Stříknul jsem si do trenek!

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 549
Počet zobrazení:33 001

Další video od tria The Lonely Island vytvořené pro potřeby pořadu Saturday Night Live. Tentokrát o tom, jaké problémy mužům způsobuje předčasná ejakulace. A samozřejmě opět ve formě chytlavého songu. Ti pozornější z vás možná mezi účinkujícími odhalí i Justina Timberlakea.

Přepis titulků

Spatříme se z povzdálí. Dopiju svůj drink za zvuků hudby. Vezmu tě za ruku,jména neřešíme, nejsou třeba. Prodíráme se davema já jsem v sedmém nebi. Přitáhnu tě k sobě. Naše těla se dotknoua andělé pláčou. Vypadneme odsud,zajdeme k tobě. Poprvé se políbíme.

Tohle bude divoká noc. Zašeptáš mi, že chceš víc... A já si stříknu do trenek! To se mi ještě nestalo,musíš mi věřit. Neomluvím se, to je absurdní. Stejně za to můžeto tvoje tancování. A teď jsem si stříknul do trenek! Nikomu ani muk,jinak řeknu, že jsi coura.

A je to tvoje vina,hladila jsi mě na zadku. Jsem citlivej,pro někoho pozitivum. Teď se půjdu převlíct. Musím nakoupit pár věcí. Jsem teď dost osamělý. Mám zlomené srdce,hledám lásku. Vzhlédnu od pultu a co to nevidím? Mé srdce i čas se zastavily,když jsem ji zahlédl.

Měl jsem štěstí. Viděl jsem jí na očích,že hledá přítele. Otočila se na měa vtom se zeptala: "Hotově nebo kartou?" A já si stříknul do trenek! Na tom není nic divnýho. Bude se tu ale muset vytřít. Mám teď divnou pózu, protožejsem si stříknul do trenek! Upřímně, dost jsi flirtovala a to jak balíš nákup mě rajcuje.

Nedělej, že to na tebe nezapůsobilo. A ještě něco - zaplatím šekem. Minulý týden jsem byl v kině. Myslím, že to byl horor. Vyšel jsem do deště, kouknul na telefona uviděl, že jsi volala, tak jsem si stříknul do trenek!

Uháním si to ulicí, spěchám. V tom začne hrát písnička,která mi tě připomene a já si stříknu do trenek! Ráno mi zazvoní budík... a já si stříknu do trenek! Otevřu okno, ucítím průvan... a stříknu si do trenek! Bruce Willis byl v Šestým smyslu mrtvej...

tak jsem si stříknul do trenek! Dal jsem si hroznový víno... a stříknul si do trenek! - Šel jsem...- A stříknul si do trenek! Ale no tak, můžeme? Stříknu si do trenek,vždy když jsi poblíž. A když se držíme za ruce,je to jako mít sex. Říkáš, že jsem předčasnej,ale pro mě je to extáze.

Musím pořád nosit gumu,jinak to nejde. Protože si stříkám do trenek! Stříkám si do trenek... Jo, stříkám si do trenek!

Komentáře (97)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1:10 To neni Timberlake, to je PewDiePie :D

2117

Odpovědět

Jistě, že je to Timberlake. Hooodně často s ním spolupracují.

20

Odpovědět

dotaz, který asi bude znít divně - má tenhle typ hudby, popřípadě videí, nějaký specifický název, prostě něco, pod čím se to dá dohledat? přesně tenhle styl - rychlé střihy, svižné tempo a podobný typ beatu - mě nakoplo :D perfektní..

201

Odpovědět

Hudba, kde se rapuje o tom, jak v sámošce pouštíš šťávu do trenek, asi tolik nebude.

380

Odpovědět

z tý prodavačky bych si taky stříkl do trenek :D

281

Odpovědět

coool XD

180

Odpovědět

Ja že koho mi ta blondína pripomína a to je Molly Sims (Las Vegas Kasíno)...

180

Odpovědět

Stříkl jsem si u toho do trenek !

180

Odpovědět

Přemýšlela jsem, ke kterému videu tento komentář napsat. Jizz in my pants je moje asi nejoblíbenější, ať už hudbou nebo tím, že je tu jasně vidět že si kluci dokáží dělat srandu především sami ze sebe.
Skupin podobných typů je mraky, ale Lonely Island jsem si fakt oblíbila. Celkově na mě jejich tvorba působí moc dobře, humor, kvalitní hudba, vymakaný klipy, jakási jedinečnost.
Co mě jen trochu mrzí, že je málokdo zná :( Ti co neovládají alespoň trochu angličtinu si to neumí pořádně užít a co si budem povídat, ani tenhle typ humoru nesedí každýmu.
Každopádně jsem všema deseti pro přidávání více videí od nich :)

180

Odpovědět

strašná k******a

2048

Odpovědět

:DDDDDDDDDD miluju je !!!! :DDDD

182

Odpovědět

Ten výraz, jak zpívá že byl Bruce Willis mrtvej, je luxusní :D Fakt super song, musím si ho pouštět pořád :D

190

Odpovědět

fyi tam je: let me heart-broken, not looking for love...on tu lasku nehlada, on ju ma v nohaviciach :D

180

Odpovědět

masooooo :D

180

Odpovědět

nemůžu si pomoct, ale ti dva jsou tk sladcí :D <3

182

Odpovědět

Co je to za stil oblečení? Já chci taky rakové :-) Kde se dá koupit?

180

Odpovědět

sjů : ty dvá tam "zpívaj", ale ten třetí je DJ v pozadí toho videoklipu..;) :DD

180

Další