Kdy to pořádně ohulí?

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:821
Počet zobrazení:13 165

Krátký skeč od The Lonely Island o tom, jak to probíhá poslední roky v klubech po celém světě.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz KDY TO POŘÁDNĚ OHULÍ? Tenhle DJ je výbornej! Miluju tě Davvincii! Tohle je nejlepší den mýho života! Tomu říkám hudba. Je to král! Tohle je ta nejlepší kalba!

Ne! No tak, Davvincii! VOHUL JE K SMRTI! Měj zavřený oči! VOHUL JE K SMRTI!

Komentáře (52)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dost výstižný :D

00

Odpovědět

Neskutecny, jak mi to drasalo nervy, ze porad ne a ne ty basy zapnout :D

332

Odpovědět

ještě by to chtělo ty sluneční brýle či roztáhnuté zorničky a bonaqua v ruce :D

81

Odpovědět

Nechápu kvůli čemu se tu hádáte. Jste vůbec schopní se kouknout na video bez "zflejmování" všeho, co se vám na tom nezdá?

26

Odpovědět

Scéna z Indiana Jones Dobyvatelé ztracené archy... poznal někdo?

474

Odpovědět

Pro jednoduchého pochluchače není potřeba vytvářet složitou "hudbu" :D

5813

Odpovědět

No jo... dneska se za geniálního člověka v oblasti hudby považuje třeba Bruno Mars (Peter Gene Hernandez), dřív to byli Mozart, Beethoven, Wagner ...

256

Odpovědět

Tak pokud někdo považuje Bruna Marse za génia, měl by být urychleně zbaven svéprávnosti, aby nemohl k volbám. Chápu, že náctileté slečny potřebují mít v pokojíku vylepený plakát zubícího se idiota (ale proč tam mají Bruna Marse, když by stačil Bohuslav Sobotka), já tam v pubertě taky potřeboval mít cokoli s prsama velikosti 4 a víc, ale nazývat ty jedince hudebními génii, k tomu snad klesat nemusíme. 8^)

Pamatuju si, jak jsem u jedné spolužačky někdy v roce 1991 v časopisu Bravo zahlédl titulek "Skupina New Kids On The Block - slavnější než Beatles, Pink Floyd a Rolling Stones dohromady". No, o rok později po New Kids pes neštěkl a věci od Beatles, Floydů a Stoneů tu jsou pořád...

369

Odpovědět

Tak zrovna Bruna Marse bych nepovažoval za rychlokvašku. A génius ve svém odvětví dost možná je, ale zatím je jeho kariéra hodně mladá, takže to nemohl dokázat. Ono vůbec je dost pochybný to srovnání s klasiky, mnoho lidí si neuvědomuje, že v době Mozarta byli tisíce skladatelů, kteří byli takzvané rychlokvašky, jejich skladby byly velmi populární a dnes po nich ani pes neštěkne. A sám Mozart napsal spoustu skladeb, které by se za dílo génia dali považovat jen s těží, byly napsané na zakázku podle schématu, které použil několikrát předtím akorát změnil pár tónů. Podle mě se tady pouštíte do tématu, na které nestačí vůbec nikdo, tedy posouzení kvality napříč obdobími delšími než třeba 10-20 let. Je prostě jiná doba a můžeme posuzovat pouze jednotlivé současné interprety mezi sebou, ale srovnávat je třeba s Led Zeppelin je nemožné. Stejně je nemožné srovnávat Led Zeppelin s Louisem Armstrongem.

6711

Odpovědět

Jo... takhle nějak to chodí a takhle nějak to zbožňuju :D

2540

Odpovědět

Nemůžu si pomoci, ale já tam v 1:10 slyším "... the best DJ."
Slyšel to tam taky někdo ?

24

Odpovědět

přesný :D

11

Odpovědět

Tak ne asi když se v tom videu jmenuje Davincii (David Guetta + Avicii)

350

Odpovědět

+XenThazoraz na to, ze se menuje Davvinci idiote

357

Odpovědět

+XenThazor1. Nevím proč hned urážíš a za 2. Je tam Davvinci (2x v a ne) ale to nemění nic na tom, že to je David Guetta + Avicii. Akorát je tam ještě asi Calvin Harris no ...
(Dav)id Guetta, Cal(vin) Harris, Avi(cii). Takže, nevím kdo je tu teď tím idiotem.

311

Odpovědět

Som síce fanúšikom dubstepu a elektro štýlu, ale toto video ma nijako nepobúrilo. Náhodou je to dobrá paródia na dnešných komerčný DJov. Dúfam, že sa to nestrhne na flame spam, kde metalisti sa začnú navážať do diskáčov, diskáči do hoperov a hoperi do metalistov. Každý počúva niečo iné a len preto, že kamarát počúva Rytmusa alebo nejakú škandinávskú death metalovú kapelu ho nezačnem nenávidieť a doberať si ho.

432

Odpovědět

To byl Kenan 0:25 :-D

30

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=U6I6LosCSXI

Sry
, ale hrozně mi to připomělo Arnoštka :o)

633

Odpovědět

V dnešnej dobe už sa netvorí hudba, ale hluk a škrípanie kovu.

4826

Odpovědět

a pak je tu spešk kategorie jako je Rytmus, nebo Spirit. To už radši Jon Lajoie

382

Odpovědět

No jo, dědo, taková už je doba, zlatý starý časy kdy jsme si mohli zatrsat charlestone, zmlátit pár n***? a pak jít umírat do války.

4740

Odpovědět

Super, takže teď máme "škrápanie kovu" a co bylo před tím, skřípání stříbra/zlata (struny) o koňský ohon (smyčec) či plast/kov (trsátko)? To že se to tobě nelíbí neznamená, že to není hudba. Jelikož tvůj vkus není "ten správný".

2417

Odpovědět

+XenThazorAle to že se to někomu líbí, taky hned neznamená, že je to hudba :D

308

Odpovědět

Ten humor mi hrozně připomíná filmy z Leslie Nielsenem :D

626

Odpovědět

Nauč se česky.

648
Další