100. Digital Short

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:843
Počet zobrazení:14 295
Snowi se pečlivě připravuje na státnice, takže se dnes nedočkáte pravidelného Metalového okénka. Děkujeme za pochopení. Kluci z The Lonely Island dosáhli ve své originální tvorbě tzv. Digital Shorts pro pořad Saturday Night Live neuvěřitelné stovky, a tak se to muselo patřičně oslavit. Nechyběli samozřejmě naši staří známí v čele s Justinem Timberlakem a Bieberem, Natalií Portman, Stydlivým Ronniem, Michaelem Boltonem a dalšími, se kterými jsme neměli tu možnost se zde na stránkách setkat. Pojďte tedy společně s triem tu stovku pořádně oslavit a zavzpomínat na ty největší hity.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Ahoj, jsme týpci, co vytvářejí SNL Digital Shorts. Já jsem Andy. - Já Jorma. - A já Justin Bieber. - Akiva. - Gesundheit. Dnes slavíme náš stý kraťas, tak pojďte s námi, co vy na to? POJĎME SLAVIT! Gratulujeme nám! Vskutku významný milník.

Oslavme sami sebe a udělejme to takhle. Oprášíme pavučiny, rozhýbeme těla, protáhneme se, bude to samý pilates, protože dnes večer... Dnes večer si vykouříme svý pé*a. - Cože? To je pěknej hnus. - Není. - Hele, to je Stydlivý Ronnie a Reba. Dneska se slaví, takže nás čeká párty. Bude to samá prasárna, že jo, Stydlivý Ronnie?

Jsem chlap. Ronnie, šmejde, natrhnu ti prdel. Dělali jsme úchyláky a mlátili lidi před jídlem. Dělali jsme něco do trenek a nebudeme to opakovat. Dneska večer si vykouří svý pé*a. - Jsem Reba! - Omluvit mě. - Co se to děje? Vystřel z laserový kočky za zvuku magneťáku. Připijme si.

Mrsknu s tím o zem! Alkohol je jed, čéče! Jsi na řadě, Mahmúde. Aerobička. To není všechno. - Strkali jsme ptáky všude možně. - Kam třeba? - Do našich mamin a těchto váz. - Jsou na prodej. Teď je ale vyndáme z krabic a strčíme k našim ústům.

Drahá sestro a Salát v Japonským Kanclu. Byla tady Třešňová bitva a klopýtali jsme Jako Šéfové. Peyton a Horsenová tu bejvaj každou sobotu. Pee Wee fláknul Andersona, jen se zeptejte Natalie. Jo, mám děcko, ale pořád jsem šáhlá! Klidně ho zahodím, páč dost vydělávám. Jonah líbal tátu a Gaga byla zlatá.

Byli jsme na lodi s kámošem Michael Boltonem. Jack Sparrow! Sergio. Tortuga! Nikdy jsem nebyl v Digital Shortu, ale tihle týpci jsou posedlí svým ptákama. Tohle jsme si nedomluvili. Neschvaluju tuhle píseň. Ne, ne, ne. Ano, ano, ano. Já tuhle píseň schvaluju. Jmenuju se Will Ferrell a saju si vlastní klacek.

Roztleskávačky, Harry Caray a Jeopardy. Potěšil jsem se, gratuluju si. - Hej, to je naše píseň! - Tři Best Of, volové! - Vypadni. - Fajn, odejdu, ale protože chci. Tak to zakončeme. Jedno sto Digital Shorts Ne 99. vytvořený zřejmě kvůli tomuhle.

Si piš, vole! A všechny napsal Lorne. Lorne Michaels. Takže dneska večer kouříme vlastní čůrá*y. Po sté. Jedna zasr*ná stovka.

Komentáře (51)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

JOHNY: Víc videí se od nich bohužel už nedočkáte. Andy Samberg odchází z SNL a tohle byl předposlední skeč, který natočili.

261

Odpovědět

A proč? :( To je příšerná zpráva. Takže už neuslyšíme žádní písničky od The Lonely Island? A kam jde?

250

Odpovědět

Akiva je "ten třetí".. Gesundheit je takřka klasická "vtipná" odpověď v amerických seriálech/skečích na cizí slovo (jinak je německy)

240

Odpovědět

Gesundheit znamená německy nazdraví...

200

Odpovědět

akiva? gesungtheit (ci jak se to sakra pise)???

co to je???

201

Odpovědět

timberlake nezkalamal, podle me tri nejlepsi pisnicky od lonely island

230

Odpovědět

tom: Pozvali ho, ne..?

180

Odpovědět

nene jsem přesvědčen, že se tam vplížil :-)
osobně ho nemusim ale tady mi nevadě, nijak tomu neubírá takže OUKEj

190

Odpovědět

Co tam dělá sakra Bieber?

206

Odpovědět

Miluju je !!! :D :D :D

200

Odpovědět

Uz jsem chtel hodit na zacatku nez se to rozjelo jen jednu hvezdu za Biebra, ale potom nemuzu jinak nez za 10 :D

204

Odpovědět

Nechci aby to bylo v legendárních videí kvůli tomu, že je to dost dobré video, ale kvůli tomu, že se jim povedlo dosáhnout stovky. :)

196

Odpovědět

Natalie Portman je úžasná keď má dlhé vlasy :) Chcelo by to preložiť viac videí od nich.

202

Odpovědět

pro me nej je praštil jsem s tim o zem :-) přece jen ten kluk neni současti systemu

202

Odpovědět

prosím překládejte od nich pravidelně videa

192

Odpovědět

Na youtube.com tohle video nemůžu najít. :(

1811

Odpovědět

trojice s justinem timberlakem a jack sparrow byly první co jsem od lonely slysel

183

Odpovědět

Portman a Bolton nic víc nepotřebuji

212

Další