Sex s černochyKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 375
Počet zobrazení:25 083

Key a Peele s údivem poslouchají dvě ženy, které se baví o sexu s černochy. Myslíte si, že budou s poznatky souhlasit?

Přepis titulků

Překlad: Senrimer www.videacesky.cz Chci vědět, proč je tam ta velká žena a o co jde s tou červenou čarodějkou. Ano, přesně. Víš, co tím myslím? Na rovinu. - Spala jsi někdy s černochem? - Ne, ale chtěla bych. To já taky! Podle všeho je to úplně něco jiného než spát s bělochem.

To ne, já slyšela, že v tom jsou daleko lepší nebo tak něco. To jsem slyšela taky! Zajímalo by mě, jestli je to tím, že mají lepší rytmus. Přesně, protože to jsou dobří tanečníci. Podle všeho mají... větší... Daleko větší penisy, že? Přesně.

To je asi díky Africe? Zdá se mi, že s tebou ten moment vážně prožívají. Že v tu chvíli jsou s tebou, teď a tady. Přesně, přesně tak. Protože vědí, že nemají prakticky žádnou budoucnost. - Zamysli se nad tím, - To je tak smutný. Připadá mi, že s ženou trochu víc soucítí. S respektem a tak...

Protože vyrůstali bez táty. Aha, jasně. A taky mají hodně času, protože i když mají děti, stejně se s nimi nevídají. No prosím, rozhodně, táta na baterky? To je pojem. To už je i ve slovníku, kvůli černochům. Vidíš? Vážně... Vypadá to, že černoši prostě umí bělošky uspokojit, viď?

Líp než běloši. Mají to asi v krvi, protože dřív uspokojovali své bílé pány. Silnější přežije, ne? - Rozhodně. - Ráda bych to vyzkoušela. To já taky. Tak fajn... - Půjdu na záchod. - Dobře. A přísahám ti, že jestli tam potkám černocha, tak mu ho vykouřím.

Jdi na to! Jen tak mimo téma, potřebuji si odskočit, protože celý den piju kávu. Za chvíli jsem zpátky. Víš co? Nech mě jít prvního, budu zpět tak za 30 sekund. Au, bouchl jsem se do penisu. Omlouvám se, pane, ale nemám žádné peníze.

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Potom ako si na konci k nej prisadol, som velmi dobre nepochopil preco ho odrovnala prave takou vetou, niekto vysvetli ? :)

210

Odpovědět

protože si myslela že ju jde okráct..

193

Odpovědět

"Black guy walked into a bar and... Wait... Where is my walet?"

931

Odpovědět

Tak to je hodně slabé....

261

Odpovědět

To nemá chybu. Je to tak pravdivé!!!

414

Odpovědět

díky že jsem konečně po čase slyšel rozhovor, kde se ve společnosti baví o tom, že půjde na toaletu, je dobrý vědět, že lidi na západ od česka neříkají záchod, ha*zl, wc-mísa, že se jdou vy*rat, vyčůrat atd, ale mnohem elegantněji prostě řeknou že jdou do koupelny, škoda, že většina čechů ještě tak daleko nedošla, já říkám že si jdu odskočit, je to asi každýmu jasný a nepřipadám si jak prase, co mluví jak ve čtvrté cenové

2385

Odpovědět

a že tohle video je natočeno podle scénáře ti došlo?

254

Odpovědět

Slovy Járy Cimrmana: A proč jsi nám to tu tak dlouze... ale zajímavě... vyprávěl?

511

Odpovědět

Dělají si legraci z uvažování ve stereotypech.

1810

Odpovědět

Opravdu? A kde jsi ziskal takove zakulisni informace smim-li se ptat? (Aby mi pak pred domem nezacalo parkovat cerny auto s napisem pizza.)

825

Odpovědět

+AwesomeSmileKlikni ve fullscreenu na symbol webu na kterém je hostováno video a přečti si první komentář, který na tvou pizzu vyskočí :)

80

Odpovědět

Mazec! Poslední dvě věty tomu nasadily korunu :-D

1722

Odpovědět

Nechcete přeložit Sideburns od Tobyho? :3 http://www.youtube.com/watch?v=6TXWzlT02_s

413

Odpovědět

Já bych byl celkově pro víc videí od Tobuscuse :)

56

Odpovědět

Poté co jsem na ten odkaz kliknul, se spustilo tak hrůzostrašně přihřáté video, že jsem byl zavražděn neuvěřitelným tlakem, který začínal u oblasti zakončení mé vylučovací soustavy.

52

Odpovědět

+deieresNo jestli jsem pochopil to spíš má být parodie na přihřátá videa :D

10

Odpovědět

Na začátku se baví o Game of thrones, ne? :D

1474

Odpovědět

Tak samozřejmě, akorát si nevybavuju žádnou velkou ženskou.

39

Odpovědět

+ChristopherNení to ta rytířka?

130

Odpovědět

+ChristopherBrienne

721

Odpovědět

Díky, že jste to přeložili, nevím jestli jak jsem o to žádal, nebo se vám chtělo :-) Ale už mi je jedna věta jasná, tak díky ještě jednou.

382

Odpovědět

Každý díl bude přeložený tak jako tak, ale jelikož si o to požádal u dílu "Key a Peele: Mikina s kapucí" a tvůj komentář měl hodně palců nahoru, tak jsem to přeložil přednostně. Nebojte se, komentáře, připomínky a návrhy čtu, bohužel ale nemůžu vyhovět všem hned.

701

Odpovědět

Sorry že se tady ptám, ale teď je zpráva o tom vlkovi na Olympiádě, neplánujete sem dát to video s Jimmy Kimmelem? :(

609

Odpovědět

Přijde mi to jako kdyby to bylo useklý :)

1706

Odpovědět

to maji zidi, ne cernosi

630

Odpovědět

Tak sa mi páčilo ako v nich bojoval mozog proti penisu :D a v každom momente bolo na ich hraní vidno kto momentálne vyhráva :D

1693

Odpovědět

Zajímavá hláška, bouchl jsem se do penisu, to musím vyzkoušet :D

3051

Odpovědět

Tak jestli Peele pochodil takhle, tak na Keye asi čeká pepřový sprej :D

3191

Další