Krásný den

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:840
Počet zobrazení:13 660

Nejnovější počin od The Lonely Island vytvořený pro pořad Saturday Night Live vám ukáže, že život je krásný. Jen si musíte občas trochu pomoct. Smutné a vtipné zároveň. V hlavní roli opět Andy Samberg.

Určitě se podívejte i na další videa od tohoto tvůrčího tria.

Přepis titulků

Překlad: scr00chy www.videacesky.cz Nevím proč, ale zdá se mi, že dnešek bude skvělej. Asi je něco ve vzduchu, že mám pocit neomezených možností. Ptáčci zpívají "pípity píp". Slunce jasně září. Radostí se mi chce skákat... A já netuším proč. Ahoj, přátelský pošťáku, přišlo mi něco od exmanželky nebo dětí?

- Ne. - Skvělá zpráva! Je tak krásně, až mě z toho brní tváře. Srdce mi bije jako o život... Můžu cestovat a poznávat nové lidi, když jsem teď přišel o práci. Říkají: "Jsi pašák, svět ti leží u nohou..." Hej! Dej si ku*va odchod! Ne, do pr*ele, ne! Dejte mi chvilku. Nevím proč, ale zdá se mi, že dnešek bude skvělej.

La la la bla bla, měl jsem se víc věnovat dětem. "Carpe diem - využij dne." Přestěhuju se do Španělska za bejkama. Moje žena, šéf, děti a rodiče pak řeknou: "Zmýlili jsme se v tobě, Dennisi." - Dennisi, ty fakt pojedeš za bejkama? - Proč bych to dělal? - Vždyť jsi to říkal. - To bylo před třemi dny! NEBO NE?! Dneska jsem z nějakého důvodu šťastný a bezstarostný. Velká část oceánu je stále neprozkoumaná. Jak jsem se dostal na ten strom? Teď jsem tady a teď zas tamhle.

Teď pod tímhle chlápkem a zpátky na stromě. Teď jsem v zákulisí s mejma kámošema Alecem Baldwinem a Tomem Pettym. - Vypadni odsud. - Cože? - Hned. - Tome... Proč mě tak odpálkovali? Myslel jsem, že jsou to mí kámoši. Každý problém je řešitelný. Zaženeme hladomor a vymýtíme nemoci, ale byla by to ztráta času, protože žijeme v Matrixu! Co je s ním? - Je na drogách.

- Aha.

Komentáře (45)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nebejt toho konce, tak mi to přišlo jako solidní kravina. Trošku moc přehnané. :) Ale konec to vyvážil.

10

Odpovědět

Video opět funkční...

190

Odpovědět

nevydrželo :-\

190

Odpovědět

Opraveno. Snad to chvilku vydrží.

190

Odpovědět

zase nejde.. skurvene youtube

180

Odpovědět

Blanciiizzz: Původní video z YouTube neustále mazali, tak to někdo nahrál zrcadlově převrácené, protože pak je menší pravděpodobnost, že to YT detekuje a smaže.

180

Odpovědět

Všimla jsem si že je video zrcadlově otočeno, proč tomu tak je? Nerýpu, nevadí to, jen jsem zvědavá, protože pokud pamatuji, když se to tu poprvé objevilo, bylo to v pořádku :)
Jinak tenhle song je skvělej, dobrá prevence proti stresu, ostatně jako všechno od TLI

180

Odpovědět

Písnička jak z Disnyovek... :)

180

Odpovědět

Video opět funkční.

180

Odpovědět

nejedéééééé!! :(

180

Odpovědět

Konec zabil

180

Odpovědět

Dioptriar: Taky si to pouštím každej den. Jestli ti to neleze do hlavy, tak si vem bílej prášek, pomáhá to, ale bacha, může to taky dopadnout tak, že skončíš ve Španělsku, Matrixu, na stromě nebo pod nějakým chlápkem :D

180

Odpovědět

tak nejak moje asi nejoblibenejsi z lonely island. Dnes maturuju, tak jsem si to musel proste pustit na nervy :-D

180

Odpovědět

konec nema chybu!:)

180

Odpovědět

tak toto ma zabilo :D :D hlavne Matrix

180

Další