Putin, putout

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 380
Počet zobrazení:31 413

Nevážný videoklip na vážné téma, aneb proč si někdy neudělat srandu ze slavných lidí? Užijte si ho. :-)

Přepis titulků

Takže fajn. Já tady vedu tuto nemožnou show. Myslíš si, že neumím anglicky? Kdepak, umím všechno na světě. Vím, že po 3. světové válce nikdo z vás neprahne, proto ať se mi ti cucáci, Evropská unie a USA, nepletou do cesty. Oooh! Yes, I Ken, protože jsem prezident a mám dokonalý plán, jak udělat z mé matičky Rusi znovu špicu mezi zeměmi. A umím, mimochodem, dát lepší šlupku než Jackie Chan.

Jsem gentleman. Chceš mír nebo se chceš bít? Víš přece, že plyn je můj, takže si nehraj s ohněm. Chceš můj plyn? Polib mi ji! Neruš mě, když hraju šachy, nebo to slízneš jako Pussy Riot. Putin, putout, putin, putout. Putin, putout, putout, putin, putout, putin, putin, putout. Putin, putout, putin, putout.

Putin, putout, putout, putin, putout, putin, putin, putout. Putin, putout. Hej! Putin, putout. Hej! Putin, putout, putout, putin, putout, putin, putin, putout. Putin, putout. Hej! Putin, putout. Stát v cestě Putinovi ... Hej! Hej! ... je hřích! Je fajné být prezidentem největší země na světě.

Můžeš si poručit zimní olympiádu i ve 40 °C vedru. A mimochodem, Eurovision je fakt trapárna! Jen mi, prosím, neberte můj fotbalový mistrák v roce 2018. Zpíval jsem pro charitu. Lala. A střílel jsem tygry jako na běžícím pásu. Beng, beng. Se svou impozantní armádou jdu terorismu po krku. Jsem dobrák od kosti, tak proč nemůžu dostat Nobelovu cenu za mír? Chceš mír nebo se chceš bít?

Víš přece, že plyn je můj, takže nepíchej do vosího hnízda. Chceš můj plyn? Tak mi ji polib! A pokud jsi úchyl, tak mi můžeš vykouřit mou kládu. Putin, putout, putin, putout. Putin, putout, putout, putin, putout, putin, putin, putout. Putin, putout, putin, putout. Putin, putout, putout, putin, putout, putin, putin, putout. Putin, putout.

Hej! Putin, putout. Hej! Putin, putout, putout, putin, putout, putin, putin, putout. Putin, putout. Hej! Putin, putout. Stát v cestě Putinovi ... hej, hej! ... je hřích! Ne, nezastavím se, dokud nevyhraju! Putout, putout, putin, putout, putin, putin. Putin, putout, putin, putout.

Hej! Putin! Přeložila: Margharit www.videačesky.cz

Komentáře (94)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle vyzrálo jak víno

30

Odpovědět

Prý ruská propaganda :D jenom co zapneš televizi už ti vymejvaj mozek a to rozhodně nejsou rusáci ale přeci naši ZACHRÁNCI a správní DEMOKRATÉ američani :) dnes žijem v moderním otroctví kde je všechno nastaveno tak aby se "systém" sám zachoval. Proto bude pod tímto komentářem spoustu blbejch keců :)
A teď k podstatě věci: Všem radím odejděte co nejdříve z Evropy!!! Já vím jeto brutalní řešení ale kdyby jste se měli rozhodnout mezi životem a smrtí určitě zvolíte správně. A hlavně co je důležité, v Rusku není vůbec špatně jak se nám televizi říká, je tady skvěle můžu chodit večer kde chci a NIKDO me neohrozuje

2760

Odpovědět

Proruskej TROLL. Odstěhuj se blbečku, když je tam tak krásně..

137

Odpovědět

Ty jsi kretén čechorusáku. Takový zmetky tady fakt nepotřebujeme.

01

Odpovědět

+Reacherkto je to "my"?

10

Odpovědět


Odpovědět

Jak Putin vyměnil vlajku na Měsíci..:D

341

Odpovědět

Riadny náklad :D a celkom presný

141

Odpovědět

A kolik z vás si všimlo, že jedna z baletek je chlap?

155

Odpovědět

co se týče baletek, všímal jsem si jen té blondýnky :)

451

Odpovědět

Keby to bolo smiešne. Ale úpadok tohoto serveru a nárast ruskej propagandy na ňom je k plaču.

10160

Odpovědět

Vážně si myslíš, že tohle je ruská propaganda?? :D :D

2180

Odpovědět

+ThrayldNo samozřejmě, každé video, které se týká Ruska, je přece jasná a brutální ruská propaganda.

650

Odpovědět

Naprosto dokonalé, co do debaty tak se přikláním k tomu, že s tím pieace of me se jedná o dvojsmysl, stejně jako s gas a gues kde je to rozdělený do dvou veršů. A pro Jericho provedení je naopak perfektní, že něco nezní jako písnička z E2 neznamená, že je to špatně udělené, jenom to má formu adekvátní ke stylu a obsahu.

130

Odpovědět

*piece

20

Odpovědět

Peace of me... kus ze mně. a navíc je v baleťáckých kalhotech s vystalnym dickem.

79

Odpovědět

Na internetu jsem našla, že "to have a piece of someone" ve smyslu, když se někdo ptá "Do you want a piece of me?", znamená výzvu k boji. Ale možná jsou obě možnosti správné, možná je to dvojsmysl. :)

281

Odpovědět

+MargharitŘekl bych, že tady je to spíš:
"you want to piss of me?"

524

Odpovědět

je to PIECE OF ME ...

82

Odpovědět

Se nedá poslouchat déle, než pár vteřin. Hrozné provedení.

693

Odpovědět

Trápne, to už je lepšie aj college humour s kim čong unom

986

Odpovědět

to je tak boží!! :D:D:D:D

313

Odpovědět

"chceš muj plyn? Polib mi ji" tak všelijak napísané :)

163

Odpovědět

Dvojník vypadaljinak,výslovnost taky, vtipné to nebylo, alei tak to nebylo ažtak hrozné... #GottalovePutin!

358

Odpovědět

Jsem jediný koho trápí, že nemá rozepnutý spodní knoflík od saka? :D

573

Odpovědět

Tuhle p******u jsem nikdy nepochopil... proč tam teda potom je?? Navíc to rozepnutý vypadá daleko hůř...

1441

Odpovědět

+JménoPokud si chce nekdo rozepnout sako, tak ten spodní může být rozepnutý, nebo i 2 spodní. Jen ten vrchní musí být vždy zapnutý. Jinak je normální mít všechny zapnuté. Tak to je.

1025

Odpovědět

+JménoTen druhý je tam proto, aby to vypadalo symetricky, s jedním by to vypadalo blbě.

103

Odpovědět

+Jménoto je ako rozčuľovať sa, prečo je ohnutý golier na košeli? načo tam potom je?
to isté drtiče mrazu a.k.a spoďáre resp. rifle .. načo sú tam tie otvory na močenie? 90% ľudí ich nepoužíva a buď sťahuje gate, alebo rozopína aj gombík na rifliach

62

Odpovědět

+JménoČesko je prostě stát buranů.. :D Podívejte se na jakýkoliv film či seriál z Ameriky nebo od jinud popřípadě předávání cen atd.. Nikdo si tam spodní knoflík nezapne.. A proč? Protože se prostě nezapíná... Každej kluk si může oblíkat oblek jak chce, ale jenom muž si ho oblékne správně.. ;)

88


Odpovědět

+JménoVíš proč? Přesně si to už nepamatuju, je to dlouho, co jsem to četl.. Jedná se o zvyk, když chlap nosil kord (v též dobách), abys se lépe vytahoval a byl přístupnější, kdyby měl ono sako zapnuté až dolů, měl by na kord špatný přístup... v této návaznosti vzniklo i to, že už se spodní nikdy nezapínal.... a tak to zůstalo :-)

70

Odpovědět

+JménoJednoduše - aby jsi mohl tasit!

120

Odpovědět

Co jsem tak pochytil já, tak je to z jiného důvodu. Prý to vzniklo v Anglii za vlády Eduarda VII. A to proto, že byl tak tlustý a poslední knoflíky nezapnul. Jeho poddaní si je poté rozepínali taky, aby jej neurazili. A jelikož v té době byla Anglie velmoc, velmi rychle se tento zvyk rozšířil. Takhle jsem se to dozvěděl já :)

83
Další