Děti reagují na Nyan Cat (remix)Děti reagují

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:565
Počet zobrazení:6 057

Dnes jsem bohužel po náročném cestování indisponován, takže vám přináším jen krátkou netradiční epizodu - konkrétně Děti reagují remix. Uvidíte sestřih videa Děti reagují na Nyan Cat přeměněný na chytlavý hudební klip.

Přepis titulků

Děti reagují remix! Je rozkošná! A tancuje na nebi! Je rozkošná! Já chci tu kočičku domů! Je rozkošná! A tancuje na nebi! Je rozkošná!

Rozkošná! Rozkošná! Rozkošná! Rozko, rozko, rozko, rozko... - Uháněla vesmírem... - ...a prděla duhu. Uháněla vesmírem... - Kdy už to sakra skončí? - Uháněla vesmírem... ...a prděla duhu. Uháněla vesmírem... Kdy už to sakra skončí? Proč ta kočka pořád říká "Minnie Mouse"?

- Začni, začni, začni... - Vážně? Začni, začni, začni... - Začni, začni, začni... - Vážně? Začni radši žít! - Začni, začni, začni... - Vážně? Začni, začni, začni... - Začni, začni, začni... - Vážně? Začni radši žít!

Je rozkošná! A tancuje na nebi! Je rozkošná! Já chci tu kočičku domů! Je rozkošná! A tancuje na nebi! Je rozkošná! Já chci tu kočičku domů!

Kruci, kočko! Kruci, kruci, kočko! Kruci, kočko! - Jakej to má smysl? - Kruci, kočko! Kruci, kruci, kočko! Kruci, kočko! - Jakej to má smysl? - Roz-roz-roz-rozkošná! - Roz-roz-roz-roz... - Kruci, kočko! - Roz-roz-roz-rozkošná! - Podle mě je ten člověk boží! - Roz-roz-roz-rozkošná! Roz-roz-roz... - Kruci, kočko! - Roz-roz-roz-rozkošná! - Podle mě je ten člověk boží! - Duhová kočka.

- Pan Otravňák. - Šílená kočka. - Chlupatá koule. - Duhová kočka. - Pan Otravňák. - Šílená kočka. - Chlupatá koule. Můžete- Můžete to pustit znova? Můžete- Můžete to pustit znova? Můžete- Můžete to pustit znova? Můžete- Můžete to pustit znova? Cože?

Začni... Kruci, kočko! Jsem docela ráda, že už to skončilo. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (55)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Koukám se nato už po dvacátý nevím jestli to z hlavy dostanu pryč😀

00

Odpovědět

to je supr remix! moc se mi líbí!!!!!!!


get get get real life! xD

206

Odpovědět

Pomoc! Z nepochopitelnýho důvodu si to pouštím už popátý!!! =// :D

231

Odpovědět

Tvl :D Takovej vyplach mozku :D

192

Odpovědět

:DD to je takova blbost ze se valim na zemi :DD

201

Odpovědět

xDD ten rejžožrout mě rozsekal :DDD Mňau Mňau Mňau

199

Odpovědět

docela sranda překladat remix :D

202

Odpovědět

Nemůžu si pomoct ale je to prostě drsné..xD..pěkně si s tím vyhráli..

211

Odpovědět

Na tohle by měli reagovat. :-D

221

Odpovědět

je to pecka....pokud je někdo suchar bez špetky humoru,tak je jasný,že tu bude jen schazovat a urážet a nemá tu co dělat....

222

Odpovědět

Nahodou pecka strasne chytlave :D

212

Odpovědět

25 vteřin stačilo. 1/10. On už ´´klasickej´´ díl je dost nudnej. Kvalitativně je to srovnatelné s ´´písničkou´´ od rebecky black

1846

Odpovědět

Neříkám, že je tohle nějaký geniální video, ale určitě pobavilo a těch tří minut nelituju. Pokud tenhle typ videí někomu nesedí, nikdo ho nenutí na ně klikat. Prostě na videacesky chodí čím dál více lidí, kteří mají čím dál více vkusů, takže je jen přirozené, že se tu objevují diametrálně odlišná videa a je to jenom dobře.
A k tomu pedofilství. Snad všichni pochopili, že jsem to myslel dobře a ve smyslu, že za pár let z z té bloncky bude fakt dobrá kost.
Omlouvám se za předlouhý komentář.

191

Odpovědět

Get a life!

191

Odpovědět

mňauuuu :-D

202

Další