Předabovaná Rebecca Black

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 612
Počet zobrazení:16 805

Rebbeca Black je další klon 13letých zpívajících sterilních loutek, něco jako Justin Bieber v sukni. Internet zasáhla svojí novou písní Friday (Pátek) a zástupy dětských fanoušků se jenom hrnou. Na YouTube se okamžitě doslova vyrojily více či méně podařené parodie a já vám přináším jednu, ze které jsem měl vážně dost. DOPORUČUJU SE NA VIDEO PODRUHÉ PODÍVAT BEZ RUŠIVÝCH TITULKŮ. Je pátek, pátek... tralala... už se těším na víkend. Originál:

Přepis titulků

7 hodin a já vstávám. Musím být svěží, tak jdu dolů. Dám si misku cereálií, pozoruju, jak čas letí, tik ťak a všichni chvátají. Musím rychle na autobusovou zastávku, musím chytnout autobus. Vidím svý kámoše! - Zdar, Rebecco.

- Kam si sednout? Dopředu? - Dozadu? - Kurva, pojď sem! Nemůžu se rozhodnout, jaké místo si mám... VYBRAT! - Je pátek, pátek... - Tohle je fakt žůžo! - Všichni se už těší na víkend. - Moje ruka je delfín! - Pátek, pátek... - Je mi 13 a řídím! Všichni se už těší na víkend. - Pařba, pařba!

- Jó! - Sranda, sranda, SRANDA! - Všichni se už těší na víkend. Nenechávejte 13leté děti řídit... nebo zpívat. překlad: Ajvngou www.videacesky.cz

Komentáře (216)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Druhé video mi nejde přehrát.

10

Odpovědět

Díky bohu za to

220

Odpovědět

Já to ale fakt nechápu. Jí bylo vážně 13, nebo čerstvě 14 v době natočení klipu. Ostatním komparzistům je asi tak stejně. A jezděj tam v autě a zpívá o party. Chlastat se s mí v USA od 21 a pít alkohol od 18.
Kam to ten svět spěje? Namalovaná je jak dvacítka. 13tiletá holka by měla vypadat jako dítě a mít sebou plyšáka a ne se malovat. Já si ve 13ti ještě hrál s Legem a stěží sem věděl co je to party... A pátek pro mě znamenal jet na chalupu a kutit na zahradě a ne "party"...

381

Odpovědět

My hand is A DOOOLPHIIN!

280

Odpovědět

První video perfektní :D Druhé nefunguje.

220

Odpovědět

Opraveno.

191

Odpovědět

10/10 za to prvni video :D

200

Odpovědět

TOHLE MĚ DOSTALO NA ZEM XDDDDDDDDDD

191

Odpovědět

Po tomhle videu jsem se ještě hodinu dusila smíchy :D Tohle se povedlo x)

201

Odpovědět


Odpovědět

To je Brock's Dub, podívejte se na youtube.com i na další jeho videa.

190

Odpovědět

Tyhle parodie a videa kde lidi mluvěj takhle miluju :DD

190

Odpovědět


Odpovědět

xD Prostě nemužu xD

180

Odpovědět

EM4CZ "OFICIÁLNÍ ČESKÁ PARODIE" ja zomriem :D :D :D :D :D :D :D

190

Odpovědět

až na to že to bylo na oficiálním kanálu, takže už se jí to asi nelíbí :D

190

Odpovědět

Moje ruke je delfín! :D

190

Další