Bieberova horečka

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:854
Počet zobrazení:12 302

Jednu parodii na píseň Baby už máme tady, tady nebo dokonce tady, ale tohle je další z parodií skupiny The Key of Awesome, o kterou jste zde žádali. Eminem je další na řadě. Poznámka: Můžete si všimnout, že The Key of Awesome vždycky řeknou nadávku a až po ní dají pípnutí. Je to takový malý vtípek, který dali do více videí. České titulky:   Anglické titulky:

Přepis titulků

Hej, to jsem zase já. Jsem všude a pořád si frčím s vlasama jak lesba. Vidíš mě v telce, vidíš mě na mobilu. Prohlašuji tento svět za Bieberovu zónu. Jsem tvořen dortíčky, zmrzlinou a kytičkami.

Mladé dívky jsou bezmocné vůči mým temným silám. Nemůžou přestat křičet. Neví proč si načůrají do kalhot, pak spadnou a brečí. Všechny ty roštěnky mají Bieberovu, Bieberovu horečku.

Milují mě jako mámy milují Dereka Jetera. Kvůli mně slintají jako zlatí retrívři. Všechny se mi klaní, protože jsem jejich vůdce. Začíná to řvaním a omgováním, následující plakáním a spoustou tweetování. Jakmile jsou nakaženy, jsou šílené.

Jediným lékem je zneškodnění mozku. Nesnáším tyhle popové srance. Já mám rád rock! Je horší než Backstreet Brothers na Blocku. Není tak hroznej. Mohlo by být hůř. Myslím, že ho miluju.

Hej, já ho viděl první! Pokud má vaše dcera Bieberovu, Bieberovu horečku, usekněte jí hlavu sekáčkem na maso. Mohou se Bieberovou horečkou nakazit i dospělí? Ano, ale hlavně svobodné mámy a suplující učitelky. Weezy F. Baby a víš, že jsem placenej. Nechci pít žádnou Bieberovu limču. Upíjím sirup a dávám si mařku.

Jsem příliš gangsta na Justina Biebera. Vážně nechci udělat duet. Tenhle malej zkuvysyn* zkazí můj rap. Každej raper musí udělat písňičku s tímhle krasavcem. Je to hip hopová verze prospěšnejch prací. Nejsem na prodej, protože jsem malej Wheezy. Ale točí se mi hlava a je mi docela blbě. Chci tě nosit na ramenech.

a vytetovat si tvoje jméno na ramena. Můžeš bejt můj malej bělošskej bratr. Když půjdem do kina, tak musíme vzít Ushera? Mám bokovku, ale chci ji opustit, protože mám těžkej případ Bieberovy horečky. Bieberova, Bieberova horečka. Teď má celá planeta Bieberovu horečku. Ulice zrudnou krví nevěřících!

Proti Bieberově horečce není obrany. Bieberovy, Bieberovy, Bieberovy žebírka. Mňamy. Překlad: Zikato Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (124)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

se tam tváří jak retard :DDD

230

Odpovědět

hej bieber je francouzka :D na začátku mi to furt ukazuje (jak tam zpívá) "jak okouzlit francouzku"

212

Odpovědět

já mam horečku ale né biebra ale horečku toho kluka

1812

Odpovědět

menuje se jan jurczowsky

196

Odpovědět

no holka to není má sice blond vlasy to je pravda ale je to kluk protože i na youtube.cz máš některý videa od key of awesome a tam je i jako normálně bez paruky ... =DDDDDD

190

Odpovědět

Bohy: holka to není, jméno holčičí není a jestli mate hlas tak ten neni jeho :)

200

Odpovědět

když ten doktor zpíval POKUD MÁ VAŠE DCERA BIEBEROVU BIBEROVU HOREČKU tak je vidět že tu krev na tváři už má :D

191

Odpovědět

xDxDxDxD tak na to seru xDxDxDxD

190

Odpovědět

Dorothy: Když se podíváš pořádně, tak to je holka :-) V pár záběrech jí vykouknou vlasy z paruky, blondýna jak z londýna :-)

193

Odpovědět

Ulice zrudnou krví nevěřících... A do p****e xDDD

200

Odpovědět

Zant: Možná proto, že ten jeho hlas nazpívala žena;-)
Jinak geniální text!A dostávají mě grimasy toho kluka!:D

190

Odpovědět

Já nevím proč, ale ten "herec" v tomhle klipu mi připadá jako holka. Kdoví proč :D

190

Odpovědět

JB-Jeblej Buzík!!

201

Odpovědět

Já mám velmi vážný případ Bieber fever :D Musím se někam schovat! :D

192

Odpovědět

a porad si frcim z vlasmi jak lesba :D

191

Další