Nickelback - POPstar

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 420
Počet zobrazení:12 109

Velice vtipná předělávka všemi známého singlu Rockstar od Nickelback, ve které autor naráží na rádoby celebrity typu Britney Spears, Paris Hilton atd. Detailně popisuje jejich život a ubohou kariéru.

Přepis titulků

Překlad: Jandis Korekce: scr00chy www.videacesky.cz Přestala jsem žít v přívěsech s mojí panovačnou matkou. Bylo mi teprve 9 let a ona mi nutila make-up. Tak vyhovím jejímu přání a nepřestanu, dokud se nedostanu do televize. Tak mi řekni, co vlastně chceš?! Chci nový nos a rozštěp na bradě. a nějaké ty prsní implantáty, které budu popírat. A čajovýho pudlíka, kterého budu vždycky nosit s sebou.

Jo a co potřebuješ?! Já potřebuju dobrýho producenta, protože víš, že neumím zpívat. A právníka, který mě ze všeho vyseká. Budu randit s Justinem Timberlakem, abych získala trochu důvěryhodnosti. To se ti jen tak nepovede. Chci svůj vlastní parfém a vlastní módní značku. Je to všechno vyrobeno v manufaktuře, ale to nevadí. Dám dětským dělníkům podepsanou kopii mého CD.

A jak se to chystáš udělat? Hodlám obnovit myšketýry. Začít nový život nošením těhle Mickeyho uší. Protože my všichni chceme být velké popové hvězdy Začít jako nevinná, abych získala fanouškovskou základnu. Moji posluchači budou puberťáci a staří úchylové, kteří se nemůžou dočkat, až mi bude 18. Můj první hit bude Disneyho píseň, ale můj krásnej holčičí vzhled nebude trvat příliš dlouho.

Moje první album bude plné dvojsmyslných narážek. Ale v mém třetím albu budu vystupovat jako hotová šlapka. Tak teda...hej, hej. Já chci být popovou hvězdou. Hej, hej. Já chci být popovou hvězdou! Chci být obyčejná, nechat se ovládat médii.

Budu zpívat na playback, protože bude vydělávat moje jméno. Přehltit obchody, dokud mě všichni nebudou mít až po krk. A věř, že to se stane! Budu se oblíkat bez špetky studu. Chystám se přimět chlapce slintat a zírat na moje... brýle. Budu se stýkat s póvlem společnosti. A to se chystáš udělat jak?

Chystám se ztratit všechny morální zábrany a zaprodat všechnu svou počestnost. Protože všichni chceme být velkými popovými hvězdami. Paparazzi fotí moje jizvy od implantátů. Budu přes den spát a celou noc pařit. Je tak těžké si pamatovat nasadit kalhotky. A moji fanoušci budou zdrcení, až se objeví fotky, které nebyly vyretušovány.

Vezmu si ztroskotance, který chce jenom mou slávu. A rozvedu se s tím ubožákem hned následující den. A potom naznačím, že jsem lesbička doufajíc, že díky tomu opět odstartuju svou ubohou kariéru. Budu pózovat pro časopisy jako FHM a Marie Claire. A budu tvrdit, jaká jsem křesťanka ve spodním prádle. Hej, hej, já chci být popovou hvězdou. Hodlám mít pár dětí, které budu zanedbávat.

Prožít krizi středního věku ve 27 letech. Ujistit se, že jsem na mol, než sednu za volant. Nachytají mě při zpěvu na playback v Saturday Night Live. Inu, my všichni chceme být velkými popovými hvězdami. Natočit propadák a nabourat 15 aut. Zajít na odvykačku, po tom co nabourám strom. Brzo odtud odejdu, ale za týden jsem zpátky. A oni mě konečně zavřou za mříže.

S velice krátkým rozsudkem, protože jsem celebrita. A bulvár napíše, že jsem ztratila talent. Až tlak na mě bude moc velký, tak si prostě oholím hlavu. Ale budu makat na tom, aby můj život byl zase normální. A všichni moji fanoušci mě přijmou zpět. Jsem zpátky na vrcholu a mé koncerty jsou vyprodané. Dokud můj bejvalej nevypustí naše sexuální video. Inu, hej, hej.

Chci být popová hvězda. Hej, hej, já chci být popová hvězda! Překlad: Jandis Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (63)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak tohle nemá chybu

180

Odpovědět

tak to se mu povedlo :D

180

Odpovědět

mg berte to s nadsazkou frajeři...

180

Odpovědět

:D:D nejlepsi

180

Odpovědět

2 SAE: Byla to popová hvězda. To nepopřeš. Záleží na tvém věku, jestli je ti 14 a méně, tak víš hovno. Ostatně, jak sleduju komentáře zde, spousta lidem bych typl věk 12 let. Britney byla slavná, ale asi se vymkla kontrole. A Nickelback se může jít zahrabat s jeho jednokulčáckým hlasem. Je to jenom další s****a a oběť v dnešní době.

185

Odpovědět

Petr: A to si sebral kde ze ji poslouchal cely svet? LOL

180

Odpovědět

lepší než originál:)!

180

Odpovědět

už sem si pustil snad 100krát a pořád se toho nemůžu nabažit :D :D :D

180

Odpovědět

JAMES@WAR ma suprové nápady. Podle mě hooodně podařená parodie ROCKSTAR.
http://www.youtube.com/user/jamesatwar?blend=1&ob=4#p/a/u/0/ZOkF0McZKIw tohle je taky super od něj.

180

Odpovědět

Jasně, najednou je Brietny rádoby celebrita. Co komu z vás udělala, že se vám to video tak líbí? Před několika lety jí poslouchal celý svět a nikdo si z ní nestřílel. A najednou se jí všichni smějí. Nechápu proč. Některé její starší hity se do teď hrají v rádiích. Asi jste všichni banda idiotů a celý svět okolo mě se zbláznil. Táhněte do háje!

185

Odpovědět

Dost dobré :D Smála jsem se, upe rofl :D Nehledě na to, že ještě před pár lety jsem tyhle blivajzy poslouchala :D

181

Odpovědět

TwoR -> proč by to měla bejt dvojsečná zbraň když to o těch looserech ví skoro každej :D

180

Odpovědět

omg lol rofl mcbp

181

Odpovědět

Chce to originál ..

182

Odpovědět

Dalo se jen ale nekdy mi to prislo az trochu prilis mozna to ale rikam protoze tu pisnicku mam rad.

182

Další