Homofob na pracovištiKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 691
Počet zobrazení:39 132

Co by to bylo za Vánoce bez Keye a Peela? Tentokrát pro vás máme opravdovou lahůdku, takže se rozhodně máte na co těšit!

Přepis titulků

- Latrelli? - Copak, zlatíčko? Mohl bys to prosím vypnout? - Proč? Nelíbí se ti moje muzika? - Tohle je muzika? Protože to zní jako kupa sexuálních povzdechů přes basovou linku. Chápu, nelíbí se ti moje muzika, protože jsem gay. Nedokážeš se vypořádat s hudbou gaye. To ne, jen se tu snažím pracovat a ta muzika je divně sexuální. Chápu, takže moje sexualita je divná.

Jen nedokážeš pochopit, když muže přitahuje jiný muž. To dokážu pochopit, jenom... Mohl bys poslouchat jinou gay hudbu, jako Barbru Streisandovou, - nebo cokoliv... - Chápu, chápu, takže... je gayský poslouchat Barbru Sterisandovou? Trochu stereotyp, nemyslíš? Vídáš se v poslední době s někým? - Jo, dá se to tak říct.

Myslím... - Protože já si to včera užil. Bylo to jak... a on byl jako... - Jako dětská ručička s jablíčkem. - Neříkej tomu dětská ručička. Chápu... Nechceš slyšet ani slovo o tom, že jsem gay, tak to se omlouvám. Právě jsi nazval přítelův... penis... - dětskou ručičkou s jablíčkem. - Tak ale fakt vypadal. Není to můj přítel, mimochodem. Každopádně... jsi homofob. To ne, to není homofobní.

Otevřeně mluvíš o sexuálních věcech na pracovišti. Fajn... Můžeme se bavit o spoustě jiných věcí. Třeba můj hrnek ve tvaru penisu. Moje šourky, které v poslední době pletu... těmihle pletacími jehlami, které mi teď připadají jako fialový penisy. - A tak dále a tak dále. - Panebože... Můžu ti ukázat fotky a ty mi řekneš, jestli je mám dát na facebook? Dobře, jsem si celkem jistý, že mi ukážeš něco otevřeně sexuálního. - Nesuď mě dopředu!

Tady to je. - A kur*a, to je... - detailní záběr řitě. - To není ledajaká řiť. To je moje řiť, zlatíčko. - To je nechutný. - Chápu... Nechceš vidět detailní záběr mojí řitě, protože nesnášíš gaye! To ne, nechci se dívat na žádný detailní záběry řitě. Homofob. Máme tu homofoba! Pozor homofob! Homofob! - Ahoj.

- Ahoj, zlato. - Můžeme vyrazit na oběd? - Jo. Latrelli, tohle je Gavin. Gavine, tohle je Latrell. Tohle je můj přítel. - Jak se máš? - Mám se moc dobře, jak se máš ty, Gavine? - Skvěle... Můžeme vyrazit? - Jo. - Rád jsem tě poznal. - Věř mi, že ne, to je on. Už to chápu... Nikdo mě neutlačuje, jsem prostě jen deb*l. Překlad: Senrimer www.videacesky.cz

Komentáře (59)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je poprvé, co jsem jim dal 5 plných hvězd! Zápletka výborná a věta "I am not persecuted I am just an asshole" mě dostala do kolen :D. A to lízátko !!! :D :D :D

10

Odpovědět

WAU - to je vynikající! :-D Jsou to borci. :-D plný počet. :)

91

Odpovědět

Škoda, že se tomu dát dát 100 % jen jednou.
Ti dva borci jsou geniální!

211

Odpovědět

I když mi přijde zvrácené být homosexuál, ať si každý ve svém soukromí dělá co chce. Ale krásně to ukazuje b***y z Prague Pride.

3456

Odpovědět

Homosexualitu respektuji, je to každého svobodná volba. Prague Pride mi nějako nevadí, co mi ale vadí je když tam nosí ty oblečky a postroje a předvádí se v tom na veřejnosti, kde chodí i děti. To mi příjde opravdu zvrácené a nechutné.

93

Odpovědět

Super preklady, co tu delate :) Neprelozili byste i key & peele sexy vampires?

120

Odpovědět

Překotkováno... B)
Ten konec... ta závěrečná myšlenka... nejlepší smysl dne. :)

1431

Odpovědět

"globální oteplování" na VČ po 78...

765

Odpovědět

já teda nevím, jako vtípek určitě dobrý, ale chybí mi tam takový ten klasický keypeelácký podtext :)

566

Odpovědět

Přesně tak. Nesnáším b*******y, ale gayové mi nevadí :) Skvěle to vystihli.

3283

Odpovědět

Výborné video o sebestřednosti. :)

541

Odpovědět

Krásně vykreslený rozdíl mezi gayem a buznou z Pride Parade.

14019

Odpovědět

Pokud jsi podobnou akci viděl jenom v televizi, tak tě ujišťuji, že realita je úplně jiná.

4910

Odpovědět

+DiskAno, v televizi a na netu. Nechodím na ně.

327

Odpovědět

+DiskTěch maskovaných a afektovaných týpků je tam ve skutečnosti minimum. Naprostá většina lidí je v civilu a kolik rodin s dětmi tam chodí, by ses divil. :)

6111

Odpovědět

keby si všeci debili uvedomili ze su debili

2696

Odpovědět

To mi připomnělo:
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil."

910

Odpovědět

Tak by to byla nuda, ne? :D

110

Odpovědět

Kouzlo tohoto videa spočívá v tom, že je v podstatě gay positivní a gay hateři nemají moc prostoru jak v něm kormidlovat, aniž by je nepřepadl pocit, že jsou sami homofobní :-).

1460

Odpovědět

Já spíš myslím, že tohle video ukazuje jen to, že i mezi homosexuály jsou debilové, pro které je homofob každý, kdo s nimi nesouhlasí. ;-)

2914

Odpovědět

+PersekutorJá si spíš myslím, že mu upadlo midlo ve sprše.

4584

Odpovědět

+Persekutora ja si zas myslim, ze mydlo se pise s Y

16740

Odpovědět

+RimmerAsi tak no..

00

Odpovědět

+PersekutorA já si zas myslím, že by si se měl podívat na nick prvního příspěvku .. jinak věta začíná velkým písmenem, končí tečkou ...

11126

Odpovědět

+Persekutora já si myslím, že tu moc lidí myslí

2259

Odpovědět

+PersekutorNemyslím si..

521

Odpovědět

2:11 myslím že říká fialový penisy a né růžový..=)

3116

Odpovědět

Poslední dobou mám pocit, že někteří jedinci buzerují překladatele za naprosté kraviny. Jasně, když udělají velkou chybu, proč jim to nenapsat, ale vytýkat jim takovéhle drobnosti a honit si u toho triko, to trochu nechápu.

4391

Odpovědět

+PersekutorKdo si tady honí triko ? Napsal sem snad něco ve smyslu : "Bože ty zdejší překladatelé jsou úplně mimo, jak můžou dělat tuhle práci a dostávat za ní peníze když si spletou purple s pink". Ne, napsal sem slušně ,že tam mají chybu, nevím tedy jak zdejší překladatelé ale já když dělám svojí práci a někdo mě upozorní na to že sem udělal chybu tak sem rád a opravím si to po sobě...

1315

Odpovědět

+PersekutorVnímavější lingvisty vytrhne z pozornosti maličkost, tak jako někoho vyrušují gramatické chyby nebo vedro..

210

Odpovědět

Máš pravdu, toho jsem si při koukání a překládání ani nevšiml :). Opraveno, díky.

680

Odpovědět

Popravdě... pokud se soustředím na titulky dole... je mi původní původní předloha u pedele... sakra, tohle není anime aby na tom tak záleželo. :)

211

Odpovědět

Jakože OK, ale na 9,75 mi to opravdu nepřijde... :-o 7/10

56100

Další