Děti reagují na Rebeccu BlackDěti reagují

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 065
Počet zobrazení:9 962

První díl dětských ohlasů na známá videa od vás nezískal nějaké extrémně vysoké hodnocení, ale i přesto byl dost sledovaný a mnozí z vás žadonili o překlad dalšího dílu. Jelikož má teď Mortal Kombat do konce července pauzu, rozhodl jsem se, že ho do té doby nahradíme právě seriálem Děti reagují na... V dnešním díle si poslechnete názory dětí na nechvalně proslulou zpěvačku Rebeccu Black. Její velký hit Friday (Pátek) si můžete i s parodií pustit zde, abyste byli v obraze, pokud jste náhodou ještě neměli tu čest. Ve videu se dozvíte, jestli jsou americké děti zaslepené, nebo to Rebecce vůbec nežerou. Přeji příjemnou zábavu. Jaký názor vás nejvíce zaujal a kdo je zatím vaším největším oblíbencem? :-)

Přepis titulků

Děti reagují na... virální videa! V dnešním díle: Rebecca Black! To ne! Musím vstát a jít dolů. Musím si dopřát misku. Musím si dát cereálie. Rozjet to vepředu, nebo si sedět vzadu.

- Musím si dobře rozmyslet... - To se mi líbí. Kam se posadím? Musím to poslouchat celý? Je pátek! Pátek! - Teď musím žít pátkem. - Je fakt hrozná. My, my, my tak nadšený! My tak nadšený!

Co jí je? Vždyť ani neumí pořádně anglicky. To je opravdová písnička? ...a pak přijde neděle. - Dávám si voraz na přední sedačce. - Co se to stalo? Pěkně si to šinu. Co se stalo? Tohle přece není teenager! Je pátek a začíná víkend.

Ježiši... Už jsem to viděla tolikrát. - Paříme, paříme. Jo! - Ne! Přijde mi, že ani nezpívá. Jen mluví s kolíčkem na nose. Hurá, je konec. Čas na otázky! - Co si o tom klipu myslíš? - Byl pěkně trapnej. To byla fakt hrůza.

Bylo to naprosto úděsné! Davové šílenství! Byla to sranda, protože to bylo hrozný. Co říkáš na text písně? Pochopil jsem, že byl asi pátek. Pátky mám sice ráda, ale... určitě bych o nich nenapsala písničku. Nikoho nezajímá, co děláte každý den v týdnu. - Tobě se písnička líbila?

- Jo. - Líbila. Moc se mi líbila, protože tam byla holka a bylo to jako prasátkový dortíček. To je zákusek s prasátkem navrchu. - Podle mě je dost špatná. - Příšerná. Smutný je, že to nemá na YouTube ani co dělat. Spousta lidí dává na YouTube hodně divná videa. - Která tě nutíme sledovat? - Jo. - Viděls to video už dřív?

- Ne! Tohle jsem nikdy vidět nechtěl! - Ne. - Ne, ale tu písničku slyšíme často ve škole. V pátek nám ji hrajou ve škole. Je Rebecca dobrá zpěvačka? Ne. Ani nevím, protože to bylo upravený přes program. Proslavila se tím, že je hrozná. A to prostě není fér.

Kdo chce vydělat peníze na něčem, co lidi nesnášej? Co říkáš na část, kde vyjmenovává dny? Tu jsem nepochopil. Přece vím, že... pátek je před sobotou... a sobota je před nedělí. To má bejt pro malý děcka? Připomnělo mi to jednu písničku ze školky... "Dneska je pondělí, teď je úterý..."

Rebecco Black... netušila jsem, jak jdou dny za sebou, ale teď už v tom mám jasno. Děkuju. Co ten chlap, který začal v půlce videa rapovat? - To jsem nepochopila. - Já jsem rádoby drsnej frajer. Černošskej raper a pak zpívající teenagerka? Podle mě se snažej udělat holčičí verzi Justina Biebera. Podle mě se chtěl jen předvést. Ví jeho mamka, že to dělá? Co říkáš na ty ošklivé věci, které o Rebecce všichni říkají?

Je to pravda. Vždyť mučí malý děti. Stačí poslouchat její příšernej čarodějnickej hlas. Ale může za to ona? Podle mě může za všechno. "Proč zabíjí Kaddáfí vlastní lidi?" "Aha, za to může Rebecca Black." Co kdybych ti řekl, že byla tahle píseň napsána, natočena a nahrána na YouTube firmou, která si za to naúčtovala od jejích rodičů tisíce dolarů pod slibem, že z toho bude boží video?

To by bylo zlý. Já bych je asi žaloval. Jde jim jen o prachy a to je zlý. To není správný. Akorát ji využívají. - Mění to tvůj názor na Rebeccu? - Jo, teď pro ni mám trochu pochopení. Je mi jí líto, protože musí zpívat písničku, která se nikomu nelíbí. Teď s ní trochu soucítím, protože ji všichni nesnáší kvůli té firmě.

Ona to nechtěla! Nechtěla vypadat jako kráva! Promiň, Rebecco. - Chtěla bys natočit podobný klip? - Ne, díky. - Ne. - Ne, prosím. - Jo... kdybych to nemusel platit. Nechci, aby mí rodiče utráceli tisíce dolarů za špatný video. Co kdyby přišli chlápci z té firmy a řekli: "Jakeu, nechceš natočit video?" Jaká kariéra ji podle tebe čeká? Jak to s ní teď bude? Lidi ji budou nenávidět a... asi z toho vyroste. Podle mě může být ještě známější, když napíše další špatný písničky.

Kdybych byla v její kůži, natočila bych video, ve kterém bych se lidem za to mučení omluvila. "Bože můj, moc se omlouvám. Kvůli téhle písničce se asi tisíce lidí pozvracely. Jsem děsná zpěvačka." - A tak dále... - Pak bys jí odpustila? Ne. - Díky za pozornost.

- Díky za pozornost. Doporučte mi, na co se mám podívat příště. Zkuste najít video, které jsme ještě neviděl. Pátek! Pátek! Teď musím žít pátkem. Čau! Díky. Díky. Mějte se a zase někdy na viděnou. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (161)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejlepší je Jake. Ty jeho komentáře jsou boží. :D

220

Odpovědět

"Proč zabíjí Kaddáfí vlastní lidi?" "Aha, za to může Rebecca Black!" William zabil! :D

270

Odpovědět

Jake je boží :D

210

Odpovědět

Jake!!!!

190

Odpovědět

A Morgan je taky chytrá :D

190

Odpovědět

William and Athena a možná Darius.. a Lia je klasická ehm ... :D

184

Odpovědět

Ten frajer v zelenym triku to nejvíc vystihl xD

180

Odpovědět

Proč zabíjí Kaddáfí vlastní lidi? Aha, za to může Rebecca Black :D:D:D To zabil stary (škoda že tam nikdy nebude klip od Rytmuse to by se podělali smíchy :D:D:D:D)

183

Odpovědět

mates: mas pravdu :D

184

Odpovědět

ta 14 je rozkosna :D

185

Odpovědět

no jo, dobře ji tam zdrbli

180

Odpovědět

Jak se jich tam pútali jaká bude její budoucnost a všichni že to bude blbý, tak to asi nedomysleli, kdyz ted byla v klipu Katy perry. A jinak se vsema souhlasim s tou Liou 14 a takhle...no..vyvinutá?? xD fakt by teda šla :D

184

Odpovědět

Yaay, it's over :D :D

180

Odpovědět

nemohli byste prosím přeložit tohle? :D http://www.youtube.com/watch?v=HxaH1kqhljA

180

Odpovědět

marhly svým pohledem vraždí

190

Další