Kesha - Tik Tok parodie

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 062
Počet zobrazení:15 068

Zdravím místní návštěvníky a jakožto svůj první příspěvek do místní databáze videí přidávám na YouTube proslavenou parodii od bandy The Key of Awesome, která si vzala na paškál zpěvačku Keshu a její hitovou píseň Tik Tok. Jakožto zdější nový redaktor/překladatel se budu podílet zejména na překládání parodií a podobných srandiček, nicméně problém mi nedělají ani rozhovory či instruktážní videa a prakticky cokoli, kde se v nějaké formě vyskytne jazyk anglický :)

Přepis titulků

- Vzbudila jsem se zelenější než Shrek.- Kde je ten osel? Ze spaní ve vaně mě bolí za krkem. Než odejdu vyzvracím tequilu a třpytky. Asi strávím každé rános vlasy ve sračkách. Mám zvratky ve vlasech,ale je mi tak špatně, že mě to ani netrápí. A teď padám ze schodů. Zvednu se z podlahy a jsem skoro u dveří, ale rodinka si na mě počkala!

A sakra! Znovu ne!To je od vás podraz. V klidu, jsem v pořádku,můžu toho kdykoli nechat! Lžeš! Nepokusíš se!Máma kvůli tobě brečí, dívej! Odcházím, to je buzerace! Měla jsem jenom pár pivek. Neodcházej, máme tě rádi,dokonce i Dr. Drew! Tohle musí skončit.

Asi budu znovu zvracet! Rozhodla jsem se zůstat, ale pořád se mi točí hlava. A rodinka začíná mluvit o svých pocitech... Je mi smutno, když tě vidím,jak si čistíš zuby alkoholem a taky sis půjčila moje zlaté koloa nikdy jsi ho nevrátila. Přestaň ukazovat svůj zadek! Holky se kvůli tobě chovají jak šlapky! A začíná ti taky růst pivní mozol!

Pivní mozol! Tohle chování nikam nevede. P. Diddy není tvůj kamarád. Skončíš jako Lindsay Lohan, koukej! To je v háji!Cítím se jako v pasti! Chceme jenom tvoje staré já. Trhněte si, doktore Drew,i s vaší stupidní kamerou. Nemusíš křičet,jenom se ti snažíme pomoct! Tak jo, to by stačilo.Tohle je jenom video.

Nepiju ani nemočím do umyvadla,jenom chci, aby si to fanoušci mysleli. Všechno je to hranéa mám to dokonce i ve smlouvě! KESHA SE MUSÍ NEUSTÁLE CHOVAT JAKO OŽŘALÁ DĚVKA!!!!! Překlad: Prestonwww.videacesky.cz KONEC

Komentáře (58)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

První video co jsem tu viděl. Už sem chodím 8 let... wow

20

Odpovědět

Měla by to být Andrea Feczko, aspoň si je celkem podobná.
http://andreafeczko.com/photos/

00

Odpovědět

Mně se hrozně líbí celé to video, ale ta sekce..
"It's cool, i'm fine, i can stop it anytime" - To je skvělé..

30

Odpovědět

Tak takhle parodie se skutečně povedla =DDDD

250

Odpovědět

Krásná slečna :P

271

Odpovědět

odchadzim to je buzerace.
Key of awesome ma vzdicky niako pobavia

200

Odpovědět

a co ten konec to uz se nepreklada? :D

190

Odpovědět

Tak s tím vocasem to je pravda, ale buďme diskretní. Každej nemusí vědět, že bysme jí ŠUKALY.

201

Odpovědět

No ta holka je fakt kus...a má talent, pouštím si to už nějakou chvíli a pořád mi stojí vocas.

2010

Odpovědět

Äsi tak no líbala se s Jackem omg :D

190

Odpovědět

GoPkJu ty mas dost :-D

190

Odpovědět

ja tam nemam titulky

181

Odpovědět

Super parodie :)

180

Odpovědět

hele mozna to tu uz nekdo rikal ale neznamana brash your theets whit jack(jak to cetl ten malej kluk u zakroku) ze se libala s Jackem?

180

Odpovědět

Google - brash - drzý.. To asi ne
Brush - čistit(asi)/kartáčovat etc..
your theet - (je to theet, v Angličtině se tuším nepoužívá theets jako množné, jak u vlasů - hairs to není asi, ale hair (jestli kecam, pardon) tj. tvé zuby
with Jack - s Jackem, ale jak někteří vědí, Jack je alkohol. (třeba tady http://www.jackdaniels.com/images/products/all-shadow.png )
Prostě se nemohla líbat s Jackem, když tam je, že si čistila zuby..

PS: Na Videacesky.cz v nějaké databázi/jen v PHP nepřepsali něco? Skoro u všech videí je 18 like u komentářů..

00

Odpovědět

jsou tu fajn písničky ale tadyta je fajn

182

Další