Somebody That I Used to Know parodie

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 477
Počet zobrazení:19 151

Video, ve kterém kapela Walk Off The Earth zahrála společně na kytaru cover verzi písně od hudebníka Gotyeho, oblétla celý svět a i na našem webu si vysloužila pořádně vysoké hodnocení a řadu nadšených komentářů. Klip neminul ani známou parodickou skupinu The Key Of Awesome, která natočila svou verzi, a musím uznat, že ač mi normálně jejich parodie nepřijdou moc zábavné, tahle se podle mě moc povedla. Posuďte sami...

Poznámka: Tři titulky, které následují po zmínění Petera Gabriela, obsahují názvy nebo úryvky z jeho písní.

 

Přepis titulků

Čas od času si rádi společně zabrnkáme na jednu kytaru. A to se hodí, protože jich víc ani nemáme. Tony prodal všechny naše ostatní nástroje, aby mohl splatit dluh gangsterům, ale stejně jim pořád visí. A jestli si pro něj přijdou, rozřežou ho na kousíčky. Tony je závislý na široké škále narkotik. Prý díky nim lépe skládá, ale my děláme jen cover verze. Nevím, proč si ho tu pořád držíme.

Možná proto, že nás vozí dodávkou. My ostatní zvládáme řídit jen automat. Tahle kytara bývala jenom má. Teď do ní Dave buší, jako by byl zas*anej Tito Puente. Jsme smutní, protože umíráme hlady. Dnes si k večeři rozdělíme čokoládovou tyčinku. Jsme nejchudší kapela na světě. Hrajeme si na táborníky, ale jsme prachsprostý bezďáci.

Nepatří mi ani můj vlastní hlas. Museli jsme si ho vypůjčit od Petera Gabriela. Copak nevíte, že musíte šokovat opici? - Vyškrábat se na vrchol Solsbury Hill? - Perlíkem! Táhne mi na nohy, protože Tony střelil mý boty. Myslím, že bychom neměli házet vinu jen na Tonyho. Tony není jediný neřád v téhle kapele. Nechci nikoho jmenovat, ale Derek, Timothy i Dave, všichni tři mě naháněli.

Dneska ráno jsem blinkala a čekám malého kapelníka. O tom jsi mohla něco říct. Teď ho nebudeme moct ani poslat do školky. Kam se nám vypařil Tony? Přece dobře víte, že nemá zůstávat o samotě. A teď čapnul naši kameru. Jestli ji střelí, budeme oficiálně na nule.

Tony dokáže zničit cokoliv. Ale nikdo z nás neumí udělat to jeho břinknutí. - Břinknutí. - Potřebujem Tonyho! - Na břinknutí. - Sežeňte někdo Tonyho! - On dělá břinknutí. - A pošlete nám prachy! - Na břinknutí. - Je mi nějak nevolno. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (47)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Konečně, díky! :D

10

Odpovědět

:D tak toto ma dostalo chudak tony

260

Odpovědět

skvele, ale na original to nema, z toho mi jde mraz po zadech:)

2240

Odpovědět

Ach jo koukám na to snad po desátý. A pořád si říkám pošleme jim nějaký many a boty.

271

Odpovědět

Lepšie ako originál :D

269

Odpovědět

Somebody get Tony! :D To je děs, musim si to pouštět pořád dokola :D

271

Odpovědět

nuda

1993

Odpovědět

:D Moc se mi líbí originální cover a tohle mě rozsekalo. Parádní nápad a super provedení :D :D

211

Odpovědět

merhy: jestli to nebude tím že parodie je zesměšnování, je to super a myslím že to určitě pobavilo i všechny z kapely WotE

190

Odpovědět

Rudo: To ti nestačí cover od Walk off the Earth ?? Je to úplně to samé akorát to zpívá někod jiný....

181

Odpovědět

*Připadá mi to jako závist to zesměšňování původního coveru.

1954

Odpovědět

No nevím...Tohle mi už připadá trapný.Tyhle typy parodií nemám rád.Někdo udělá super věc a oni na to udělají parodii...Připadá mi to jako zesměšňování původního coveru.Můj názor,i když píseň změnili,tak to na mém názoru nic nemění.

2052

Odpovědět

Originál je skvělej a tahle parodie je taky super! :)

182

Odpovědět

este by to chcelo prelozit original od gotyeho

1812

Odpovědět

Oni mají stejně nejlepší parodie ! Tohle video je skvělý , takže 10/ 10

183

Další