Děti reagují na Rebeccu Black 2Děti reagují

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:413
Počet zobrazení:5 547

Pro velký úspěch reakcí na písničku Friday od Rebeccy Black se tvůrci rozhodli dětem pustit i videoklip k její druhé písni s názvem My Moment, která vyšla na začátku prázdnin. Uvidíte hodně rozdílné reakce a taky hodně rozladěného Williama. Každopádně si nejdřív pusťte aspoň kousek původního videoklipu, ať víte, o co běží.

Podle mě jde o docela průměrnou popovku, která si na rozdíl od singlu Friday tolik negativních ohlasů nezaslouží. Jaký názor máte na tuto píseň vy?

Přepis titulků

Děti už dříve reagovaly na videoklip k písni Friday od Rebeccy Black. Po vydání její nové písně jsme sehnali co nejvíce dětí z původní epizody a spolu s několika novými jsme jim pustili videoklip. Děti reagují... na virální videa! V dnešním díle: My Moment! Není to Rebecca?

Pěkně mě štvete! Fakt mě pěkně štvete! - Uvidíte, že jste se spletli. - Proč mi to děláte? To ne! Fakticky? Nestačila ta první tragédie? - Zní to dobře. - Návrat špatné zpěvačky. - Přišel můj čas, letím vzhůru... - Myslí si, že je hvězda. - "Ahojky!" - Přišla má chvíle! Má chvíle! Čekala jsem dlouho, ale teď už všichni vědí...

Pro odpůrce řeknu jen: "Na budúce." - Teď na vás nemám čas. - Řekněte, až bude konec. Jdu si pro peníze. - Bože, to je hrůza. - Přišla má chvíle! Tohle je nejlepší část. Proč? Už to končí. - Komu se to může líbit?

- Já ji tak nesnáším. Nesnáším tu píseň. Jsem otrávenej. Čas na otázky! Poznaly jste, kdo to byl? = Rebecca Black. - Rebecca Black. Byla to Rebecca Black, zase! Ne. Vzpomínáš, jak jsme ti pouštěli videoklip k písničce o pátku? Panebože!

Vážně? To je ona? To je roztomilé, protože je úplně jako já. - Co říkáš na tu píseň? - Byla dobrá. - Podle mě byla dobrá. - Nelíbila se mi. - Chyběl jí beat. - Možná ještě horší než Friday. - Po tamtý odporný ohavnosti ji napadne: "Asi bych měla napsat další písničku o tom, jak jsem úžasná a kolik vydělávám." "To mi napraví reputaci, že jo?" - Byla lepší než Friday? - To se ptáte vážně? Jasně! O hodně lepší než Friday.

Ani nevím. K oběma mám stejně velkej odpor. Jak se ti líbil ten videoklip? Bylo hezký. O tom, jak je slavná a tak dále. Snažej se lidi přesvědčit, že ji má někdo rád. Jak tam mávala z okna "fanouškům", nebyli to vůbec fanoušci. Byl to jen placenej kompars. Ona je v tom klipu...

na začátku ve studiu. Pak je tam podivnej tanec ve zpomalenejch záběrech. A na konci je na premiéře. Takhle je to jako přes kopírák u každýho popovýho zpěváka. Podle spousty lidí zpívala v písni Friday špatně. - To není pravda. - Zpívá podle vás v téhle písni líp? Jo, minule víc kvičela. Popravdě odvedla dobrou práci.

Klobouk dolů. Teď je fakt dobrá! Ne... - Pořád je to hrůza. - Co si myslíš o tom, že v písni reaguje na své odpůrce? Je to hodně silný. - Silný a odvážný. - Je to taková pomsta. - Je to mrcha. - Jako by říkala: "Ha ha, utřela jsem vás. Teď jsem slavná." Asi se chce chlubit. A kvůli tomu ji podle mě lidi začnou nenávidět... ještě víc. Vzkaz pro odpůrce přímo v písni.

Bože, ta je tak bl... Vůbec nechápe, jak to na světě funguje. Myslíš, že je správné něco takového lidem říkat? Pokud jsou na vás zlí, tak ano. Když na vás jsou zlí, měli byste... to pustit z hlavy a být jako: "Přišla má chvíle. Jste mi ukradení!" - Byla to pro druhou písničku dobrá volba? - Ano, podle mě se vydala správným směrem. Podle mě by měla natočit další písničku, která se nebude vůbec týkat...

- toho, jak ji všichni nesnáší. - Proč byste chtěli lidem připomínat Friday, když ho nesnášeli? Kterej debil by to dělal? Takovou blbost! Nejdřív ze sebe udělat naprostou krávu a pak ze sebe v dalším klipu udělat naprosto... zlou... skrblící... čarodějku, čarodějku, čarodějku!

- Myslíš, že dělala tuhle píseň stejná firma? - Ne. - Ne. Ten chlap z minula v klipu nebyl. Ten producent, co si to šinul v limuzíně. Kdyby dělala tuhle píseň stejná firma, co dělala Friday, ten chlap by přece byl ve videu! Myslíš, že je tahle firma lepší? Má to lepší rytmus a jsou tam lepší herci a víc herců, ne jen ona s kámošema.

Ani nevím, spolupracuje s retardama. Nemám k tomu co říct. Nejdřív je za krávu a pak za mrchu. Proč ze sebe radši nenechá udělat normální holku? - Je podle tebe Rebecca Black slavná? - Ne, ani trochu. - Slavná tím, jak je hrozná. - Abyste byli slavný, musíte mít fanoušky. Ona je nemá. Kdyby ti někdo tvrdil, že se mu Rebecca Black vážně líbí, co bys mu řekl? Ty lháři!

Budou ji brát někdy lidi vážně, nebo bude jen pro smích? Podle mě bude jen pro smích. Po minulý písničce ji nikdo nemůže brát vážně. Možná ji lidi začnou brát vážně, až se... z ní stane prezidentka. Kdybys mohla Rebecce poradit, co má udělat příště, co bys jí řekla? - Rockovou píseň. - Něco víc od srdce a míň: "Nesnáším vás.

Jděte do háje." Měla by zapomenout na ty první dvě písně. Vymyslet něco lepšího a možná si sehnat novou nahrávací společnost. Můžeš nazpívat, co chceš. Ale nesmíš se v té písničce chlubit. Jestli se chceš chlubit, nedělej to ve videoklipu. Rebecco, proslavila ses tím, jak jseš hrozná. Jestli budeš natáčet další klipy, budeš slavnější, ale pořád hrozná. Takže...

to vzdej. Mně nevadí. Podle mě chtělo odvahu to natočit. Tahle píseň je mnohem lepší než Friday. Líbila se mi. Je mnohem lepší. Díky za pozornost, a jestli jste odpůrce, nejspíš se uvidíme na budúce. Nezapomeňte dát videu palec nahoru, jestli se vám líbilo. Dejte mi vědět, na co se mám podívat příště. Uvidíme se za týden.

Budu mnohem klidnější. - Slibuju. - Čauky! Na viděnou za týden! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (64)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Lia je super, na to že jí je 14, působí nejvíc dospěle.
jeden je tam Hater (Witch, witch, witch) - ale souhlasím s ním :D

ta malá mladá roztomilá blondýnka... to jsou její názory, nebo jí to někdo říká? Ta je taky úžasná :D

A ty dvojčata jsou taky supr.

Jen tak dál.

180

Odpovědět

Mě zas irituje, že máš na tapetě Pikachu, a máš jméno Obelix! =DDD

190

Odpovědět

Ten William mě tak irituje!

188

Odpovědět

Kdy bude další díl? Netrpělivě čekám :D

180

Odpovědět

gordon: sory ale asi sis spletl stránku úchyle.

180

Odpovědět

Pro vsechny co maji LIu radi - tohle musite videt.. je tam dost sexy http://www.youtube.com/watch?v=aegrf1jkAmc&feature=channel_video_title

182

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=g1tBXe0JGyc hej uz to prelozte!!!!!!!!!!!!!!!§§§

180

Odpovědět


Odpovědět

proc uz se to nepreklada?

180

Odpovědět

mohly by jste přeložit reákci na Biebera. Myslím, že na něho reágovaly, ale nvm jistě.

180

Odpovědět

Kedy bude dalsi diel?? :(

180

Odpovědět

Nemám ráda Athenu -.-

183

Odpovědět

by mě zajímala reakce na Justina Biebra :D a určitě přelož to u kterýho psaly last week's video

180

Odpovědět

4:25 :D:D:D:D:D:D:D:D

180

Odpovědět

Cokoliv je lepší než Friday, i ty producenti to věděli a proto ji smazali z youtubu a nahráli znova :D

181

Další