Děti reagují na FreddiehoWDěti reagují

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:532
Počet zobrazení:7 443

V dnešní epizodě pořadu Děti reagují na... se s vámi děti podělí o své názory na video od Freddieho Wonga, kterého pravidelní návštěvníci našich stránek určitě dobře znají. Freddie točí nejrůznější krátká videa, ve kterých používá spoustu speciálních efektů a kaskadérských kousků. U nás na webu ho pravidělně každý pátek ve 20:00 překládá scr00chy.

Tvůrci pořadu dnes dětem pustí Freddieho video s názvem Květinová válka, takže si ho před zhlédnutním tohoto dílu nezapomeňte pustit. ;-)

Přepis titulků

Děti reagují na... YouTube hvězdy! V dnešním díle: FreddieW! - Rico si přijel pro svůj matroš! - Potřebujeme zbraně! Jsou v troubě! Zbraně v troubě? Zbraně v troubě.

Normálka. Cože? Došly mi náboje! To bylo hustý! Obklíčili nás! Do toho, Freddie. Do toho. Vypadá to jako kytky. Kytky.

Božínku! Dvojitá duha. Dvojitá duha! Co to zname... Páni! - Je to hrozné. - To video je hrozné? Ne, jen ten konec. Proč je hrozný?

Proč by ho chtěli zabít? Čas na otázky! Víte, kdo to video natočil? - Ne. - Ne. - Ne. - Ne. - Nemám tušení. - Freddie Wong, to je jasný! - O co v něm šlo? - Byli tam dva lidi, kteří byli obklíčení. Ostatní chtěli něco z toho domu. Vytáhnout zbraně z trouby?

Kdo si schovává bouchačky do trouby? Byla tam velká bitva a šla po nich spousta zloduchů. A pak zastřelili toho, co po nich střílel. A kulka letěla přímo do kamery... - Co se stalo, když někoho zastřelili? - Rozkvetly sedmikrásky. - Rostly z nich kytky. - Vždycky z nich začaly růst kytky. Všimli jste si? Nevypadalo to jako krev. Měli nerealistickou krev!

Byly to okvětní lístky! Proč nahradili krev okvětními lístky? To nevím. Možná mají rádi kytky. - Je to divné. Nevím proč. - To netuším. Možná to byla reklama na kytky nebo tak. Asi kvůli dětem, které si to pustí. Mohly by se vyděsit, kdyby viděly z těl stříkat krev. - Tebe by krev vyděsila? - Jo. Napadá vás, jak dokázali natočit ty rostoucí květiny?

- Animací. - Nejspíš měli těla zahalená kápí, aby schovali to, co měli pod ní. Třeba. Já nevím. Tak nějak. Nemám tušení! Já vám to ukážu. Kdyby tohle byla kytka... Kytky! - Takhle to bylo.

- Připomnělo ti to něco? - Black Ops. - Akční filmy. Jo, připomnělo mi to jednu videohru, kterou jsem hrál, než mi ji máma zakázala. Hraju Call of Duty: Black Ops, takže trochu to, a má sestřenka hraje na Playstation 3 hru jménem Květina. Takže něco mezi tím. Připomnělo mi to sen, který se mi zdál. Co se v tom snu dělo?

Darius a Boogie (jeho bratři) zabili mého psa. Ti, co to video natočili, dělají spoustu akčních videí a jsou oblíbení. Čím to podle tebe je? Já nevím. Podle mě... prostě umí udělat z akce zábavu. Zaprvý je v tom násilí. Proč mají lidi rádi Black Ops? Protože je v tom násilí a krev. Kdo nemá rád akci?

- Byla to sranda. - Mám ráda srandovní věci. Protože jsou pošetilí, dělají hezké věci a neukazují ošklivé věci jako krev. Místo ní používají okvětní lístky. V jiných videích krev mají. Aha. - Myslíš, že to video... - Jsem královna! To vážně jsi.

- Musíš mi říkat Vaše Výsosti. - Vaše Výsosti, mám jednu otázku. Ano! Myslíte si, že je v naší společnosti příliš násilí? - Ne. - Jo. - Ne příliš. Ptáte se puberťáka, takže ne. Hlavní kluk v tom videu si říká FreddieW. - Co si o něm myslíš? - Byl vtipnej. Vtipnej!

Hotovej hororovej Freddie. - Má velkou představivost. - Chtěla bych ho políbit. Je moc pěknej. - Myslíš, že by se to holkám líbilo? - Ne. - A klukům? - Jo, nejspíš jo. - Líbilo se vám to video? - Jo. - Jo. - Jo. - Ne. - Jo. - Jo. - Moc ne. - Jo, bylo legrační. Bylo to dobrý video a ty zbraně vypadaly opravdově.

Tohle je asi jediné video, které bych si ve volném čase pustil. Líbilo se ti to video? - Ne. - Ne? Protože se v něm zabíjelo. Nikdo by se na to video neměl dívat, protože bude... protože bude mít ošklivé sny jako já. Freddie by měl být jednička! Sbohem, lidi! - Díky za pozornost!

- My jsme ještě neskončili. Dobře...

Komentáře (78)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pro všechny, kteří kdysi chtěli, aby jim Lia zavolala:
Lia Marie Johnson Needs Help
(veselé to není...):-(

00

Odpovědět

Nejmenuje se mladší sestra Mii Khalify Athena?

00

Odpovědět

Nikoho tu nezaujimaju tvoje p***o chutky.

02

Odpovědět

já ty děti miluju, dejte mi je domů a budeme si povídat takhle do konce života :DD

200

Odpovědět

Prej:,,Musíš mi říkat mi Vaše Výsosti.''
,,Vaše Výsosti, mám jednu otázku.''
SUPER!!!

230

Odpovědět

asi jsem se zamilovala do Landna....:D:D:P

200

Odpovědět


Odpovědět

Morgan. nejlepší, nejlepší nejlepší!:-D doufám že takový děti budu mít na praxi, studuju předškolní a mimoškolní pedagogiku:-D

200

Odpovědět

l0l z toho dycky chciju ;-D

191

Odpovědět

///Dnes se loučíme s pravidelnou rubrikou s videi od Freddieho Wonga. To nejlepší z jeho tvorby jsem vám už přeložil a zbyly spíše jen průměrné či málo zajímavé kousky. Navíc mi přišlo, že se řadě lidí Freddieho videa začala už zajídat. Nevěšte však hlavu, s Freddiem či Corridor Digital se tu budete setkávat i nadále, jen ne v pravidelném formátu. Děkuju za pochopení.

scr00chy
///

181

Odpovědět

Taky jsem nenašel proč... ani google neporadil...

182

Odpovědět

přesně tak...kde je napsán důvod ukončení fredieho?...díky

192

Odpovědět

To to nemůžu najít.

192

Odpovědět

winki: Pokud sis přečetl, že byl ukončen, tak sis přečetl i co k tomu scr00chyho vedlo.

191

Odpovědět

Jakto že by Freddiew ukončen? Co vás k tomu vedlo?

201

Odpovědět

ten malej černoch je nejlepší :D

185

Další