Michael Jackson - Hollywood Tonight

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:266
Počet zobrazení:4 918
Dnes vám v Aktuálních hitech představím nový videoklip "Krále popu" - Michaela Jacksona. O jeho životě ve zkratce si můžete přečíst zde. Hollywood Tonight připomíná Jacksonovu dřívější tvorbu a je singlem vydaným 11. 2. 2011 z jeho posledního alba Michael (2010), které vyšlo posmrtně. Na textu pracoval od roku 1999 - společně s Bradem Buxerem. Teddy Riley, producent singlu (spolu s Michaelem), připsal později mezihru, kterou namluvil Michaelův synovec - Taryll Jackson. V tomto videoklipu ho však nemůžete slyšet. Této písni se dostala převážně pozitivní kritika - singl je označován za to nejlepší z Jacksonova posledního alba. Ve videoklipu tancuje Sofia Boutella - alžírská rodačka žijící ve Francii. Abychom nezapomněli na našeho překladatele Aktuálních hitů m@ese, který pilně studuje, chtěla bych sem přidat odkaz na můj nejoblíbenější videoklip, který přeložil - Adele - Someone Like You.

Přepis titulků

Překlad: janica www.videacesky.cz S rtěnkou v ruce, snědá, v těsných džínách. Sní o slávě. Změnila si jméno, aby se hodilo na filmová plátna. Čeká na svou velkou chvíli a to znamená, že má namířeno do Hollywoodu. Dnes v noci jede do Hollywoodu. Má namířeno do Hollywoodu.

Dnes v noci jede do Hollywoodu. Má namířeno do Hollywoodu. Dnes v noci jede do Hollywoodu. Možná je to tvá první a poslední šance v životě... ...šance v životě, holka... Autobusem na západ do města splněných snů se žene za svým snem, stát se filmovou hvězdou. Zkouší to na chlapy, jen aby dostala roli, i když ji učili, že se to nemá. Čeká na svou velkou chvíli a to znamená, že má namířeno do Hollywoodu.

Dnes v noci jede do Hollywoodu. Má namířeno do Hollywoodu. Dnes v noci jede do Hollywoodu. Má namířeno do Hollywoodu. Dnes v noci jede do Hollywoodu. Možná je to tvá první a poslední šance v životě... ...šance v životě, holka... S rtěnkou v ruce, snědá, v těsných džínách. Sní o slávě.

Změnila si jméno, aby se hodilo na filmová plátna. Čeká na svou velkou chvíli a to znamená, že má namířeno do Hollywoodu. Dnes v noci jede do Hollywoodu. Má namířeno do Hollywoodu. Dnes v noci jede do Hollywoodu. Má namířeno do Hollywoodu. Dnes v noci jede do Hollywoodu. Má namířeno do Hollywoodu. Dnes v noci jede do Hollywoodu. Má namířeno do Hollywoodu. Dnes v noci jede do Hollywoodu. Možná je to tvá první a poslední šance v životě... ...šance v životě, holka...

Ty to víš, holka. Autobusem na západ do města splněných snů se žene za svým snem, stát se filmovou hvězdou. Autobusem na západ do města splněných snů se žene za svým snem, stát se filmovou hvězdou. Ty to víš, holka. Autobusem na západ do města splněných snů se žene za svým snem, stát se filmovou hvězdou.

Autobusem na západ do města splněných snů se žene za svým snem, stát se filmovou hvězdou.

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Toto neni originalni pisen Hollywood tonight, spise remix, podle te Billie Jean linky v pozadi a toho zacatku. Jinak nove album byl propadak z duvodu nenazranosti vydavatele (Sony), ktery urychlene spatlal dohromady, co se dalo, pridal zpevaka, ktereho vydavaji dodnes za MJ (zpiva nektere pisne, co MJ nikdy nenapsal a ani sam nenazpival - Breaking news, Monster, ...) a tim to album cele pohrbili. Je to skoda, kdyby si dali vice prace, tak to mohl byt hit, takhle je to jen dalsi album z mnoha, co nekdo vydal.

180

Odpovědět

mam rad od něj vsechny pisnicky a cokoliv udelal at uz se to tykalo cehokoliv, on byl opravdu Nej. Ale o tomhle songu nevim vo si myslet, kdyz sem to slysel poprve nechtelo se mi ani moc verit ze by to zpival on, a ta hudba? takhle by to projit nenechal, je to uplne neco jinyho nez delal, prijde me to spis jako ,hele takhle to zni jako M.J. tak to nechte,proste si nemuzu pomoct ale i ten hlas?ten je vazne jeho? asi jo,ale vypada to spis na jeho skusebni verzi kterou rozhodne nedodelal, asi prehanim a hledam jen jakysi chyby,ale nak me to ne to no, to album co vyslo po jeho smrti sem jeste neslysel a asi si ho ani neposlechnu, stejnak neni od něj

200

Odpovědět

Mj rad nejak nemam, ale ta holka silene dobre tancuje !!!

180

Odpovědět

herodes555: Určitě souhlas. Ale tahle písnička mě i tak potěšila, je to bližší tomu, co dřív dělal, a je tu na chvilku zase s námi.

200

Odpovědět

pěkný ale na jeho starší písničky to nemá :/

200

Odpovědět

pěknej song vikeoklip taky ušel hodí se k tomu...

180

Odpovědět

uplně je mi z toho špatně. totální rip off Michaelova díla. Zkurvený Akon a všichni, co se na něm chcou přiživit.

Ale práce Videačesky super.

180

Odpovědět

chytlavé, ale bohužel pro mě to už není jackson.Škoda jej.
To Dave: asi o něm moc nevíš. ;)

190

Odpovědět

Akorát se snažili ještě hovno proměnit ve zlato.

180

Odpovědět

murdock: Souhlas. Četla jsem, že se tvorba jeho posledního alba nedostala do rukou jeho nejbližších spolupracovníků a podle toho to dopadlo... Většina těch songů to schytala...

180

Odpovědět

Ten rytmus, ty bicí zněj úplně stejně jak v Billie Jean

180

Odpovědět

Já Vám nějak nevím. Je to Michael, je to pěknej klip, ale jestli je tohle jeho nejlepší písnička z toho alba, tak jsem trochu zklamanej.

180

Odpovědět

Michaela miluje, ale z tohohle alba už na mě tolik nedýchá jeho styl. Je to spíš takový popík. Odešel v plné slávě a kdo viděl This is it ví, že ještě měl co ukázat. RIP

190

Odpovědět

To Dave:nemoc chlapce nemoc

200

Odpovědět

Pedofil!!! :D a trochu divnej, kdyz se necha preoperovat na biliho :D

185

Další