Ronnie & Clyde

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:674
Počet zobrazení:11 789

Někteří z vás si jistě vzpomenou na Stydlivého Ronnieho a jeho nepodařený duet s Rihannou. Kluci z The Lonely Island se rozhodli vytvořit menší sequel. Tentokrát se vrátíme zpátky do minulosti, do éry slavné lupičské dvojice Bonnie a Clyda, kteří se rozhodli vykrást banku. Všechno ale nešlo přesně podle plánu.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Přípravy jsou za námi. Známe jejich systém. Máme zbraně a máme jeden druhého. Jsi připravený? Jsme v tom znovu. A teď všichni.

Ruce vzhůru, tohle je přepadení. Žádný blbosti, nebo to tu rozstřílíme. Jestli na mě něco zkusíte, je po vás. A vaše maminka bude brečet na vašem pohřbu. Takže, všichni klienti k zemi, k zemi. A úředníci otevřít šuplíky, pomaloučku, polehoučku. Jestli nechcete skončit mrtví, tak uděláte všechno, co vám teď Stydlivý Ronnie řekne.

Do toho, Ronnie. Nikdo v bance tě neslyší. Stydlivý Ronnie. Přestaň si mumlat pod vousy. Na tohle nemáme čas. Tak jdeme. Zůstaňte na zemi, tohle je přepadení. Vaše peněženky a šperky my teď posbíráme.

Podejte nám prachy, pohněte zadkem. Takhle se vydělávají peníze, že ano, Stydlivý Ronnie? Prosím. Prosím, používej slova. Tak si představ, že jsou všichni nahý. Pozor, stojí mu! Ty sis je opravdu představil nahý. Proč jsem si jen myslela, že to zvládneš?

Ronnie, rukojmí na útěku. Střelil sám sebe. A proč je ta pistole tak malá? Policie je už na cestě. Vyjděte s rukama nad hlavou! Hodně štěstí, Stydlivý Ronnie. Měj se. Jsem zku*vysyn Ronnie a vstal jsem z mrtvých.

Nerad porušuju zákon, tak jsem se radši střelil do nohy. Nezkoušejte zkomolit mý jméno, protože jsem úplnej magor. Na svý gigantický pé*o si pověsím gigantickou oprátku. Zapomněla jsem tu tyhle peníze. A taky tohohle chlápka. Pojď, užijeme si spolu. Páčko. Klidně mě můžete nenávidět, ale počkejte, až vám ukážu svou pravou zbraň.

Střílí do nebes, zatímco vy hledíte na zem. Paráda!

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

This Ronnie & Clyde movie is amazing because of the actress in the film, who doesn't love a random appearance of Rihanna in a movie. There is are scenes that will make you laugh and the conversation really gets intense if Clyde is on it! Try the monster legends play for free https://chrome.google.com/webstore/detail/monsterlegends-extension/mbjmncfljohoiekmaeihhmganddkdgeo if you are into fantasy game that will let you upgrade your monster in the game. If you are into racing game then asphalt eight: airborne can be played here https://asphalt8.io/

00

Odpovědět

Že s ním máš pořád trpělivost a chceš, aby něco někomu řekl, Rihanno.. :D :D

31

Odpovědět

A hele, Jon Hamm - a ani není v tagu! :)

210

Odpovědět

Titulky by už měly sedět.

200

Odpovědět

OK. Video ide, ale tie titulky treba prečasovať

180

Odpovědět

nefacha (°_°) :(

180

Odpovědět

No taaaak dejte to nekdo z5

182

Odpovědět

co se děje??? takovej good klip... na youtubu bez czech textu to neni ono, pls obnovte to

182

Odpovědět

Dejte to tam zas nejak zpátky

180

Odpovědět

Sony :DDD ty máš dost

180

Odpovědět

Melodické, vtipně vymyšlené...

180

Odpovědět

Důstojné pokračování stydlivého Ronnieho. :-)

190

Odpovědět

To pípání u ronnieho mě vytáčí tvle :D

180

Odpovědět

Sony: příště raději napiš SPOILER, než napíšeš něco tak nečekaného.

180

Odpovědět

Taky vám připadá že Stydlivý Ronnie je Stydlívy jen před Rihannou ? :D

190

Další