůstaneš ohromen. Hýbu prsty tak rychle, že to tu podpálím. Není žádný zabijácký RAP, co bych nerozjel. V Pascalu jsem jednička. Počítám vektorový kalkulus jen pro zábavu. Nemám automat, ale mám pájecí pistoli. Happy Days je moje oblíbená znělka. Lehce ti nakopu zadek v ping pongu.

Vyhraju každou znalostní hru, co doneseš. Umím plynule JavaScript i Klingonštinu. Vidí mě jet na mém Segwayi. Ve svém srdci vím, že si myslí, že jsem bílej a šprt. Asi jsem příliš bílej a šprt. Copak nevidíš, že jsem bílej a šprt? Podívej na mě, jsem bílej a šprt.

Rád bych válel s gangsterama. Přestože je zřejmé, že jsem příliš bílej a šprt. Asi jsem příliš bílej a šprt. Jsem příliš bílej a šprt. Proč jsem tak bílej šprt? Prohledával jsem a zkoumal komiksy o X-Menech, víš, že je sbírám. Pera v mé kapse, musím je bránit.

Má ergonomická klávesnice mě nikdy neomrzí. Nakupuju online zásilky na zapisovatelných mediích. Edituji Wikipedii. "Smrdíš" Svatý Grál si pamatuju fakt dobře, můžu ho hned odříkat a donutím tě ROTFLOLovat. Živím se tvorbou stránek. Když mí přátele potřebují kód, komu zavolají? Dělám HTML pro všechny.

Dokonce jsem udělal stránku pro svého psa. Jou, koupil jsem si ledvinku, v Gapu měli výprodej. Strávím noc s válcem bublinkové fólie. Prásk, prásk. Doufám, že mě nikdo neuvidí, jak si užívám. Jsem neskutečný šprt a bělejší než zakysaná smetana. Byl jsem ve filmovém kroužku a pěveckém kroužku a dokonce v šachovém týmu.

Jediná otázka, kterou shledávám těžkou, je, zda mám radši Kirka nebo Picarda. Trávím víkendy na středověkém jarmarku. Mám své jméno na spoďárech. Vidí mě, jak se toulám, smějí se. A obrací oči v sloup, protože jsem tak bílej a šprt.

Jen protože jsem bílej a šprt. Vše kvůli tomu, že jsem bílej a šprt. Svatá krávo, jsem bílej a šprt. Chci koulet s gangsterama, ale je zřejmé, že jsem bílej a šprt. Asi jsem příliš bílej a šprt. Jsem příliš bílej a šprt. Podívej na mě, jsem bílej a šprt.

Překlad: Zikato www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

trosku me ty koulari pripominali Big Lebowski :) .. a co je stim typkem co tam tancuje na pozadi?

20

Odpovědět

Key and Peele :D

460

Odpovědět

Nejlepší od WAY .

190

Odpovědět

Video opět funkční.

181

Odpovědět

video nejde

187

Odpovědět

Jen tak mimochodem, neni ten chlapek v aute co ridi ten z MadTv? Objevuje se v naprd. Ber nebo Never, coz tu na serveru je...

190

Odpovědět

Ještě doporučuju tuhle "verzi": http://www.youtube.com/watch?v=GWc6QQ9JlMc :D

180

Odpovědět

hele pls neslo by prelozit i original?

184

Odpovědět

Nerd = šprt? Not again... BTW, Star Wars: Holiday special je pěkný šit:)

1812

Odpovědět

Děkuju za překlad :-) Skvělá písnička

180

Odpovědět

Myslím, že je tam killer rap - report aplication pascal a hned na to navazuje tím, že je v Pascalu nejlepší.

180

Odpovědět

pras: tohle neni Jon Lajoie
k překladu: není tam "killer rap", ale "killer app" - ovšem nezávidím vám překlad toho termínu :)

Ale díky za připomenutí týhle pecky, skoro bych na ní zapomněl

180

Odpovědět

co třeba tohle http://www.youtube.com/watch?v=qqXi8WmQ_WM nebo další videa toho blázna třeba rapist glasses

181

Odpovědět

Nejlepší song od něho, jen jsem čekal, až to někdo konečně přeloží a stalo se, juchů!!! :-D

181

Odpovědět

xsarab: Jo, já jsem říkal Zikatovi, že to chce zestručnit, ale je fakt, že se to dělá těžko.

180

Další