Adam Lambert - Whataya Want From Me parodie

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:709
Počet zobrazení:12 378

Název videa hovoří za vše. Vřele doporučuji před samotnou parodií zhlédnout originální klip. V této parodii se také zmíní o věcech, co prováděl na AMA (American Music Awards). Jako zajímavost uvedu, že samotnému Lambertovi se tato parodie velmi líbila.

Přepis titulků

Když se poflakuju po svém domě, dělám to teatrálně. Sleduje mě někdo? Hej! Aha, to jsi ty. Vyděsil jsi mě k smrti. Proč mě natáčíš? Copak nevíš, že nesnáším, když se ke mně takhle připlížíš?

Zrovna jsem se tě chystal třísknout do hlavy touhle pálkou. Takže teď si budu číst knížku... a ošklivě se na tebe podívám. Prostě mě nech číst moji knížku. Bože! Rád se oblíkám jako báječný klaun. Líbí se ti moje vlasy nahoře... nebo vypadají líp dole?

Když je to takhle emo, vypadám jako Japonec. Teď vypadám jako Zoolander. Hej, proč mě natáčíš? Sedím na záchodě. A ukájím se. Hej! Mimochodem, zaplatil jsi účet za kabelovku?

Byl na parapetu. Jsi sexy, ale blbější než bota. Zpívám o chlápkovi, - ale nenechají mě ho ukázat. - Hej. Protože rodiče byli vzteky bez sebe, když jsem byl na předávání cen. Ale pipina Lady Gaga jim nevadí. Je naprosto v pohodě, když se dvě holky líbají.

Každý se rád podívá. Já jen strčím rozkrok do obličeje svého tanečníka a už jsem ve zprávách. Hej! Vůbec to nechápu. Au, bouchnul jsem se do kolena. Proč mě natáčíš? Přestaň se mi smát. Proč mě natáčíš?

Au. Překlad: Zikato Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (54)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jedno z nejlepsich videi od KOA - tohle a Kesha se jim opravdu povedlo !

210

Odpovědět

Je celkem hezkej chtěl bych se s nim libat :)

205

Odpovědět

h

200

Odpovědět

Já vím, že jsem blbá, ale neměla sem vůbec tušení, že je gay! Až do teď sem ho věrně milovala.... buuu :D

197

Odpovědět

Teda Adam Lambert je jeden z mých nejoblíbenějších zpěváků a čekala sem, že se mi parodie na něj líbit nebude, ale je to vážně super :D

200

Odpovědět

Ó môj Bože, Ó môj Bože. John Dio Marris - asi o Adamovi toho moc nevieš, lebo inak by si nikdy nepovedal že je ako Tokio Hotel. Asi si ešte nemal možnosť stretnúť sa s jeho talentom, že? Bola som na jeho koncerte, a musím povedať že je absolútne očarujúci, on, jeho hlasový rozsah, farba, a celé jeho vyžarovanie. On je osobnosť, jeden z mála talentovaných dnešných spevákov. S niakym Billom sa nedá ani porovnávať. Totiž pre väčšinu ľudí je na prvý pohľad jeho extravagancia a prílišná otvorenosť trochu odstrašujúca, ale keď sa tieto veci dokážete preniesť, zistíte že Adam nie je žiadna zrúda, ale vážne pekný chlap (http://johannacarita.blogg.se/images/2011/adam_lambert_without_makeup_139312332.jpg) , že má úžasný talent, a že dokáže veľa naučiť aj ako osoba. Práve kvôli tej orientácií si toho veľa zažil. A musím povedať, že už málokedy nájdete v tejto dobe takú milú, inteligentnú, a ZDRAVO sebavedomú hviezdu. A aby som už nepísala moc - tá paródia je pecka. :P :D

213

Odpovědět

John Dio Marris : Jsi dobrej blb. Viděl si někdy, jaký jsou jeho fanoušci a jaký maj TH? Asi ne, tak nemel kraviny.

180

Odpovědět

Nadherna parodie... Moc se povedla :) hodne sem se nasmala :) :D

200

Odpovědět

Adamovu hudbu mám ráda a proti gayům taky nic nemám. Nemyslim si, že by to mělo někoho urážet, je to prostě vtipný. Hodně jsem se nasmála :D

180

Odpovědět

nejde :/

191

Odpovědět

Je to fakt úžasný. Moc vtipný a parádní překlad to jen vylepšuje. Také mě rozesmál komentář od diana lambert :D. Vůbec nevím co tu řeší, když Adam Lambert je jako Tokio Hotel :D teplej chlápek kterýho obdivuje spoustu lehce ovlivnitelných, nejistých, náctiletých holek, a taky dopadne stejně jako celej slavnej Tokio Hotel, dneska už jen choděj jejich fanynky na koncerty ale jinak jakoby zmizeli. :D :D

189

Odpovědět

Jsi sexy, ale blbější než bota =D

200

Odpovědět

Tenhlůe je dokonce hezčí než Lambert :D

202

Odpovědět

Hezky udělejte další parodie

200

Odpovědět

Uáá..:D to je masakr..:D jak se bouchne do tý holeně..:D mazec..

200

Další