Thumbnail play icon

Kdy to pořádně ohulí?

87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:798
Počet zobrazení:6 232

Krátký skeč od The Lonely Island o tom, jak to probíhá poslední roky v klubech po celém světě.

Komentáře (51)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neskutecny, jak mi to drasalo nervy, ze porad ne a ne ty basy zapnout :D

291

Odpovědět

ještě by to chtělo ty sluneční brýle či roztáhnuté zorničky a bonaqua v ruce :D

81

Odpovědět

Nechápu kvůli čemu se tu hádáte. Jste vůbec schopní se kouknout na video bez "zflejmování" všeho, co se vám na tom nezdá?

25

Odpovědět

Scéna z Indiana Jones Dobyvatelé ztracené archy... poznal někdo?

453

Odpovědět

Pro jednoduchého pochluchače není potřeba vytvářet složitou "hudbu" :D

5513

Odpovědět

No jo... dneska se za geniálního člověka v oblasti hudby považuje třeba Bruno Mars (Peter Gene Hernandez), dřív to byli Mozart, Beethoven, Wagner ...

255

Odpovědět

Tak pokud někdo považuje Bruna Marse za génia, měl by být urychleně zbaven svéprávnosti, aby nemohl k volbám. Chápu, že náctileté slečny potřebují mít v pokojíku vylepený plakát zubícího se idiota (ale proč tam mají Bruna Marse, když by stačil Bohuslav Sobotka), já tam v pubertě taky potřeboval mít cokoli s prsama velikosti 4 a víc, ale nazývat ty jedince hudebními génii, k tomu snad klesat nemusíme. 8^)

Pamatuju si, jak jsem u jedné spolužačky někdy v roce 1991 v časopisu Bravo zahlédl titulek "Skupina New Kids On The Block - slavnější než Beatles, Pink Floyd a Rolling Stones dohromady". No, o rok později po New Kids pes neštěkl a věci od Beatles, Floydů a Stoneů tu jsou pořád...

358

Odpovědět

Tak zrovna Bruna Marse bych nepovažoval za rychlokvašku. A génius ve svém odvětví dost možná je, ale zatím je jeho kariéra hodně mladá, takže to nemohl dokázat. Ono vůbec je dost pochybný to srovnání s klasiky, mnoho lidí si neuvědomuje, že v době Mozarta byli tisíce skladatelů, kteří byli takzvané rychlokvašky, jejich skladby byly velmi populární a dnes po nich ani pes neštěkne. A sám Mozart napsal spoustu skladeb, které by se za dílo génia dali považovat jen s těží, byly napsané na zakázku podle schématu, které použil několikrát předtím akorát změnil pár tónů. Podle mě se tady pouštíte do tématu, na které nestačí vůbec nikdo, tedy posouzení kvality napříč obdobími delšími než třeba 10-20 let. Je prostě jiná doba a můžeme posuzovat pouze jednotlivé současné interprety mezi sebou, ale srovnávat je třeba s Led Zeppelin je nemožné. Stejně je nemožné srovnávat Led Zeppelin s Louisem Armstrongem.

6510

Odpovědět

Jo... takhle nějak to chodí a takhle nějak to zbožňuju :D

2539

Odpovědět

Nemůžu si pomoci, ale já tam v 1:10 slyším "... the best DJ."
Slyšel to tam taky někdo ?

24

Odpovědět

přesný :D

11

Odpovědět

Tak ne asi když se v tom videu jmenuje Davincii (David Guetta + Avicii)

330

Odpovědět

+XenThazoraz na to, ze se menuje Davvinci idiote

355

Odpovědět

+XenThazor1. Nevím proč hned urážíš a za 2. Je tam Davvinci (2x v a ne) ale to nemění nic na tom, že to je David Guetta + Avicii. Akorát je tam ještě asi Calvin Harris no ...
(Dav)id Guetta, Cal(vin) Harris, Avi(cii). Takže, nevím kdo je tu teď tím idiotem.

311

Odpovědět

Som síce fanúšikom dubstepu a elektro štýlu, ale toto video ma nijako nepobúrilo. Náhodou je to dobrá paródia na dnešných komerčný DJov. Dúfam, že sa to nestrhne na flame spam, kde metalisti sa začnú navážať do diskáčov, diskáči do hoperov a hoperi do metalistov. Každý počúva niečo iné a len preto, že kamarát počúva Rytmusa alebo nejakú škandinávskú death metalovú kapelu ho nezačnem nenávidieť a doberať si ho.

412

Odpovědět

To byl Kenan 0:25 :-D

30

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=U6I6LosCSXI

Sry
, ale hrozně mi to připomělo Arnoštka :o)

623

Odpovědět

V dnešnej dobe už sa netvorí hudba, ale hluk a škrípanie kovu.

4826

Odpovědět

a pak je tu spešk kategorie jako je Rytmus, nebo Spirit. To už radši Jon Lajoie

382

Odpovědět

No jo, dědo, taková už je doba, zlatý starý časy kdy jsme si mohli zatrsat charlestone, zmlátit pár negrů a pak jít umírat do války.

4740

Odpovědět

Super, takže teď máme "škrápanie kovu" a co bylo před tím, skřípání stříbra/zlata (struny) o koňský ohon (smyčec) či plast/kov (trsátko)? To že se to tobě nelíbí neznamená, že to není hudba. Jelikož tvůj vkus není "ten správný".

2417

Odpovědět

+XenThazorAle to že se to někomu líbí, taky hned neznamená, že je to hudba :D

308

Odpovědět

Ten humor mi hrozně připomíná filmy z Leslie Nielsenem :D

616

Odpovědět

Nauč se česky.

647

Odpovědět

Vím, že 100 lídí, 100 chutí, ale podle mě ta dnešní - říkejme tomu obecně electro hudba je furt na jedno brdo. Třeba dnešní "dubstep": začátek tuctová "dramatická" hudba pak stupňující se tuc tuc až k tzv. "dropu", po něm následuje směs snad všech zvuků které se dají vytvořit po užité špatně uvařených hřibů, pak buď zase dramatická hudbička, nebo nějaká ženská, která zpívá s efektem "právě jsem si šňupla helia". Samozřejmě už jsem narazil na hromadu unikátních electro songů, které nezní jako všechny ostatní. Třeba takový producent "Tristam", kterému je snad teprve 18 nebo 19 je příklad talentovaného progresivního kluka. Neříkám ale, že "oldschool" (rozuměj pro mě roky 2007-2009) je všechen dobrý, zde jsem taky našel pár fakt "non-sense" tracků. Pro mě je prostě dobré to, co se mi líbí, ať už je to z minulého desetiletí, nebo to vyšlo právě včera. Cítím ale, že produkce dobrých tracků (to jsou pro mě ty, které si pustím třeba i 10x za den a stále v nich nacházím něco nového) stagnuje. Nevím, možná si producenti myslí, že lidi snížili své standardy a stačí jim jen "massive bass drop" plus něco okolo. Mě to třeba nestačí. Třeba uvedu producenta "Rusko" (V. Británie), který sice hulí kila trávy, ale když jsem viděl jeho video z roku 2008, kde ukazoval svoje "studio" skládajícího se ze starého PC ještě s CRT monitorem na pidi stolku, par kláves a těch mix. pultů (nevím, jak se tomu správně říká, nevyznám se v tom), tak se viděl, že není třeba mít vybavení za pul milionu, ale stačí mít nápad, mít chuť zkusit něco nového, dát do toho prostě všechno. A Rusko je tím pěkným příkladem. Jeho hudba se mi libí (třeba takové "Dial my number", kde skloubil trochu reggae, do toho trochu disco, trochu DS a vyšel z toho pro mě fest dobrý track. Tak jo, díky kdo to dočetl až sem :D, musel jsem se vypsat. Je to čistě můj názor, ještě jednou napíšu "100 lidí, 100 chutí" a ať už dáte palec nahoru nebo dolů, tak prosím respektujte hudební vkusy ostatních. Proto hudba exituje, aby si každý našel to svoje. Pěkný den :)

13422

Odpovědět

Kdo to přečte celý má můj obdiv :D

2039

Odpovědět

Odstavce chlape, odstavce!!!

1333

Odpovědět

Já osobně poslouchám HS (ano patří mezi EDM) a vše co se od toho jen trochu liší (HC, RS,... nepředpokládám, že to bude někdo znát). Ale house nemám rád, dokážu si ho poslechnout ale pro mě je to jen komerční a snadný. Hlavně když vidim ty housový DJe co stojí ve 3 a více lidem za 1 kontrolérem a nebo pouští akorát set z USB ... tak je mi na blití z toho ja DJing degradují. A to, jak jsi psal, že jsou EDM songy stejné, tak to asi opravdu přijdou když je jich už opravdu milion, a každý 2. kopíruje nápad 1.. Ale třeba takovej pop co slýchám v rádiích mi přijde ještě víc stejný, dobrý sice maji jinej text, ale jak ukázali Axis of Awesome s pomocí pár tónů udělali v té době nehranější popové písničky.

26
Další
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)