Jsem v důchoduKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 466
Počet zobrazení:20 508

Je tu pátek a máme tu dalšího Keye a Peela. Svět je v ohrožení a generál (Key) potřebuje zkušeného vojáka, proto jde navštívit válečného veterána Deckera (Peela), který už s válčením dávno skončil. Najde to, co hledá?

Přepis titulků

Říkal jsem si, kdy vás uvidím sedět na té židli, až sem přijdu. Nebylo jednoduché tě vystopovat, Deckere. Ani nemělo být. Vím, že jsi v důchodu. - Ale... - To už je dávno za mnou, generále. Už nejsem ten muž, kterého jste znal za studené války. Rozumím. Čelíme té největší hrozbě, jaké jsme kdy čelili.

- Muž s takovou kvalifikací jako ty... - Učinil jsem slib... že už nikdy nezabiju člověka. Promiňte, generále, ale budete si muset najít někoho jiného. My jsme... My jsme nechtěli, abys to byl ty. Jen jsme doufali, že nám někoho doporučíš. Asi bych se mohl vrátit do služby.

Ne, to není třeba. Doporučení bude stačit. - Dobře... jdu do toho - Ty ale nejsi to, co hledáme. Vy zmetku jeden... vždycky jste věděl, co na mě platí. - Jdu do toho. - Ty ne, Deckere! Jsem bystrý jako nikdy dřív... Dokonce i rychlejší. Chyťte mě za ruku... Nejdřív počkejte, až napočítám do tří. Raz, dva, tři.

Dobře. Co kdybyste mi dal facku? Na to jsem nebyl připravenej. Zkuste to znovu. - Dobře. Víte co? - Co? Neměl jsem dostatek adrenalinu, protože to není skutečná nebezpečná akce. Vytaste zbraň. Odzbrojen. Jste čím dál rychlejší.

Odzbrojen. Dobře. Nepotřebuju vám brát zbraň. Víte co? - Střelte mě... - Střílet tě nebudu. - Trefte mě do ramene. - Tohle je směšný! Jen to zkuste, generále. Uvidíme, co se stane. Vyhnul jsem... Neměl jsem sem vůbec chodit. Střelte mě do druhého ramene.

- Radši bych to nedělal. - Trvám na tom. - To jen proto, že už mám zraněné druhé rameno. - Dobře, odcházím. Tak jo. Všechno, nebo nic. - Střelte mě do břicha. - Ne! Do břicha, no tak! Jestli to dokážete, nechám toho. - Deckere, máš zraněné obě ruce. - Do břicha, teď! Mám ji.

Chytil jsi kulku? Takže mi chceš říct, že máš tu kulku mezi rukama, právě teď? Přesně to říkám. Na víc se nezmůžete? No tak... Do hlavy. Do hlavy, dělejte. Jsem připraven.

Počkejte ještě vteřinku... Překlad: Senrimer www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Rambo :-D

00

Odpovědět

Ještě do hlavy :D

170

Odpovědět

Pre mňa najlepší diel aký kedy vyšiel :D

250

Odpovědět

Tie "úlovky" čo si nesie Decker sú pravdepodobne "roadkills", zrazené mŕtovly zajacov, ktoré pozbieral na diaľnici :D

490

Odpovědět

Me to nejede, mam to tam celý bili a nic se neukazuje. prosím napiste co mám udělat . Díky

196

Odpovědět

Za 1) Víc chyb už ve větě udělat nešlo ? :D
2) Bud mas pomaly net nebo stary prehravac, ostatni videa ti jdou ?

312

Odpovědět

+JakeeJo a ostatni videa jdou

221

Odpovědět

No, jen jsem nepsal háčky a čárky. Teď ze sebe budu dělat dospělého protože píšu háčky a čárky. :-)

2425

Odpovědět

Skvělý :) Připomnělo mi to Černého rytíře z Monty Pythonova Svatého grálu :)

590

Odpovědět

tak toto mozem... parada :D

270

Odpovědět

HEADSHOT, cmon!

323

Odpovědět

"Deflectaaaa!"

273

Odpovědět

Stále si to pouštím a stále se řežu :-D

262

Odpovědět

Děkuji za vybrání skvělého videa, na tohle jsem čekal dlooooouho.

271

Odpovědět

Vy tu tlacháte a hledáte chyby v překladu a já po pravdě bych si toho ani nevšimnul, protože na to, jaký mám dnes den d*bil, tak jsem se řezal smíchy a řežu se do teď :-D V poslední době jsem neviděl žádnou komedii, která by mě pobavila tak, jak tenhle parodovaný skeč na Ramba :-D

232

Odpovědět

Já jsem vděčný za to, že mě tu lidi upozorňují na chyby v překladu. Pokud bych o nich nevěděl, asi bych je příště zopakoval. Takhle si na ně můžu dát pozor.

231

Odpovědět

+senrimerJasně, to chápu, ale já to nemyslel rýpavě. Za "v překladu" měl následovat vysmátý smajl :-D Má chyba. Pokračuj dál v překladech a takových-to videií. Gut džop :-)

202

Odpovědět

Tak dneska vážně geniální. :D

261

Odpovědět

Připomíná mi to tuhle scénku z Monty Pythona http://youtu.be/BKn_91_K4PI :)

292

Odpovědět

Taky dobré :-D "Jen povrchové zranění" :-D

251

Odpovědět

srsly?
"Říkal jsem si, kdy vás uvidím sedět na té židli, až JSEM přijdu."

221

Další