Děti reagují na Lady GaguDěti reagují

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:559
Počet zobrazení:6 012

Je tu opět sobotní večer a s ním i další vydání oblíbeného pořadu Děti reagují na... Před spuštěním videa se určitě podívejte na tento rozhovor, který tvůrci pořadu dětem pustí. Celkově jsou dnešní názory opět velmi zajímavé. Určitě vás zaujme pětiletý Royel, kterého fascinují především zpěvaččiny oči, a Lia, která dnes dokáže, že není jen blbá blondýna, za kterou ji zřejmě mnozí z vás po zhlédnutí předchozích videí mají.

Přepis titulků

Děti reagují na... popové hvězdy! V dnešním díle: Lady Gaga! - Jak se daří? Co je nového? - Lady Gaga. Lady Gaga! Má nejlepší kámoška ji naprosto zbožňuje. Tvůj outfit ti dal také někdo dohromady?

- Vlastně jsem to našla v popelnici. - Je skvělá! - Jednou jsi při koncertě snědla hlavu panenky Barbie. - Ano, to dělám pořád. - To myslí vážně? - To není pravda. - Tak proč se mě na to ptáte? - Vždyť tě to může otrávit. No páni, to bylo zlý! Božínku! Ona jí papír. Ty jo, přestaň!

Co to vyvádíš? - Lady Gaga... - Born This Way je právě teď v obchodech. Čas na otázky! - Kdo to byl? - Lady Gaga. - Lady Gaga. - Lady Gaga! To byla Lady Gaga. Mimochodem, mám tě ráda, Lady Gago. Já si myslím, že to je Lady Gaga. - Jo, vážně je to Lady Gaga. - Neke! - Co se dělo v tom videu?

- Nějakej chlap s ní dělal rozhovor... Zpovídal ji jeden moderátor. Měla na sobě dost divné oblečení, které prý vyhrabala z odpadků. Mluvili o jejím novém klipu a tak... "Takhle jsem se narodila. Takhle jsem se narodila." A proč jedla ten papír? - Protože je šáhlá. - Protože se jí nelíbily jeho otázky. Protože je divná a chce, aby si lidi kupovali její divnou hudbu. Lidi, nejezte papír.

Vyhoďte ho a nejezte ho, nebo... jste pak jako koš. - Líbí se ti její hudba? - Jo. - Jo. Nevadí mi, ale nejsem její fanynka. Teď už začínají její písničky znít stejně. Dřív byly originální a jedinečné, ale teď už jí dochází nápady. Líbí se ti její hudba? Lady Gaga má velký kukadla.

Proč se pořád tak divně líčí a strojí? Protože chce ukázat své pravé já. - Prostě chce vybočovat. - Aby byla... populárnější. Podle mě není zlý člověk, co touží po pozornosti. Ale asi má pozornost ráda. A díky kostýmům ji získává. To ví leda Bůh, a nejspíš ani on ne.

Podle mě chodí na něco z toho od Madonny, protože Madonna byla taky výstřední, ale Lady Gaga zašla podle mě ještě dál. Myslíš, že by nestačila hudba bez těch kejklí? Nejspíš ne. Hudbu dělá dobrou, ale potřebujete ještě kejkle, abyste se... Co jsou to kejkle? Myslíš, že by ji lidi měli rádi i bez toho líčení a kostýmů? - Jo. - Asi by nebyla tak populární, ale lidi by ji pořád měli rádi. Podle mě je sama o sobě skvělá zpěvačka a nepotřebovala by tolik...

kostýmů, protože je i tak úžasná. Kdyby byla sama sebou, byla by to jen další dobrá zpěvačka. Všechny tyhle věci z ní dělají ikonu. Jako Michael Jackson. Ten byl ikona. Elvis - další ikona. Asi chce prostě být... ikonou. - Proč si vlastně říká Lady Gaga? - O tom jsem nikdy nepřemýšlel. Protože se jmenuje Lady a její příjmení je Gaga. Protože má velký kukadla.

- Protože jí hrabe. - Mám jednu kamarádku z Filipín... a ta mi řekla, že "gaga" znamená ve filipínštině "hloupá". Jestli vyrazí na turné do Filipín, budou lidi řvát: "Vítej, Lady Hloupá!" - To není její skutečné jméno. - Není? - Víš, jak se doopravdy jmenuje? - Ne. - Nevím. - Ne. Jmenuje se Stefani Germanotta. Stefani Germanotta?

- Proč nepoužívá své pravé jméno? - Nevím, asi něco schovává. Nechci být jako Hannibal Lecter, ale nezažila jsi v dětství něco ošklivého? Je to jako v tý reklamě: "Kolikrát musíte líznout, abyste se dostali do středu lízátka?" "To se svět možná nikdy nedozví." Kvůli těm kukadlům? Ukázali bychom víc Royelových reakcí, ale mluvil pořád jen o jejích kukadlech. Asi si říká Lady Gaga, protože se jí to jméno nelíbí. - Sleduješ její videoklipy?

- Jo. Když si od ní chci na internetu něco poslechnout, nezbývá mi, než se podívat na její videoklip. Jeden jsem viděl a bohatě mi to stačilo. Některý jsou... pěkně ujetý. Jsou nevkusné. Máma mi je zakazuje, i když si pouštím mírnější verze. A kde hudební klipy sleduješ? - YouTube. - YouTube. - YouTube. - YouTube. Na YouTube. - Díváš se na ně někdy jinde?

- Ne. Ani ne. Ony se prakticky jinde sledovat nedají. A co čeká Lady Gagu za deset let? Možná bude zpívat s plechovkou jako... Bude sedět v houpacím křesle ve svém čarodějnickém oblečení. - V domově důchodců? - Kolik jí je podle tebe let? - Padesát? - Čtyřicet? - Čtyřicet? - Je jí asi dvacet pět.

- Vážně? - Obléká se jako stařena. - Co čeká Lady Gagu za deset let? Mohla by být herečka nebo pořád zpívat. Hodně lidí zpívá i ve třiceti. "Takhle jsem se narodila", takže třeba country? Nevím. Asi už nebude tak slavná, protože někdo jiný zajde ještě, ještě, ještě dál. - Proč je tak populární? - Díky své hudbě. Je fakt dobrá. Je to něco jako s roztleskávačkami. Musíte je zbožňovat... nebo vás společnost zavrhne.

Všichni znějí tak nějak stejně, kromě Lady Gagy. V podstatě založila svou vlastní kategorii. Nevím, jestli o tom můžu mluvit, protože jsem jen "dítě", ale ona ve svých písničkách zpívá o... lesbičkách, bisexuálech a vždycky říká: "Takhle jste se narodili, tak se za to nestyďte." Takže vybízí k tomu, aby se lidi nebáli být sami sebou. A podle mě je u všech tak oblíbená právě díky tomu, že se nebojí dát všem najevo, že ona je prostě jiná.

- Díky za pozornost. - Díky za pozornost. Dejte mi vědět, na co se mám podívat příště. Nezapomeňte dát videu palec nahoru. Dejte nám palec nahoru, lidi! Zatím se mějte, mé malé zrůdičky. Čau! Všichni pošlete Lady Gaze tweet, aby se na tohle video podívala.

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (74)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ano, a všechny děti, včetně pětiletého kloučka, který neumí ani pořádně vyslovovat (nic proti němu, je moc roztomilej :)), už umí plynně číst :D. Ano, to je velice logické :D

190

Odpovědět

Ano, a všechn děti, včetně pětiletého kloučka, který neumí v podstatě ani pořádně vyslovovat (nic proti němu, je moc roztomilej :)), už umí číst :D. Ano, to je velice logické :D

180

Odpovědět

ta 14tka je docela pěkná ..:D chtěl bych ji znát až ji bude tak 18 to z ni bude dot pěkná kočka ...

1812

Odpovědět

"Všechna hudba dneska zní stejně, kromě Lady Gaga" je vidět, že toho slečna ještě moc neslyšela...

204

Odpovědět

Má divný kukadla!!! :D :D :D :D :D
To mě fakt dostalo :D

212

Odpovědět

Kacii: A jak pak si na to přišla že se to neskloňuje ?

202

Odpovědět

Ty deti jsou bozi..nechapu,jak nekdo muze napsat "Lady Gagu" Lady Gaga se nesklonuje! takze jak deti reagují na Lady Gaga,privitejme Lady Gaga!

1832

Odpovědět

Kdákavou kačenu nemusím, ale ty děti jsou super mega coool! :o)

1811

Odpovědět

Tak jsme si uzili dalsi predem pripraveny scenar a co bude dal? :) Prave na Liye (ci jak to sklonovat) bylo krasne videt, ze to cte. Proto zrejme vsechny deti sedi pred tim monitorem coz? :) Skoda no...

1833

Odpovědět

Tenhle seriál se mi líbí. Doufám, že se v překladu bude pokračovat :)

180

Odpovědět

Tak tímhle dílem, ty "inteligentní" a svými názory vyspělé dívky a chlapci předvedli jak jsou vlastně povrchní a jak moc se přetvařují .... :D

1932

Odpovědět

Lidi nejezte papír, z tý fakt nemůžu:-D

194

Odpovědět

:D

182

Odpovědět

Ta má ale kukadla

182

Odpovědět

Ty zk***venej pedofile. Nečum na tu Liu :D A pak se divtě že žijeme v takovém zkaženém světě :/

184

Další