Děti reagují na nejlepší žádost o ruku v dějináchDěti reagují

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:720
Počet zobrazení:7 975

Po delší době je zpátky pořad Děti reagují na... V dnešním díle se děti podívají na toto video (doporučuji nejdříve zhlédnout) a poté se s námi podělí o zajímavé názory na žádost o ruku a manželství celkově. A jeden vzkaz pro ty, co neustále do komentářů píší, že je celý pořad nahraný, protože jsou ty děti moc chytré: Uvědomte si, že v každém státě na světě dokáže člověk najít skupinu 10 - 15 dětí, které mají rozumné názory a sledují aktuální dění. Navíc je celý pořad sestříhaný z hodin a hodin videomateriálu, takže se tím mohou vyselektovat ty nejlepší názory, a naopak vystřihnout ty hloupé. Samozřejmě že se některé děti občas předvádí nebo snaží být vtipné, ale v žádném případě si nemyslím, že by jim tvůrci dávali nějaký scénář, který se musí před natáčením naučit. To by to nepůsobilo takhle uvolněně a přirozeně. Do komentářů napište, kdo je váš oblíbenec. ;-)

Přepis titulků

Děti reagují na... virální videa! V dnešním díle: Nejlepší žádost o ruku v dějinách! Tak pravdivý příběh lásky, že nemohl být napsán. - To je tak laciný. - Vím, co pro vás znamená. Taky vím, jak moc ji zbožňujete. Můžu si vzít vaši dceru za ženu? Ano, máš mé svolení.

Líbí se mi jejich přízvuk. Ten to o dost zlepšuje. Lepší než ve filmech. Tak na co čekáš? Tak napínavý. Ježiši, co se stane? To jede do toho kina? Prokážeš mi tu čest... - a staneš se mojí ženou?

- Bože můj! Bravo! Je to doma! Jo! Cože? Já to nechápu! Čas na otázky! Co se v tom videu dělo? - Chlap s jižanským přízvukem...

- ...požádal o ruku dívku... "Můžu si vzít vaši dceru za ženu?" "Ano, máš mé svolení." Bla, bla, bla... - Takže připravil filmový trailer... - ...ale bylo to překvápko pro žádost o ruku. Naštěstí řekla ano. Co bys dělala, kdybys šla do kina na film a stalo se tohle? Trochu by mě to naštvalo. - Odešel bych. - Byla bych z toho... Je to dost neslušný.

Neměli byste kazit tolika lidem film, jen abyste udělali dojem na ženskou. Co si myslíš o způsobu, jakým ji požádal o ruku? Bylo to hodně, hodně, hodně hustý. Bylo milý, že to udělal, ale taky by mi bylo trochu trapně. Podle mě to trošku přehnal. Stačil by samotnej prsten. Vsadím se, že by mu stejně kejvla. Víš, co znamená manželství? - To je, když si někoho vezmete.

- Bydlíte spolu a společně hospodaříte.... Nesmíte podvádět a musíte s tím druhým spát v ložnici. A to se mi nelíbí. Já chci svou vlastní ložnici! Když si někoho vezmete, strávíte s ním zbytek života. Tak už to je, ale pořád tu máme rozvod. - Proč se lidi berou? - Aby založili rodinu. Aby byli manžel a manželka... Nejdřív se musíte zasnoubit a až pak se vezmete, ale... - Nedokážu to vysvětlit.

- Protože tím říkáte: - "Drž se dál od mý ženský!" - Někdy to lidi dělaj jen proto, že chtějí dítě. Prostě si myslíte, že je vám ten druhý souzený. Protože jeden druhého milují. Já miluju Bennyho, takže si ho ještě dneska vezmu. - Může existovat láska bez svatby? - Jo. - To může. Proč se vůbec lidi berou? Asi si prostě chceme říct, že jsme svoji a budeme spolu do konce života s prstýnky a budeme mít společnou rodinu, ale jinak to je jako normální chození.

Nedává to smysl! Hrozně mě to vytáčí. - Chceš se jednou oženit? - Nevím. - Ano. - Jo. - Jo! Ano! Já se chci za někoho provdat strašně moc. Proč se chceš vdávat? Protože chci mít větší rodinu.

- Abych neumřela sama. - Protože se vdávají všechny. - Takže jsi jen nějaká ovce? - Ne! Ne. Já jsem vůdce! - Požádal bys přítelkyni o ruku takhle? - Ne. - Ne. Jak bys to udělal ty? - Kleknul bych si a zeptal se: "Vezmeš si mě?" - Nic víc? - Nic víc. Čím výstřednější, tím spíš ji ohromíte a ona vám řekne ano.

- Vzal bych ji na luxusní večeři... - Pozval bych ji domů na večeři... - ...objednal bych její oblíbený dezert... - ...a jedli bychom obří kyblík z KFC... ...a z dezertu by byl udělaný nápis: "Staneš se mou ženou?" Ona by se zakousla do toho kuřete a narazila by na prstýnek. "O" ve slově "ženou" by byl prstýnek. Pak by si ho nasadila a začala by řvát: Jak bys byla ráda požádána o ruku?

Požádána? Nechápu, co to znamená. Určitě ne před hromadou lidí, který neznám. Na Tahiti. Líbí se mi Tahiti. Na pláži. Počkejte, až budem na 2. stupni, a pak se nás ptejte na svatbu. Podle mě by bylo cokoliv... dobrý. EMMINA MOUDRÁ SLOVA!!! Dobrý by to bylo třeba na koncertě, kde bysme spolu pařili...

Třeba na koncertě AC/DC a on by najednou zařval: "Lio!" A já: "Co chceš?!" A pak by se zeptal: "Vezmeš si mě?" A já bych řekla: "Jasně že jo." Kdo by měl podle tebe žádat o ruku? Ona už někdy žádala žena? - Muž.

- Chlap. Měl by to dělat chlap, nebo je v tom vztahu něco blbě. Na tom nezáleží. Mohlo by to být originální... a ona by požádala o ruku jeho. - Proč to nemůže udělat holka? - Protože on je chlap. Chlapi musej dělat přece všechno. Podle mě je to taková tradice. Porušila by se tím tradice.

Snad nečekáte, že si holka klekne na zem. - "Vezmeš si mě?" - "Vezmeš si mě?" "Na, vem si pivo." "Vezmeš si mě?" "Myslel jsem, že bych to měl dělat já." Protože kluci se vždycky zamilují a holky pak musí říct ano. Musí?

Co když ho nemilují? Stejně musí říct ano. Proč to dali na internet? Vždyť je to docela intimní chvíle. Já myslím... Nevím. Na internetu je podobnejch věcí spousta. Asi si řekli: "Ať to vidí každej, i naše rodina. I cizí lidi, aby nás mohli pronásledovat." Lidi by za odběratele i vraždili.

Co to znamená pro všechny chlapy, co přemýšlí o tom, že požádají přítelkyni o ruku? Když to řeknu stručně: Jsou v háji. Kdybych měl holku a ta by viděla to video, políbím ji a řeknu: "Promiň, ale na tohle zapomeň." Bude to divočina. Brzo budou chlapi skákat z okna, pak přistanou na autě své vyvolené s prstýnkem a všichni okolo z toho budou stejně naměkko, i když bude mít ten chlap zlomený obě nohy.

Díky, že jste sledovali náš pořad. Dejte mi vědět, na co se mám podívat příště. Nezapomeňte dát videu palec nahoru! - Pa-Pa-Palec. - Dejte palec. Jestli chcete vidět vystřižené scény z dnešní epizody, klikněte dolů. Na viděnou příští sobotu!

Ve stejný čas a na stejném kanálu! A teď s křikem uteču. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (148)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

amir :))

190

Odpovědět

Kdo mi dá číslo na Liu?

221

Odpovědět

Nejlepší byl William :D Prej : "Políbil bych jí a řekla : Promiň zlato, ale na tohle rovnou zapomeň :D

380

Odpovědět

LIA a WILLIAM ... u většiny videí mi přijdou poměrně slušně v obraze :D

210

Odpovědět

Tak jako LIA je asi bezkonkurencne nejhezci.. byt o trochu starsi, vedel bych ktere video ji pustit... 8-)
ale jinak je takova nejvice pubertalne negativni...

Ty dvojcata taky nejsou spatny... ;)

181

Odpovědět

Lia má nejlepší názory, je nejhezčí a ještě poslouchá AC/DC bože já ji žeru!!!

190

Odpovědět

Megan a Shannon :D

181

Odpovědět

a William! :)))

190

Odpovědět

JAKE, nejvíc zabiják :D :D :D Morgan tady taky válí :D

210

Odpovědět

Morgan je kráva!

1825

Odpovědět

Morgan.. a ještě se jmenuje jako moje oblíbené pití :D

200

Odpovědět

Williaaaaam :).. a hned za ním Lia.. :)

202

Odpovědět

Ach ten William je úplne kúzelný ;) a Jake je skvelý!

201

Odpovědět

Morgan je nejlepší...s takovym děckem se doma asi nenuděj...:-D

191

Odpovědět

Ta malá Morgan je kouzelná :D

192

Odpovědět

Jake je prostě tejpek! :-))

190

Další