Pitbull - Give Me Everything parodie

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:708
Počet zobrazení:9 723

The Key of Awesome je skupina z YouTube, která pravidelně paroduje nejznámější mainstreamové videoklipy, a to po kompletní audiovizuální stránce. Několik jejich parodií jste u nás již vidět mohli, avšak za tu dobu vznikla spousta nových a mým cílem bude vám většinu z nich postupem času představit. Dnes vás čeká letní hit Give Me Everything od komerčního rapera Pitbulla a R&B zpěváka s přezdívkou Ne-Yo. Stejně jako u všech ostatních parodií doporučuji nejprve zhlédnout originální klip, spousta narážek se od něj totiž odvíjí. Navíc tu pro vás máme malý pokus. Už kdysi jsme tu zveřejnili jedno video s duálními titulky - v češtině a v angličtině, ale stěžovali jste si na to, že je nepraktické mít kvůli tomu dvě videa pod sebou. Nyní jsme objevili možnost, jak přepínat mezi českými a anglickými titulky přímo ve videu. Stačí, když po spuštění kliknete na ikonu "CC" vpravo nahoře a vyberete si, které titulky chcete zobrazit. Poté mezi nimi můžete přepínat i v průběhu videa, aniž by bylo potřeba celé video znovu načítat. U dalších videí se vám na začátku automaticky načtou titulky, které jste měli aktivovány posledně. V anketě pod videem hlasujte, jestli byste měli o duální titulky zájem, a pokud bude hlasování jednoznačně pro, zkusili bychom pravidelně jednou týdně přidávat videa s duálními titulky, abyste se zároveň mohli zábavnou formou učit anglicky. Co vy na to? [poll id="10"]

Přepis titulků

Já že nedřu? No jasně, vyblejskněte si to Polaroidem. Vezměte ho a zamávejte s ním. Cože? On už se nevyrábí? Tak zkuste Preparation H na hemeroidy. A hned mám meloun v kapse. Moje šeková knížka je jak na steroidech. Pitbull, Nayer, Ne-Yo, J-Lo, Dave Matthews, Regis, druhej Neo, Gandalf, Waldo, Josh Groban, Ron Weasley, Lassie. To byste neuhodli.

Zrovna jsme si to rozdali ve výtahu. Ušlo to, pozdějc ti brnknu. Do háje, jsme tu uvězněný! Je možný, že si tady pobudem až do zejtřka! Bože, dusím se! Radši tiše šeptám, protože neumím zpívat. Neviděls Ne-Ya? Nemyslím tohohle. Psal mi, ať sem za ním přijdu, že má u sebe moje kalhotky. Beztak jsem pro něj jen atrakce.

Zavolej hasiče a řekni jim: "Hej! Jsme uvězněný ve výtahu a máme vybitý mobily." Určitě se mi musí mstít moje stará. Zkus mi pomoct roztáhnout ty dveře. Neříkej mi, že sis právě prdla. Uvedu to pravou míru. Všem jsem poslal pozvánku a odepsali, že přijdou. Ale dneska večer to vypadá, že na to všichni zapomněli. Nechápu, jak se na mě mohli vybodnout.

Budu potřebovat Davida Blainea a hokus pokus. Blbá porucha pozornosti, dám jim na to prášky. Radši budu drsně sedět na gauči. Počkat, psal jsem jim červen, nebo červenec? Já se z toho snad zblázním. Ani Waldo nepřišel. Stejně jsem ho nikdy nenašel. Dalek! Omluvte mě... I když jsem tady sám, budu trénovat svoje pohyby. James Bond, Sherlock Holmes a Šťouchanec do oka!

Rána do neviditelnýho chlápka, Vytas kolty a Vážka. Mrkněte na fotku ze sedmý třídy. Panenka. Lassie, tys přišla! Co povídáš, holka? Ne-Yo že je zaseklej ve výtahu? Ale vždyť stojí tamhle. Aha, ty myslíš toho druhýho. Sakra, ty jseš ale inspirativní pes. Co jseš za plemeno? To jsem si myslel. Kolie. No konečně!

Tvrdnu tady už od pěti! Musel jsem sežrat tuhle holku, abych vůbec přežil. Vůbec jsem si neuvědomil, že tímhle červeným tlačítkem se daj otevřít dveře. Já se snad picnu! Překlad: bakeLit www.videacesky.cz

Komentáře (47)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opět funkční, i když jen s českými titulky.

01

Odpovědět

podla mna spolu s not afraid najlepsie video od The Key of Aweaome :)

220

Odpovědět

Lepší jak originál :D

220

Odpovědět

U duálních titulků (nebo jak se tomu říká) jako jsou v tomhle videu se mi zobrazuje jen první řádek textu, takže vidím jen asi polovinu celého textu, což je dost nanic, navíc to zbytečně kazí celé video - takže buď s tím něco udělejte, nebo dávejte dvě videa jako předtím. Jinak chválím nápad učit se takhle anglicky, lepší metodu jsem snad ani neviděl.

Co se týče Awersomů, tak překládat, překládat, a překládat! Jsou úžasní, a pokud si někdo myslí opak, tak aď se na ně nedívá, takať radši mlčí.

180

Odpovědět

Doctor Who!

220

Odpovědět

Tak tohle je prostě něco:D Lepší parodii jsem ještě na nic neviděl/neslyšel:D Víc překladů od Key of Awersome jsou úžasní :)

200

Odpovědět

Paráda, za mě 10 / 10. Jedna z nejpovedenějších věcí od Key of Awesome :)

190

Odpovědět

tak tohle bylo dokonalý :D a ten hlas černocha byl super

190

Odpovědět

zdarec nevíte někdo kde bych to mohl stahnout.??

190

Odpovědět

To je nejvíc drsná parodie :D lepší než originál :D nejlepší je pasáž jak zpívá "Call the fire department tell´em, hey,... eště jak se při tom rozjede ta hudba xD

190

Odpovědět

To je nejlepší parodie. =D Nejlepší je: Pomoz mi roztáhnout ty dveře! Neříkej mi, že sis teď prdla! a nebo: Jen tiše zpívám, protože neumím zpívat! =D =D Prostě nej, ještě něco od nich. ;)

190

Odpovědět

Awesome btw proč tam musí mít vždy tak sexy baby.

180

Odpovědět

ta kozatá byla dobrá :)

180

Odpovědět

vic Key of Awesome

180

Odpovědět

Lepší než originál :-D

180

Další