Michael Jackson vs Elvis PresleyEpické rapové bitvy historie

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 17
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:126
Počet zobrazení:6 220

Spisovatelé se blíží k vítězství, tentokrát souboj prohráli jen o 38 hlasů. :D V roli mladého Michaela Jacksona uvidíme Bentleyho Greena, starší verzi zastane Nice Peter a Epic Lloyd vystřídá oblečky krále rock'n'rollu. Kdo vyhrál? A kdo přijde příště? To je na vás! Poznámky:

  • Ed Sullivan byl uhlazený americký televizní moderátor.
  • Holkou ze sitcomu je myšlena Tootie ze seriálu The Facts of Life.
  • Jiný než špatný herecký výkon se nedal podat ve filmu The Wiz, muzikálové verzi Čaroděje ze země Oz, kde MJ ztvárnil Strašáka.
  • Polovinu textu tvoří názvy písní obou interpretů, které jsem musela přeložit, aby vynikl jejich význam. Určitě si je tam sami najdete. :)
  • Vtípek s filmem Zachraňte Willyho bohužel v češtině nevyzní. Originál je Free Willy, tedy osvoboďte Willyho a Willy je slangový název přesně toho, za co se MJ tak rád chytal. :)

Kdo přijde příště?

Stephen King vs E.A. PoeRasputin vs Stalin

 

Přepis titulků

EPICKÉ RAPOVÉ BITVY HISTORIE Hou, Elvisi, na svůj život bych přísahal, žes ukradl nám rokenrol a country z něho udělal. Tančíš jako epileptik jenom levou nohou, viděl jsem všechny tvoje videa a překonám je jednou! Dám ti dobou radu, neval do sebe drogy, jinak umřeš na záchodě zatímco tlačíš další songy. Jsem zlej, úlisnej kriminálník, tak přidej do kroku, říkej mi Ed Sullivan, zastřelím tě od boku.

Koukej na můj moonwalk, pošlapu ti semišky modrý, vyjde mi platinová deska, i když jsem dávno mrtvý. Skládal jsem hity už od šesti roků, ty jsi král jídla a já jsem král Popu! Umřel jsem na hajzlíku, ale tobě je po tom hovno, nemáš hustý rapy jako já, řeknu ti rovnou! Tu máš za tvou opici a tady za tvý hadry, tohle za tvou rodinu a části těla, co ti upadly.

Už je mi jasný proč jsi o abecedě zpíval, jenom abys malý děti do postýlky dostal. Jedem na ostro, Majkí, není to zkouška kostýmů, shoříš stejně jak tvý vlasy v reklamě na Pepsinu! Vidím, že se vztekáš, ale nerozumím, proč by mělo tě štvát, že jsem kradl styl barevným. Všechny Zlatý desky z tebe táta vymlátil, chceš abych ti naplácal a z balkonu tě pověsil?

Hej, přišla Thrilleru chvíle, jen jsem do tmavé čokolády přidal trochu bílé. Jsem výstřední, a nikdo na mě nemá, dám ti na tvou tlustou prdel rukavicí s flitrama! Jak vůbec můžeš moje vztahy s dětma přetřásat, když jsi sbalil svoji ženu byla teprv čtrnáctka! A vaše jediná dcera si pak vybrala mě a já ji odvedl na svůj Neverland! Měl jsi radši zůstat v armádě, kámo, pak by ti nenarostlo tohle panděro!

Já zařvu: Aaaargh! A ty na to: Nebuď krutej... Je jenom jedna koruna a je jasně moje! Ty jseš uchylák, rád si pytlík mneš, dal jsem ti svou dceru, bo jsem věděl, že ji nepřefikneš! Myslíš, že jsi drsnej? Vypadáš jak holka ze sitcomu! Já byl mnohem drsnější ve svým havajským filmu! Zato tys neúspěšně fušoval do herectví, jsi jen stará bílá ženská, co neměla žádný dětství!

Radši zdrhám, než budeš chtít, abych ti Willyho zachránil. Tak sbohem, magore, Elvis se s grácií vytratil. Kdo vyhrál? Kdo přijde příště? Vy rozhodnete! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tady bych se těžko rozhodoval, kdo vyhrál. Oba do toho šili naplno.

111

Odpovědět

Já se těch spisovatelů prostě nedočkám. ._.

650

Odpovědět

Super že nejsem sám, kdo to tak vidí. :D

30

Odpovědět

Taky si říkám, že překladatel je očividně hodně chce přeložit :-D pokaždé tam jsou, pokaždé jim dám hlas, pokaždé prohrají a pokaždé se v hlasování objeví znovu :-D

10

Odpovědět

Super ty proměny :) ale škoda, že toho malého kluka nevedli ve stylu malého Jacksona. Tím to pro mě dost zkazil, ale zase obě verze Elvise a starý Michael byli bomba.

41

Odpovědět

60/40michael jako dite trida.elvisuv styl rapu taky trida.tezke rozhodovani ale michael pro me dneska lip

23

Odpovědět

50/50 Elvis rosekal černýho Jacksona a bílej Jackson tlustýho Elvise.

560

Odpovědět

Takže v podstatě vyhrál hubenej běloch a je úplně jedno koho teď myslim :-D

520