Lady Gaga - Telephone ft. Beyoncé parodie

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:631
Počet zobrazení:11 324

Další parodie z dílny The Key of Awesome, opět je výhodou znát originální klip i když se přiznám, že jsem ho jen zběžně proklikal až po zhlédnutí parodie, abych věděl, co přesně parodovali. Devět minut Lady Gaga je na mě příliš. Po boku této umělkyně se ukáže Beyoncé a bude muset pomoct Lady Gaga... ať chce nebo ne.

Přepis titulků

Tak co na to říkáš, B.K.? Řekneš mi, jak si představuješ to video o telefonu nebo co? No... Nejdřív chci říct, že tahle písnička není tak dobrá jako Bad Romance. A taky nemá na Poker Face nebo Just Dance. Tak je rozptýlím tím, že budu polonahá. A hodím na sebe všechno kromě kuchyňského dřezu, dřezu. Kuchyňského dřezu, dřezu.

Co na to říkáš, říkáš? Prokážu, že nemám penis, mrk, mrk. Nejdříve mě vysvlečou nějaké namakané hlídačky. Potom se budu líbat s transkou na vězeňském dvoře, dvoře. Tohle video zní uhozeně. Myslím, že bys ho měla udělat sama. Kromě toho je mi špatně ze všech těch písní o telefonech. Zaplať za mě kauci a pak se zastavíme na kus trapného dialogu. Otrávíme všechny včetně roztomilého psa.

Pak začneme tancovat a všude kolem budou mrtvoly. Jako obvykle budu mít spoustu ujetých krámů ve vlasech. P-P-P-P-P-P-P-Propagace výrobků. Schováme m-m-mrtvoly ve s-s-sklepě. Krev a vnitřnosti, dudy a zadky. Chci, aby ti z toho explodovala hlava. Píp píp píp pipipíp píp píp. To byla Lady Gaga v morseovce. Jestli si myslíš, že do toho jdu, tak jsi šílený bastard. Ruplo ti v bedně?

Kape ti na karbid? Nebyla jsi jako dítě zneužitá nějakým velkým, šíleným bastardem? Nepřinutil tě někdy k něčemu neobvyklému? Chci jen udělat jednoduchý klip, ve kterém se bude tančit. Bývala jsi hezká, teď je z tebe Marilyn Manson. Budeš vystupovat v mém videu a poslechneš mě. Nerada bych, aby se tvé rodině přihodilo něco ošklivého. Mé rodině-ně? Přesně tak, Beyoncé.

Na Jay-Zho může omylem spadnout piáno. Někdo mě zachraňte, protože už nechci zpívat. Když tančíme na parketě, drží mi u hlavy zbraň. Na-na-na-na, tři jeptišky, vana a dělají to se zahradním trpaslíkem. Prosím, nemlať mě, ale musím se zeptat, co to má společného s telefonem? Ty šílená čubko! Překlad: Zikato Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (51)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Haha, po 6 letech mě to stále baví, jako by to bylo včera :D :D "Ty šílená čubko" a ksichty Beyoncé, k nezaplacení :D :D

30

Odpovědět

Na Jay-Zeho může omylem spadnout piáno XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

200

Odpovědět

You crazy bitch! :D Nejlepší.. :D

200

Odpovědět

ta jeptiška je už ve třetím klipu ...

190

Odpovědět

je to užasný video i text :-) a jak bleje ta kačenka to mě nej pobavilo :-))

190

Odpovědět

oprav prosím psa na kačenku ;-)

řikaj tam Cute DUCK a ne cute DOG

180

Odpovědět

Přijde mi, že té parodii chyběla jediná dobrá věc z originálního klipu - Pussy Wagon (myslím, že ho do češtiny překládali jako Kundolap nebo co) :)

180

Odpovědět

Jak muzou udelat parodii na parodii?

183

Odpovědět

Good nejlepší:D Lepší něž originál miluju to video a nesnášim Lady gagu:D

180

Odpovědět

RiTchie: Mně se třeba vůbec nelíbila.

180

Odpovědět


Odpovědět

Jakože Lady gaga nemusim a nikdy předtím jsem neměla potřebu jít na YT a vyhledat její klip, tak tahle parodie mě k tomu donutila :D Skvělý!

180

Odpovědět

100x lepší než originál...

181

Odpovědět

Už jsem to viděl na YT a moc jsem nerozumněl, takže mě to tady pobavilo.. nakonci bylo stejně nejlepší co jí řekla ta Beyoncé :-D

180

Odpovědět

Punkerkááá(či jak to je): Nevim proč ti vadí lady gaga ale budiž xD

180

Další