Justin Bieber - One Less Lonely Girl parodie

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:527
Počet zobrazení:8 931

Další výborné video z dílny The Key of Awesome. Také vám na Justinovi vadí, že tak malý kluk ani neví, o čem zpívá? Tak přesně to tahle píseň paroduje. V budoucnu bych rád přidal i jejich druhou bieberovskou parodii. Pro ty se silným žaludkem je originální video zde

Přepis titulků

Tak jo, jdeme na to. - Jsem rozkošný. - Takový miláček. Jsem senzace náctiletých. Lidi si myslí, že je roztomilé, když jsem v situacích dospělých. Chci si s tebou zatancovat. Víš, že si s tebou nezahrávám. Někdo pro mě napsal tuhle píseň, takže si nejsem jistý, co to říkám. Viděl jsem spoustu různých holek a viděl jsem jejich druhé mety.

Ale ty nejsi jako ty holky, nemáš beďary ani rovnátka. Jsem tak rád, že jsme tu jen ty a já a jsme úplně sami. Až na mého tátu, který je támhle, protože nám dělá křena. Nebudu na tebe tlačit, protože jsem ochotný počkat. A nebudu se ti snažit osahávat dudy na prvním rande.

Vezmu tě k Chuck E. Cheese a pak na film od Pixaru. A pak mi možná později ukážeš dudy. [Mám tvůj aspirin, najdi mě!!] Nula krát jedna se rovná nic. [Přihořívá!!] Ty plus já se rovná zábava. Koťátka a šťeňátka a buclaté tvářičky. [Mrzne] Už tě ta moje roztomilost dostává? [V jednom ohni] - Jsem rozkošný.

- Tak zatraceně roztomilý. Nemůžeš odolat mým návrhům. Mám účes jako Carol Bradyová a znám všechny Usherovy tance. Pojďme do tátova auta. A zamlžíme okna. Vážně doufám, že to znělo hustě, protože nevím, co to znamená. Většina ostatních kluků si s tebou bude zahrávat. Já ti dnes ve škole udělal tenhle náhrdelník z makarónů. Vím, jak tě uspokojit, protože umím dobře dělat sex.

Dozvěděl jsem se o tom z Playboye, který jsem našel v lese. Odmocnina z šestnácti stovek je čtyřicet. Nechceš být moje roštěnka? Když jsem tě poprvé spatřil, byl jsem ohromen. Dnes se s tebou pomiluji, pokud nedostanu zaracha. Rozhodně máš zaracha. - Jsem rozkošný. - Je to až nechutné. Přestaň zpívat tu písničku.

Můj syn zpívá jako malá holka. Nevím, kde jsem udělal chybu. Chci na tobě spát. To nedává smysl a zní to úchylně. Páni, už je skoro devět a jsem docela ospalý. Překlad: Zikato Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (85)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No tyvole za moc to teda nestálo :)

188

Odpovědět

mě se teda vůbec nelíbí a to jsem holka,mám ráda spí rock atd

191

Odpovědět

To si nemoh říct, že v tom odkazu pro silný žaludky je original Bieber? :D :D :D My ustřelila hlava!!! :D

1810

Odpovědět

ticho chlap Mark sa vyjadril, ale ma to taký menší háčik - Mark nema medzi nohami špekáčik..:D......to bola len taka kreatívna chvílka, tým som chel povedat ze Mark je nejaké 14 ročné dievča ktoré toho údajne o hudbe v USA vie strasne veľa pretoze tam 16 rokov žilo...:D:P

186

Odpovědět

Mark: 16tiletý? ses trošku spletl, mám pocit že tak 13 a dolů XD

190

Odpovědět

A z toho co jsem četl holky se hodně snaží bránit tuto ''Mužatku'' na tom něco bude že???
viz příspěvek od Marka

190

Odpovědět

To by mě zajímalo co se stane když by se Biebrovi pustila nějaká power metalová nakládačka (takový zhýčkaný hlupák by se asi po**al)

190

Odpovědět

Jinak to celý o hudebním průmyslu je tady na stránkách stačí se kouknout vy hlavy a pak teprv pochopíte o čem hudba s USA je!!!A nejde o všechnu a
nejen s usa!

190

Odpovědět

Klarnikas ------ Nikdo ani tvůrci neřikaj že nesnášej Biebra akorát ukazujou pravou tvař toho vseho...je to umělá popstár jako myley syrus lady gaga katy pery a many many others....člověk co během chvile vystrelí na vrchol žebříčku a přitom nehne ani prstem :-D Text mu napisou hlas mu upravej media reklamu zajistej a je tady koktejl na hvězdu...musim se smát když jsem vyděl Biebra klip nebo cetl preklad jeho textu :-D i já jsem lepší textař..pár krátkych slok o h**ně a refrem to samy akorat tam je jen pár slov který se opakujou :D a oni to žerou hlavně 16ti letý holky který nevěděj co na sebe dřív napatlat je to jak tady v čr tak v usa tak snad kdekoliv na světě.To co dělá on to není umění je to jen umělý!!!Mainstream je celý podvod!!!Je to jen o průmyslu a o tom jak nejvíc vydělat vážim si lidí jako jsou Key of Awesome jelikož málokdo ukáže přesně to jak to je!!!

202

Odpovědět

Theor : v tom klipu mu bylo 12 ale tet už je mu 17 a něco

190

Odpovědět

Bylo mu 14, debile!!

00

Odpovědět

i lowe you justin ::::: je no =))))

195

Odpovědět

VYBORNY a fakt trefny, jak si snim ,jelikoz je jeste malej,delaj tak nak co chtej, musi zpivat co mu reknou a kde mu reknou a vyrobky s jeho jmenem taky jaky si sefove reknou, no sem zvedav az bude dospelej jak a o cem bude zpivat , jestli bude teda pokracovat precijenm rozhodovat se bude moct az od jednadvaceti.

184

Odpovědět

♥♥♥!! ale ten je sladkeej! muuucq! :*

198

Odpovědět

nejvíc mě dostalo : to nedává smysl a zní to úchylně XD

180

Odpovědět

My son*

183

Další