Zlatý pravidlo

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:907
Počet zobrazení:14 553
Dnes vznikne na našich stránkách perfektní trilogie. K videoklipům Péro v krabici a Milovník matek přibude další kousek, jehož ústřední dvojici Andyho Samberga a Justina Timberlakea tentokrát doplní Lady Gaga. A aby těch trojek nebylo málo, za vším samozřejmě stojí oblíbené trio The Lonely Island.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Běž zpátky, prdelko. - Pozdravuje tě tvoje máma. - Pozdravuje tě tvoje máma. - Platíš! - Platíš! Léto už máme tady a všichni si užívají sex. Víš, právě jsem dostal zprávu od holky, kterou jsem potkal minulý týden v obuvi Reno...

Ty už nevyzuji. Taky musím zavolat jedné číče, kterou si chci proklepnout. Tak na to vlítnem a postaráme se o ně. V rozmezí dvou až šesti hodin se tu zase oba sejdeme. A teď střih! Přivalím k jejímu bejváku s balením Frisca. Vyskočím z autobusu a v ruce mám šáňo. Tak počkej, borče.

Co tu do prčic děláš? Na to samý bych se měl do prčic zeptat i já tebe. A ona zazpívala: Ahoj, kluci. Chci vás oba. Doufám, že vám to nevadí. - Fakt? - Fakt? Vím, že většina kluků spolu nerada řádí. Holka ale zapomněla na Zlatý pravidlo. Nevadí, když to děláte ve trojce.

Není nic teplýho na tom dělat to ve trojce. Když je kočka uprostřed, máte větší volnost. Kdo ví, co se bude dít až odpočítám jedničku, dvojku, trojku. Normálně to s týpkama nedělám, ale dnes je to zvláštní výjimka. Skvělý! Stojíš při mě v dobrém i zlém, tak pojďme vytvořit to trojité spojení.

Zhasnout světla! Tady v té tmě... se těžko dá říct... kde její tělo končí... a mýho parťáka začíná. - Tohle pravidlo má kořeny... - Zlatý pravidlo. - až ve starověkém Řecku. - Myslíme jako Caesara. Charlie Sheen je ze hry venku, přichází nové Dva a půl chlapa.

Vy jste pořád tady? Nevadí, když to děláte ve trojce. Není nic teplýho na tom dělat to ve trojce. Když je kočka uprostřed, máte větší volnost. Kdo ví, co se bude dít až odpočítám jedničku, dvojku, trojku. Pánové, teď se připravte. Chcete na buchtu zapůsobit? Zkuste helikoptáka. Tak jedem! Helikopták.

K ohromení holky stačí helikopták. A nic z toho nevadilo, protože to bylo ve trojce. Je to pěkně vidět na tomhle opakovaném záběru. Každý vždycky řekne: "Bejby, dva stačí." Ale my tvrdíme: "Ani náhodou! Jednička, dvojka, trojka." Zlatý pravidlo. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (44)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ahoj, prosil bych, jestli byste nepřeložily od The Lonely Island - Lazy Sunday, děkuji.

200

Odpovědět

Ten helikopták tam byl jedinej vtipnej...

2047

Odpovědět


Odpovědět

Ano, je to Lady Gaga.

183

Odpovědět

Je to skutočná Lady Gaga?

199

Odpovědět

helikopták :D

211

Odpovědět

HELICOPTER DICK :-D

191

Odpovědět

kdo ma rad the lonely island se rad podiva na toto: http://www.youtube.com/watch?v=wtnLLSqulZI&feature=player_embedded#at=12 ps: neni to reklama

180

Odpovědět

uz je to na jejich kanalu
http://www.youtube.com/watch?v=Pi7gwX7rjOw

180

Odpovědět

uz to je na jejich oficialnim tak to obnovteee

190

Odpovědět

Obecne nechapu takovej pristup to uz rovnou mohl dat video jako PRIVATE aby to videlo jeste mene lidi

180

Odpovědět

Milý MJ, skús si prečítať, čo to video vypisuje. Ja ti napoviem - človek čo to dal na youtube zvolil také nastavenia videa, že to NIKDY nepôjde tu prehrať, kým to zasa nezmení.

Človek čo to dal na youtube proste zakázal zobrazenie v "embed" forme, pokiaľ to nepovolí, tak video nepôjde. Nemá to nič spoločné s "vypadávaním". Proste to video je pre videacesky mŕtve.

180

Odpovědět

Luice: zkus si přečíst co je u videa napsané..;)

180

Odpovědět

Sakra ! proč to nejde spustit ?! :X

180

Odpovědět

Lulda, Sevran: ono s Barneyho pravidly je to těžké. Je jich tolik a hodně z nich jsou zlatá pravidla. A myslim že zákaz očního kontaktu během ďábelský trojky neni zlatý pravidlo, ale poučka s Bro Code.. :-)

180

Další