Děti reagují na Harryho PotteraDěti reagují

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 094
Počet zobrazení:9 929

A jako poslední video k dnešnímu Dni dětí tu pro vás máme první díl nového pořadu YouTube tvůrců TheFineBros, o který si vás dost psalo. Pokud bude mít úspěch, začnu ho zřejmě překládat pravidelně. Tento pořad má vcelku jednoduchou, ale skvělou myšlenku. Jeho tvůrci pustí vždy několika malým dětem video (většinou jde o nějaký YouTube fenomén nebo celebritu) a poté natáčí na kameru jejich reakce a pokládají jim zpětně otázky týkající se tohoto videa. Každé z dětí je úplně jiné, takže je hodně zajímavé poslouchat různorodé názory na dané téma. Dílů už vyšlo několik. Pouštěli jim například Rebeccu Black, rozhovor s Charliem Sheenem, video od FreddiehoW a mnoho dalších. Dnes se podíváme, jak reagovaly děti na trailer na poslední díl Harryho Pottera, na který se můžete podívat zde. Do komentářů pište, jestli se vám pořad líbí a které z dětí vás nejvíce zaujalo. :-)

Přepis titulků

Děti reagují na... filmové trailery! V dnešním díle: Harry Potter! Tohle znám. Začínám se bát. Nebyl to Voldemort? - Harry Potter. - Harry Pottere... Harry Potter.

Harryho Pottera už mám plný zuby. Dnes v noci... POUZE JEDEN Pouze jeden. Může přežít. Na tohle určitě zajdu do kina. Skončeme to tak, jak jsme začali. Společně!

Společně! Pouze já mohu žít věčně. Ne! Lži! Páni, hodně dramatické. To byla síla. Chce se mi začít mluvit s britským přízvukem. Už se na to moc těším.

Dívejte, uvízly mi tam prsty. Čas na otázky! - Co to bylo, Morgan? - To byl Harry Potter. Harry Potter! Nebo bych měla říct... Harry Potter? Byla to reklama na Harryho Pottera a Relikvie smrti. - To je 4. díl? - Tohle je 2. část 7. dílu. - Máš teď chuť ten film vidět? - Jo. - Jo, to mám. Jo! - Hodně?

- Jo. - Ani trochu. - Ne. - Ne. Já bych se na takovéhle věci dívat neměla. Já se dost bojím u těchhle... strašidelných filmů, takže je to u mě tak 50 na 50. - Co se vám na tom nejvíc líbilo? - Všechno. "Skončeme to tak, jak jsme začali. Společně!" Ten šílenej řev Lorda Voldemorta a Harryho Pottera.

Kolikrát podle tebe zařvali? Osmkrát nebo devětkrát. Proč rozdělili poslední díl knihy do dvou filmů? Udělali to poprvé. - Já vím. Je to k vzteku, že ano? - Na jeden film by to bylo moc dlouhé. Chtěli, aby to bylo výjimečné... a velkolepé! Prachy. "Mohli bychom ho rozpůlit. Víc peněz! Dvakrát tolik peněz!" Všimli jste si někdy, že 5.

kniha je tlustší než 7. kniha a měla jen jeden film, ale 7. kniha je tenčí a rozdělili ji na dvě... části? - Máš rád příběhy Harryho Pottera? - Jo. Potřebuju Harryho Pottera, protože ho žeru! - Ne. - Nesnáším Harryho Pottera. - Nikdy mě to nechytlo. - Ano, mám ho docela ráda. Jsou tam mluvící obrazy, co říkají: "Co to tady vyvádíte?"

- Tobě se ten hlas líbí? - Jo, je skvělej. Udělej ho znova. "Co to tady vyvádíte?" "Co to tady vyvádíte?" Zníš jako papoušek. - Trochu. - Co se ti na tom nelíbí? Už jsem nějaké z těch filmů viděla... a nejsou moc dobré. Všechny ty filmy jsou stejný a nic se v nich neděje. Nehodlám být geek.

Strávit zbytek svého života s takovými knížkami. - Četla jsi knížky? - Úplně všechny. Jo, prvních 5 dílů. - Ne. - Ne, žádnou jsem nečetla. Půlku slov jsem neznala. Rozuměla jsem, ale bylo tam dost neznámých slovíček. Asi britských. 500stránkový knížky? A je jich 7?

Víte, kolik by mě to stálo energie? - Kdo je tvá oblíbená postava? - Harry. - Mám ráda Dobbyho, ale ten umře. - Já Hermionu. - Snapea. - Hermionu. Lorda Voldemorta. - A nejmíň oblíbená postava? - Voldemort. - Voldemort. To je jasný. - Zlatoslav Lockhart. - Tímhle si to podělám. - Ginny!

- Ron. Je prostě divnej. Kdo má rád krysy? Jsou odporný. Hermiona Grangerová. Tak chytrá. Tak hodná. Tak... zablázněná do Rona. - Jsou lepší knížky nebo filmy? - Filmy. - Proč? - Protože nemusím číst. Knížky jsou lepší, protože do filmu se všechno nevejde.

Já mám radši... Knížky jsou lepší, protože filmy jsou málo podrobný. Kdybys studovala v Bradavicích, do které koleje bys byla zařazena? Do Mrzimoru. Má pěkný jméno. Buď do Mrzimoru, nebo do Nebelvíru. - Určitě do Nebelvíru. - Ji by šoupli do Zmijozelu. Nemyslíte, že tam patří? Zmijozel-el-el...

Zmijozeeeeel! Já bych chtěl do Havraspáru. Je tam pohoda, klídeček. Ani nejsou součástí příběhu. A co Cho Changová? Ta byla z Havraspáru. To je hrozně srandovní jméno. Cho Changová. Mohli ji rovnou pojmenovat Sushimi Sushi. Máš nějaké potterovské příhody, třeba s kamarády? Prostě jsem to měla vždycky ráda. Když jsem byla ve školce, nosila jsem tam potterovské brýle a učitelka na mě křičela, protože nebyly opravdové.

A taky jsem nosila hábit a byla jsem do toho strašnej blázen. Ale ona mi to zničila. Úplně mi to zničila. Hra na vrbu mlátičku. Když nás strom označil, museli jsme ztuhnout a z ramen nám začaly rašit výhonky. Bylo to skvělý! - Chtěla bys, aby kouzla existovala? - Jo. - Jo.

- Jo. Pak bych ji mohla proměnit v žábu. - Co bys dělala, kdyby existovala? - Létala bych místo čekání v dopravní zácpě. Byl bych bohatej a nejchytřejší na světě. Měl bych vlastní notebook a slušnou telku. Telku mám vlastně dobrou, ale měl bych lepší. Já bych zaklela lidi, který nesnáším. Poslala bych je k tomu stromu, co lidi mlátí. Proměnila bych kameramany Bena a Ralpha v prince.

A pak bych si je vzala. Crucio! Expelliarmus! Expecto patronum! A teď vám zmizím. Avada kedavra! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (264)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Nechci být geek a strávit s těma knížkama zbytek svého života."
...o 2 minuty později
-"Co by si dělal kdyby existovali kouzla?"
-"Byl bych nejchytřejší na světě, měl bych super notebook, super telku."

Yeah... Týpek si pomýlil asi p***l z hubou.

30

Odpovědět

Je mi líto, ale já mám radši děti v Americe, než tady v týhle době..

226

Odpovědět

Amíci jsou tak líní, že si bez cizí pomoci nedokážou ani lehnout.

229

Odpovědět

Ta Lia je teda na palici :D ještě sem nezažila že by se jí něco líbilo!!!.... :D
Co je lepší knihy nebo filmy? Filmy protože se nemusejí číst... Nojono typičtí Američani :D :D Jejich lenost nezná hranice .... Asi polovinu dětí bych nejrači vyfackovala :D Rozmazlení fakani :D

225

Odpovědět

půlce slov jsem ani nerozuměla :D typický američani, a jejich po***ná angličtina

229

Odpovědět

To máš jako české děti, kteří čtou knihy psané po slovensky.

20

Odpovědět

Landon je moc pěknej :)

202

Odpovědět

Nejlepší je Will, jako bych se díval oknem času do minulosti na sebe :D Bože, Lia... pretentious little snob

191

Odpovědět

jsem rada ze deti v ČR jsou normálnější :-) Tady tyto děti jsou povětšinou na facku :-)

1815

Odpovědět

Naštvalo mě jak skoro všem přišlo divný přečíst si ty knížky. Podle mě ty filmy nejsou zas až tak dobrý, ale Harryho Pottera mám hodně ráda a jenom z knížek. A jak ještě ten jeden prohlásil kolik by mě to stálo energie! To mě vytočilo. USA nezná knihy...

202

Odpovědět

Taky nemám ráda Ginny... -_-''

1910

Odpovědět

Moc fajn pořad, prosím další díly :)

211

Odpovědět

Je vidět že ty puberťácký reakce jsou dost přehnaný a afektovaný. Třeba ta 14ti letá je celkem simpatická, ale už první shot s ní: I am so sick of HP- a ten její výraz... To mě okamžite nasere... ::D

2310

Odpovědět

Tess.. to ze HP ma porad 500 starn nei pravda... ja sem to precel vsechno za prazdniny .... treba 1. dil na neco kolem 200 .. 500 ma snad jen 4. a 5. ty sou nejdelsi a doporucuji si to precist pac sou uzasne knizky a ve filmu to je moc podrobne a knizni podoba je zajimavejsi

203

Odpovědět

Prosím prosím prosím prosím dejte mi někdo kontak na toho kluka v černé košili a toho v tom modrým pruhovaným tričku :D oni jsou tak skvělí :D :D :D udělala bych si z nich sourozence :D :D

201

Odpovědět

vetsi je rozmazlene a blba -- zvlast ten debilni dlusty zrzek co frt rve ! ale William je nejchytrejsi je dobre ze ho nabarali a moje nejoblibenejsi je Snape a po nem az Ginny :)

182

Další