Milovník matek

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 418
Počet zobrazení:26 282

Videa s tématikou mateřských vztahů si našla, nejenom na našem webu, své fanoušky. Tento klip začíná tam, kde Péro v krabici skončilo. Znovu uvidíte Andyho Samberga a Justina Timberlakea alá 80. léta a uslyšíte chytlavou písničku s neobvyklým textem. Matky si zahrály Patricia Clarkson a Susan Sarandon.

Přepis titulků

O 5 MĚSÍCŮ POZDĚJI VAZEBNÍ VĚZNICE BROOKLYN - A sakra. - Co je, kámo? Zapomněl jsem, že je Den matek. Nemáš pro ni dárek. Něco mi do toho vlezlo. Bude určitě zklamaná. Sakra, já taky zapomněl.

Mohli jsme se toho vyvarovat. Co si k sakru počneme? Od té doby, co nás táta opustil, je moje máma hrozně opuštěná. - Krutý. - Nemá ji kdo obejmout. Její život prochází zkouškou. Vím přesně, o čem mluvíš. - Moje máma je taky nešťastná. - Fakt? Od té doby, co táta zemřel, ji nikdo v posteli neuspokojil.

Počkej! - Myslíš na to, na co já? - Myslím, že jo. Zpomal! - Na co je čas, kámo? - Je čas na změnu. Oba máme rádi svoje mámy. Jsou to ženy s vyspělými potřebami. Pojďme to na ně vybalit. Ukážeme jim, co pro nás znamenají.

Protože já jsem Milovník matek. Ty jsi Milovník matek. Pojďme si navzájem ošukat matky. Navzájem si ošukat mámy. Viděls to místo, odkud jsi vyšel jako dítě. Není pochyb o tom, že je to pěkně šílený. Navzájem si ošukat mámy. Každý Den matek má i svou Noc matek.

Jestli je tohle špatné, tak už nechci dělat dobré věci. Spoléhám na tebe, protože tohle nemůžu udělat sám. Jsi pro mě jako bratr. Buď milovníkem mé mámy. Čekám na tvou mámu a pevně svírám lubrikant a růže. Mám svůj digitální foťák a nafotím tvou mámu v různých pózách. Budou určitě překvapené. Jsme tak skvělí a všímaví.

Nemůžu se dočkat, až si to rozdám s tvojí mámou. Já budu sirup, ona může být má vafle. Rozbal to! Moje máma má ráda bublinkovou koupel s heřmánkem. Jdem na věc! S mou mámou to můžeš zkusit na-nana-na-na pejska. Tohle je perfektní plán na perfektní Den matek. Mělo by se to přejmenovat na Den pod peřinou.

Protože já jsem Milovník matek. Ty jsi Milovník matek. Pojďme si navzájem ošukat matky. Navzájem si ošukat mámy. Strčím to tam, odkud jsi vyšel jako dítě. Není pochyb o tom, že je to pěkně šílený. - Navzájem si ošukat mámy. - Ztlumte to! Bude mi ctí být tvým nevlastním otcem.

Můžete mi s mámou klidně udělat brášku. A já až to budu dělat s tvou mámou, tak nepoužiju gumu. Každý Den matek má i svou Noc matek. Jestli je tohle špatné, tak už nechci dělat dobré věci. Spoléhám na tebe, protože tohle nemůžu udělat sám. Jsi pro mě jako bratr. Buď milovníkem mé mámy. Obě nás obdařily darem života.

Přivedla tě na svět, takže jí to udělám pořádně. Tohle je druhý nejlepší nápad, který jsme kdy měli. Není jiná možnost. Buď milovníkem mé mámy. Vše nejlepší ke Dni matek. NOVÉ ALBUM 10. KVĚTNA Překlad: Brousitch Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (53)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle mě vždycky pobaví. A taky ideální dárek pro přítelkyni. :D

10

Odpovědět

Jeee mladej Timberlake :-D má takovej dost vysokej hlásek, narozdíl od Andyho :-D

00

Odpovědět

Do Patricie Clarkson bych šel :)

290

Odpovědět

To je prostě úžasný :-D

252

Odpovědět

To je vtipné :D a ještě se mi ten song i líbí :D dávám plný počet.

254

Odpovědět

Zpívá se tam:
I'll push in that lady,
when you came out as a baby.

Takže něco ve smyslu:
Strčím ho do té dámy,
odkud jsi vyšel jako dítě.

Ten překlad, co máte teď pochází zřejmě z "cenzurované" verze.

2225

Odpovědět

Kuiku: Jasně, že jo. Tady máš všechan videa s ním: http://www.videacesky.cz/tag/andy-samberg

220

Odpovědět

Lidičky je tenhůe Samberg stejnej co zpívá třeba "správní chlapi nekoukají na výbuchy" ... Protože mi přijde že Má úplně jiný hlas a dokonce i jinak vypadá ... Děkuji za odpověd ...

201

Odpovědět

co je natom nechutne ? :D ... keby mal kamos pohlednu zenu este dobe ruje v pohode by som nato skocil ... :D ale moj najlepsi kamos ma mongola v poslednom tazeni , takze nato seru :D

203

Odpovědět

je to nechutný...

2031

Odpovědět

Bacha. Neni to lonely island. Max ten Andy je člen ale to je fuk.

204

Odpovědět

Nejlepší věc od The Lonely Island :-)

214

Odpovědět

http://beemp3.com/download.php?file=7678359&song=Motherlover+[feat.+Justin+Timberlake] koukal jsem ze si ji nekdo chtel stahnout xD je desne chytlava xD

190

Odpovědět

Super chytlavá písnička :DD

202

Odpovědět

Houby :-D :-D

190

Další