Norwegian Recycling - Miracles

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:871
Počet zobrazení:10 080

Dnes tu pro vás mám jeden speciální videoklip, na který mě upozornil uživatel Pandrhola. Jedná se totiž o tzv. mash-up, což znamená, že autor vezme několik různých písniček a namíchá je dohromady. Někdy jsou výsledky hodně tragické, ale tenhle videoklip je podle mě ukázkou toho, že pokud jste zruční, může se vám povést složit písničku, která bude znít opravdu výborně. Já jsem tenhle song slyšel za dva dny už asi dvacetkrát, tak doufám, že se někomu z vás taky zalíbí...

Ve videoklipu slyšíte úryvky z těchto písní:
1. Bruno Mars - Just The Way You Are
2. B.O.B. feat. Bruno Mars - Nothing On You
3. Gnarls Barkley - Crazy
4. Britney Spears - Hit Me, Baby, One More Time
5. Jason Derulo - In My Head
6. Justin Timberlake - My Love
7. Lady Gaga - Just Dance
8. Leona Lewis - Bleeding Love
9. Ne-Yo - So Sick
10. Michael Jackson - Black Or White
11. Snoop Dogg - Sexual Eruption
12. Survivor - Eye Of The Tiger
13. Taylor Swift - Fifteen
14. Taylor Swift - Fearless
15. Savage Garden - The Animal Song
16. Snoop Dogg feat. Justin Timberlake - Signs

Přepis titulků

Věřím na zázraky. Vidím zázraky. Protože všichni shánějí zázraky. A dnes večer se jeden zázrak stal. Vezmu to pěkně pomalu zpátky na ulicích. Dám si pěkně načas, stojím zase na nohou. Vždycky jsme si akorát hráli. Musíš se za ně pořádně rvát. To je má jediná rada.

Pověz mi, zlato... Zlato, obešel jsem celý svět. Po celém světě. A žádná holka mi nepadla do oka. Potřebuju teď hned vědět... Jednu věc bych od tebe potřeboval. - Ty mi tvrdíš, že to je znamení? - Ty mi tvrdíš, že to je znamení?

- Dej mi nějaké znamení! Protože věřím na zázraky. - Po celém světě. - Po celém světě. - Nepřestávám věřit. Už z toho šílím! Věřím na zázraky. Po celém světě. Musíš se za ně pořádně rvát. Jo.

Vidím zázraky. Nesčetněkrát! No tak. - Už z toho šílím! - A já... vidím zázraky. Po celém světě. Tuhle chvíli si zapamatuj a nezapomeň. Doufám, že si naplno užíváš života.

Snažil jsem se, zkusil jsem všechno. A pamatuji si jen to... že chci být jako oni. Nezatracuj předčasně své dřívější sny. Radši mě opusť hned a pokračuj v cestě. Popadni mě za ruku a já do toho skočím po hlavě. Budu tvým učitelem. Ukážu ti, jak na to. Ukaž!

Budeš křičet ne! Protože věřím na zázraky. - Po celém světě. - Nepřestávám věřit. - Už z toho šílím! - Už z toho šílím! - Šílím! Věřím na zázraky. Po celém světě. Musíš se za ně pořádně rvát.

Jo! Vidím zázraky. Nesčetněkrát! Už z toho šílím! A já vidím zázraky. Po celém světě. Po celém světě. Tuhle chvíli si zapamatuj a nezapomeň.

Všichni shánějí lásku. Po celém světě. Všichni shánějí lásku. Prostě tancuj! Nebojácně kráčím bouřkou v těch nejlepších šatech. Protože věřím na zázraky. Po celém světě. Je to tak.

Už z toho šílím! Šílím! Věřím na zázraky. Po celém světě. Copak nevíš, že pořád věřím? Věřím! Bude to v pořádku. Po celém světě.

Nechceš mě teď chytit za ruku? Jo. Všichni shánějí zázraky. Prostě tancuj! Tuhle chvíli si zapamatuj a nezapomeň. Překlad: BugHer0 Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (64)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já myslel že zemřel na selhání srdce silným sedativem.=) =D

180

Odpovědět

Spíš mi to přijde jako nekonečnej maglajz :D

219

Odpovědět

me tam prave jedina gaga dost nesedi a to ostatni urcite neni rnb....naopak Michael a jeho Black or White je mnohem vetsi hitovka nez cely Just Dance...

182

Odpovědět

Vau, smékám... Krásný song, a hlavně- nejvíc mě dostala Lady Gaga, většina těch songů je převážně RnB a zapojit do toho i hitovku Just Dance mě přijde vážně dokonalé =) Velký aplaus pro tvůrce...

182

Odpovědět

Návykový :)

180

Odpovědět

nádhera, krása, dokonalý!!!! :)

190

Odpovědět

tohle je proste uzasne poustim si to kazdy den

180

Odpovědět

Výborný Překlad, Výborně zpracované a i když jsem taky posluchač spíše tvrdší muziky tohle je opravdu skvělá písnička .... jinak pro kritiky až vytvoříte sami něco alespoň aby se to ve 1/4 vyrovnalo tomuhle pak teprve něco pište jaká je to sra*ka ........ Navíc každému člověku i takovému "metalákovi" se libí muzika jen kvůli svému extrémnímu pozerstvi to není schopen přiznat :) nikdo nemá jen jeden styl hudby :) beztak polovina vás co sem psala ze je to hnus poslouchá podobný styl občasně ať už jen v radiu cestou do práce nebo i doma na pc ...

181

Odpovědět

Super titulky, to barevné odlišení písniček... profesionální práce.

180

Odpovědět

Bugher0 obdiv za ten překlad :) To by nezvládl každý...

180

Odpovědět

moooc dobře nakombinované nej. co posloucham :)

180

Odpovědět

Tohle nemělo chybu! Fakt dobře zkombinovaný

180

Odpovědět

Boom ty jsi takovy traged, jak to neni techno a neblika u toho 50000diod tak to neni hudba ze, prober se, neni hudba-jako hudba

180

Odpovědět

Boom: Takže král popu je podle tebe odpad? Bože, ty seš ignorant, je mi tě líto.
Je to skvělý! :)

180

Odpovědět

naprosto dokonalý ... je to fakt krásný

180

Další