Děti reagují na Nyan CatDěti reagují

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:798
Počet zobrazení:8 393

A je tu další vydání seriálu Děti reagují na...! Dnes se podíváme na mimořádně virální Nyan Cat. Pokud jste se nemohli této "roztomilé" kočičky nabažit, navštivte adresu http://nyan-cat.com/, na které vás čeká velmi originální hra. Přeji hodně štěstí a pevné nervy.

V tomto díle poprvé také dojde na Emmina moudrá slova. Emma (mladší sestra Liy) ve většině epizod pronese nějakou větu, která napadne snad každého, a tvůrci videí ji poté zdůrazní ironickým titulkem. Těšte se i příště...

Kdo vás dnes svým názorem nejvíce zaujal, a kdo by si naopak zasloužil pomyslné mínusové body? :-)

 

Přepis titulků

Děti reagují na... virální videa! V dnešním díle: Nyan Cat! Bože můj! Podívejte na tu kočičku! Co to je? Tečou mi slzy...

Dobře, už je to otravný. Co to je? Co budeš dělat teď? Řekni něco jinýho než "mňau". Kruci, kočko! Jakej to má smysl? Sklapni! Je rozkošná! A tancuje na nebi!

Já chci tu kočičku domů! Ne, nechoď pryč! - Jsem ztracen. - Jsem docela ráda, že už to skončilo. Proč někdo tohle dělá? To bylo nejsrandovnější video, co jsem kdy viděla. Čas na otázky! Popiš nám, co se v tom videu dělo. - Fakt mám?

- Jo. Byla v něm kočka, která prděla duhu. Uháněla vesmírem a kadila ze sebe duhu! Dělala tohle. Je tam vidět její obličej, ocas a duha, ale co její tělo? - Jak vypadá? - Jako sušenka! - Je to košíček. - Ta šedá část kočky... je dort a to velký je poleva. Kobliha.

A její hlava vypadá jako srdce. - Dělala ještě něco? - Nevšimnul jsem si. - Ne. Ničeho jsem si nevšimla. Pořád jsem si říkala: "Kdy už to sakra skončí?" - Co sis říkala při sledování videa? - Co to je? Co to je? Nechápu to. Proč ta kočka pořád dokola říkala "Minnie Mouse"? Nejradši bych se zastřelil. Proč si myslíš, že dělala to samé pořád dokola?

Já nevím. Asi to mělo být vtipné. Abych byla zmatená. Protože je nenapadla jiná melodie? Nebo takhle ta písnička doopravdy zní? Nebo možná chtějí lézt lidem na nervy! Protože chtěli, aby to byl takový vzor. - Proč by to někdo chtěl? - Protože vzory nejsou nudné. - Myslíš, že nikdy neomrzí?

- Ne! Vždyť je to jen kočička. Je to roztomilá kočička, lidi. Je strašně rozkošná! Copak byste si ji nechtěli vzít domů, lidi? Kdyby to video běželo donekonečna, za jak dlouho bys odešel? Chtěl jsem odejít už před koncem tohohle. Dýl bych tu sedět nevydržel.

30 vteřin a pak... pryč. Díval bych se tak 10 minut. Dokud bych neumřela! - Na YouTube někdo nahrál 6hodinovou verzi. - Cože? Na YouTube někdo nahrál 6hodinovou verzi. - Na YouTube někdo nahrál 6hodinovou verzi. - Cože? Jak můžete nahrát na YouTube 6hodinovou verzi? Zajímalo by mě, jak dlouho se to nahrávalo.

- Co si o tom myslíš? - Podle mě je ten člověk boží! Mám pro tu osobu vzkaz: Začni radši žít! Já nevím. Musel to být blbec. EMMINA MOUDRÁ SLOVA!!! Jak bys tu kočku pojmenovala? Pan Otravňák. - Duhová kočka.

- Šílená kočka. - Chlupatá koule. Rapunzel. Rozkošná, mazlivá a heboučká. - Proč je to video tak populární? - No, je srandovní... ale jakej to má smysl? Protože je dnešní společnost šáhlá. Lidi nemají vlastní život! Každé video, které je chytlavé, trochu zábavné nebo se na něj prostě dobře dívá, bude virální. - Proč se to lidem líbí?

- Teď jsem se tě chtěl zeptat. - Proč se jim to líbí? Já se ptám tebe. - Zeptej se jich. Proč se vám to líbí, lidi? Chci znát pravdu! - Líbilo se ti to video? - Jo. Bylo docela dobrý, protože vypadalo jako nějaká hra. - Nejdřív bylo vtipné, a pak otravné. - Překvapilo a pak traumatizovalo můj mozek. Bylo docela otravné, ale srandovně otravné. Chci vidět počet palců dolů u tohohle videa, abych se mohl ke všem těm úžasným lidem přidat.

- Podívala by ses na to video znovu? - Ne, dělá se mi z něj špatně. - Ne. - To asi těžko. Jestli bych si znova pustil něco, v čem skáče šílená kočka s duhou, nedává to vůbec smysl a na pozadí k tomu hraje hudba? - Ne. - Jo. Můžete to pustit znova? Jo, pusťte to ještě jednou. Jo! Díky za pozornost!

Pusťte si nás zase příští týden, za sedm dní! Jestli se vám video líbilo, dejte mu kladné hodnocení. Navrhněte mi, na co se mám podívat příště. Budete mi chybět, víte? Hlavně na mě nezapomeňte! Nashle! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (181)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Z té Morgan mi tečou slzy :D :D 10/10

220

Odpovědět

To mě tak rozesmálo!!! Víc než samotná Nyan Cat :D :D :D

190

Odpovědět

I love Lia. :-)))

191

Odpovědět

Celkově nejlepší z kids react je Lia. Navíc teď ji bylo 15 :-D. A co tak sleduju kids a teens react, tak je strašně zábavná a fakt pěkná holka :-D.

191

Odpovědět

Marlhy je nej :D

190

Odpovědět

Zkusil bych si pouštět NYAN CAT a zároveň sledovat aktivitu mozku
Jo a 6 ti hodinová verze je lepší než Dědictví aneb kurvahošigutentag, pupendo a u mě dobrý

191

Odpovědět

Landon: SHUT UP! xD

180

Odpovědět

http://nyan.cat/ ..nekonečná verze :DD

190

Odpovědět

100 hodinová verze.
http://www.youtube.com/watch?v=AA5DsLzSVrk

190

Odpovědět


Odpovědět

No ty vole čuměla sem na tu 3 hodinovou verzi vydržela sem asi hodinu a pak mi tak jebalo :D už tu hudbu ani to mňoukání ani nic z toho už NECHCI NIKDY VIDĚT, ještě ted mi to zní v hlavě nechápu žes mohl vydžet 10 hodit. :D TWL :D

190

Odpovědět

tady je 3 hodinova verze :D http://www.youtube.com/watch?v=p5PiXt6INSM

190

Odpovědět

Lidi. Úplně jsem zapomněl napsat že jsem to dal, bylo to náročný, bolela mě hlava, ale dokoukal jsem to až do konce :D Tu 24 hodinovou verzi plánuji na na nějaké prázdniny. A asi si udělám i nějaký záznam, jak to probíhalo atd.

190

Odpovědět

Podle mě je úplně nejlepší Morgan :))

190

Odpovědět

Spíš ať se vyfotí před a po. :-D

191

Další