Běžný pracovní den vašeho šéfa

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:653
Počet zobrazení:11 290

Říkali jste si někdy, co váš šéf celý den dělá? Za co vlastně dostává zaplaceno, když všechnu práci stejně děláte vy? Podobnou otázku si nejspíš položili maníci, co si říkají The Lonely Island, a složili o tom song. Ten je k nalezení na jejich albu Incredibad spolu s ostatními hitovkami jako Jsem na lodi, Stříknul jsem si do trenek, Magneťák nebo Péro v krabici. O něco později pak pro Saturday Night Live k písničce natočili i tento videklip. Od původní verze se liší jen tím, že jednu z rolí zahrál a namluvil Seth Rogen. V roli šéfa pak opět září známá firma Andy Samberg.

Přepis titulků

Pane Sambergu, díky,že jste se dostavil k této evaluaci. Žádnej problém. Takže vy to tu vedete.Dá se to tak říct? Naprosto. Jsem tu šéf. Výborně. Proveďte násvaším běžným dnem. Ze všeho nejdřív... Mluvím s hlavouny!Schvaluju vzkazy! Vedu prezentace!Pamatuju si narozeniny!

Směruju pracovní tok!Mám vlastní záchod! Lpím na detailech!Propaguju synergii! Flirtuju s Debrou!Ona mě odmítne! Spolknu žal!Pošlu pár faxů! Zavolám na sexlinku!Pobrečím si! Žádám vrácení peněz!Dám si sváču! Žaloba za obtěžování!Přijdu o povýšení! Flaška vodky!Vyseru se Debře na stůl!

Koupím si zbraň!Do pusy! Kurva, nedokážu to udělat, doprdele! Vycouvám z toho!Pozvracím Debře stůl! Vyskočím z okna!Vykouřím chlapovi péro! Koupím kokain!Nabourám auto! Vykouřím si vlastní péro!Dám si kuřecí křídla! Useknu si koule!Omdlím ve stoce! Potkám obří rybu!Ošoustám ji!

Proměním se ve stíhačku!Vybombím Rusáky! Narazím do Slunce a teď jsem mrtvej! Aha, takže to je váš běžný den? To si piš. Denně si uříznete koule a umřete? Jasnačka. A neřekl jste,že si dokonce i vykouříte vlastní péro? Ne.

- Jsem si tím celkem jistej.- Ne, to já nedělám. Tak dobře. Tohle mi otevřelo oči. - Já jsem šéf.- To mi došlo. - Řekl jste to už asi stokrát.- Jsem šéf. - Chápu.- Jsem šéf. Já nejsem hluchej. Nashle. Jako šéf! www.videacesky.cz Překlad: scr00chy

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak k tomu je potřeba dodat jen: IM THE BOSS !

214

Odpovědět

Batrachus: Nemá, chybí mu tam člen.

200

Odpovědět

achjo: co to meleš? Má to napsaný správně...

180

Odpovědět

vykouřím si pero :D uřiznu si pero :D vošukam rybu :D vykouřím chlapovi pero :D

180

Odpovědět

když si pouštíte pořád dokola konec... "amabaus" xD

190

Odpovědět

Tak to je mazecký :D nechápu co zde (skoro) všeci máte, dyt je to dokonaly a de o to aby to bylo nesmyslny :P

180

Odpovědět

u tohohle jsem měl záchvaty :D:D:D

192

Odpovědět

@Hacker @Jake
OMG keď niekto napíše zo srandy fake tak to všetci berú vážne... bola to jasná sranda a ja som sa pobavil

180

Odpovědět

ichto - ty fakt asi neumíš anglicky vid je to -im the boss- bože......

181

Odpovědět

no... nvm kdo je tady na větší úrovni... každýmu mamlasovi by došlo že sem to asi myslel hodně vážně...xD... bože... banda tupců xD

180

Odpovědět

I AM BOSS :P

191

Odpovědět

Hacker: nema cenu to resit, on stejne nevi co to slovo znamena :D :D

191

Odpovědět

@Clicker: Celkem by mě zajímalo kolik ti je, protože každý tady chápe, že je to parodie neboli také ten tvůj "FAKE". Víš kam si to tvoje "fake" můžeš strčit? Udělej mi jednu laskavost a až vyrosteš nezapomeň si při sexu nasadit prezervativ, nerad bych aby se "lidi" jako ty množili

192

Odpovědět

hm.. to je jasnej FAKE

186

Odpovědět

And i think at one point you said something about sucking your own dick.
...
No :D

192

Další