Muse - Uprising

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:108
Počet zobrazení:4 004

Většinu věrných fanoušků zajisté potěšila zpráva o tom, že se tato tříčlenná kapela stane headlinerem červencového festivalu Rock for People a pro ty, kteří o kapele moc neví, přináším první singl z jejich posledního alba Resistance (2009) a krátké info. Kapela pochází z anglického Devonu a na svém kontě má již pět studiových alb. Frontmanem a autorem hudby i textů je Matthew Bellamy. Kapelu lze těžko zařadit do určitého stylu a proto bude nejlepší je nazvat obšírnějším názvem alternativní. Jejich hudba snoubí prvky rocku, R&B, funku, elektroniky a spousty dalšího. Jejich texty se většinou blíží žánru sci-fi a podiová show je vždy velkolepá a energická. Takovéhle Muse tedy můžeme očekávat 5.července v Hradci Králové.

Přepis titulků

www.videacesky.cz Překlad: Brousitch Paranoia je na rozkvětu. Styk s veřejností bude obnoven. Přinutí nás vzít si drogy, abysme zůstali v nevědomosti a budou doufat, že nikdy neuvidíme tu pravdu okolo. Tak jdeme! Další slib, další scéna. Další zabalená lež, která nás má uvěznit v chamtivosti.

Samé zelené řemeny ovinuté kolem našich myslí a nekonečná rudá páska, poutající pravdu. Tak jdeme! Nepřinutí nás. Přestanou nás ponižovat. Nebudou nás kontrolovat. My zvítězíme. Tak jdeme!

Vzájemné ovládání myslí. Nechť si revoluce vybere svoji daň. Pokud byste mohli cvaknout přepínačem a otevřít své třetí oko, uviděli byste, že není proč se bát smrti. Tak jdeme! Povstaňme a vezměme si svoji moc zpět. Přišel čas, kdy papalášové dostávají infarkt. Vždyť víte, že jejich čas se blíží ke konci.

Musíme se sjednotit a sledovat, jak naše vlajka stoupá. Tak jdeme! Nepřinutí nás. Přestanou nás ponižovat. Nebudou nás kontrolovat. My zvítězíme. Tak jdeme! Nepřinutí nás.

Přestanou nás ponižovat. Nebudou nás kontrolovat. My zvítězíme. Tak jdeme! www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opraveno.

200

Odpovědět

aj tak to nejde

180

Odpovědět

Muse jsou prostě skvělí :)

200

Odpovědět

Video opět funkční.

180

Odpovědět

Video nejede...

180

Odpovědět

Mohly by tu dať MUSE - Neutron Star Collision (Love Is Forever)
Tu je videoklip : http://www.youtube.com/watch?v=MTvgnYGu9bg
Mne
sa táto pesnička veľmi páči :)

200

Odpovědět

Ještě byste sem mohli dát nějakej klip od Serje Tankiana.Též má podobné texty.Ovšem ne hudbu :-)

180

Odpovědět

Výborná kapela.Klidně bych snesl víc klipů :-)

180

Odpovědět

Na RfP jedu a uz se nemuzu dockat.

180

Odpovědět

ten text stojí za to a hudba ... no velice kvalitní

180

Odpovědět

dobry ... co takle dat sem nakou klasiku jako treba: Metallica the day that never comes diky .)

180

Odpovědět

aaime: No jo. :-) A nejvíc mě dostalo, když zveřejnili na FB cenu jednodenní vstupenky, která je klasicky strašně přemrštěná a organizátoři to zdůvodňujou slovy, že si lidi musej uvědomit, že ten den uviděj kapelu jako Prodigy nebo Muse, u který by za samostatnej koncert dali ještě víc, plus plno dalších kapel, takže je to dobrá cena. :-)
Kdyby to brali takhle, tak by vstupný na tři dny muselo bejt třeba za 10 000, protože za všechny ty menší kapelky, co tam hrajou, by dal šlověk normálně na jejich samostatným koncertu třeba 100 - 300 Kč a muselo by se to všechno sečíst.
Navíc zase na Muse na RfP přijde na volný prostranství mnohem víc lidí, než do nějaký haly u nás, takže větší zisky pro pořadatele...
Jsem zvědavej, jak ten koncert dopadne, ať už tam pojedu nebo ne...

180

Odpovědět

BugHer0: pokud uviděj, že tady maj skvělý fanoušky, tak by mohli přijet znova... takže se všichni, co tam na ně pojedete, musíte snažit :D
anebo na ně pojedu do zahraničí ;)

180

Odpovědět

aaime: Já uvažuju jen kvůli nim o jednodenní, i když je dost drahá. Ti tady zase pár let nebudou.

180

Odpovědět

vy mě štvete... na RFP nejedu, protože už mám něco dojednanýho a ani mi to nevadilo, dokud nebylo oznámeno, že tam budou Muse... a teď je vidim/slyšim všude kolem :(

180

Další