Mexická trojka

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 769
Počet zobrazení:17 048

Máme tu nové video od FreddiehoW, ve kterém si kromě něj hlavní role střihli Key a Peele, které moc dobře znáte. Podívejte se na trochu zmatené dopadení mafiánského bosse Corteze. Chuck E. Cheese - Maskot (myš) amerického řetězce zábavních rodinných center Chuck E. Cheese's.

Přepis titulků

Stůj, Cortezi! Dobře. Jdeme na to. Copak, copak, copak, hoši? Vypadá to, že tu máme mexickou trojku. Zase žvaníš. Náš odstřelovač tě má přesně zaměřenýho. Dobrej pokus, ale můj bezpilotní letoun ho má pod kontrolou celou dobu.

Myslíš toen bezpilotní letoun, kterého se právě zmocnil náš hacker? Myslíž toho hackera, jehož žena byla právě unesena? Myslíš hackerovu ženu, která zrovna podala žádost o rozvod? Blbost! Jejich manželství je pevné jako skála. Garantuju ti, že není. Měl jsem je pod hledáčkem půl roku.

- Přesně o tom mluvím. - Bum! - Kovboj stalker. Slyšel jsi to? Máme tě v hrsti, takže to odhoď! Vypadá to, že jste mě dostali, ale zapomněli jste na jednu věc. Vždycky si přivedu posilu! To myslíš tady Chucka E. Cheese? Byl jasná krysa už v den, kdy nastoupil na akademii.

Druhej odstřelovač. - Ty jsi o tom věděl celou dobu? - Jo. A já celou dobu věděl, že jsi o tom celou dobu věděl. To ses až teď probudil? Já věděl, že víš, že to celou dobu vím. Celou dobu. Už od začátku. Vypadá to teda na opravdovou mexickou trojku, chlapi!

Ze všech těch podrazů, jsem dostal chuť na borůvkový koláč. Speciální agent Borůvka se hlásí do služby! Ty jsi byl spící agent? Přesně tak. A moje hlavní tajná mise je vyšetřování korupce. Omlouvám se, pane. Počkat!

Cože?! Vy vyšetřujete mě? Kdo si myslíte, že jste, Borůvko?! A kdo si myslíte, že jsem já? Co? To opravdu nevím. Proč se nezeptáte sám sebe?

Ne! To není možné! Jen se na sebe podívejte, jak si hrajete na kočku a myš. Když byla pravda před vašimi obličeji celou dobu. Za mým obličejem. Co se stalo? Co je? Na pár vteřin jsi byl bouchačka! Co?

Ne! Ne, ne, ne, nejsem žádná bouchačka! O čem to mluvíte?! - Určitě jsi byl bouchačka. - Nejsem žádná bouchačka. Já jsem lidská bytost. No, brečíš jako malá holka. Seru na vás! Zabiju všechny! Klid, klid, klid! Přestaňte! Zpomalte, zpomalte, chlapi, jasný? Poslyšte, chvíli vydržte a vyřešíme, kdo míří sám na sebe, zatímco je převlečen za druhého.

Dobře? Souhlasíte? Souhlasíte? Dobře, takže ty ses stal sám sebou, oblečený jako já. To chápu. Přesně. A pak se tenhle debil přeměnil v bouchačku. Můžeš držet hubu? Zavři si ji sama, ty ošklivá bouchačko!

- Jak se opovažuješ? - Buďte zticha. Tak souhlasíme s tímhle plánem? - Jo, to by šlo. - Tak si jdem zatančit. Ty se postav támhle. Vyhrál jsem. Vyhrál jsem! Ne. Nechtěl jsem tomu věřit. To nemůže být.

To nemůže být pravda! On nemůže být bouchačka! Vždyť si byl na svatbě mojí dcery. Ty hajzle! Já ti věřil! Dobře. Ale je tu něco, co bys o mně měl vědět. Ve skutečnosti jsem borůvkový... To je ale místo činu.

Ty jsi ten génius, jak to vidíš? Já to vidím tak, že tehle mladý asijský gentleman vkráčel do téhle uličky, dal si trochu borůvkového koláče a pak se zastřelil. Pak položil zbraň támhle na zem, aby to vypadalo, že ta zbraň zabila ten koláč. Takže další divoká noc ve Wizard City. Zákon a pořádek Wizard City Překlad: Pamis www.videacesky.cz

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Za zbran místo hlavy :D

00

Odpovědět

hackerova unesená žena je Ki Swan??? :D

140

Odpovědět

jop :)

00

Odpovědět

vtipná parodie na zbytečně zamotané holywoodské trapárny :)

321

Odpovědět

Méně je někdy více. Tohle mě moc nebavilo.

1326

Odpovědět

V čase 00:46 Kay reaguje na Peela, ktorý hovoril, že "ich manželstvo bolo skalopevné" a hovorí "I've been hittin' that for six months", v preklade Kay hovorí "Šuk*m s ňou (hackerovou manželkou) už 6 msiacov".

Viz tiež UrbanDictionary:
http://www.urbandictionary.com/define.php?term=hittin

53

Odpovědět

17 příspěvků dolů, prosím ;)

40

Odpovědět

+PamisSorry, moja chyba, neprečítal som všetkých 35 príspevkov, než som upozornil na chybu ;)

22

Odpovědět

wau, kukám len kvôli tomu že to má hodnotenie ako Vsauce - jedu bomby a musím povedať že paráda :D dúfam že bude toho viac :)

22

Odpovědět

Ty první dvě minuty byly jak Piráti z Karibiku trojka :)

130

Odpovědět

At to ma hodnoceni jaky chce stejne je to trapny...

354

Odpovědět

Od tý doby co to vydali na yt se na to dívám každou chvíli :-)

22

Odpovědět

Taky jste si všimli na závěru té pistole nápisu "Adaptive training pistol"?

162

Odpovědět

prostě takovej normalní americkej akční film :)

753

Odpovědět

Na konci přišel policista Alec... A s ním přišel Zákon.

1301

Odpovědět

To je vážně Law? Absolutně ho nemůžu poznat. :D

414

Odpovědět

+egaweAno, je to Brian z 5secondfilms.

34

Odpovědět

+egaweThe Law and The Order.

92

Odpovědět

Super kousek, k úplné dokonalosti už mi tam chyběl jen NigaHiga :)

261

Odpovědět

Osobne se mi to vic libilo do ty doby dokud to davalo smysl, jak uz pak tam byly ty blaznoviny ze jeden je pistole, a vim ze to byl zamer samozrejme, ale i tak, myslim ze kdyby to cely bylo smysluplny, tak by se mi to mozna libilo o neco vice. Kazdopadne jinak poradne povedeny :)

10315

Odpovědět

Key a Peele, freddiew a Law - What a combination :D todle je 11/10 jak nic

626

Odpovědět

na 00:38 je ještě vidět Ki (hackerova žena)

184
Další